Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Gościnne Spotowanie w okolicach Gniezna, Żnina 29.08-04.09


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
2 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 sierpnia 2010 - 16:29

Siemanko w dniach 29.VIII-04.IX będziemy z Pati na urlopie w okolicach Żnina Jak byście mieli chwilę czasu na przed zlotowe spotkanie :D jakiegoś kapcia przypiec i takie tam :D Nie wiem jak z zasięgiem netu bez przewodowego tam będzie więc liczę że gospodarze Wielkopolski zaproponują jakąś miejscówkę do spotkania

1. Ziutek50 i Patrycja83
2.
3.



ps. Nie ukrywam, że jedziemy z kilkoma znajomymi nie związanymi z OKP czy innymi klubami więc możemy podjechać byle nie za daleko :D :p

#2 OFFLINE   djlotus

djlotus

    Zbanowany

  • 345 postów
  • Dołączył: 25-01-2008
  • Skąd: poznań

Napisany 26 sierpnia 2010 - 20:49

Siemanko w dniach 29.VIII-04.IX będziemy z Pati na urlopie w okolicach Żnina Jak byście mieli chwilę czasu na przed zlotowe spotkanie :D jakiegoś kapcia przypiec i takie tam :D Nie wiem jak z zasięgiem netu bez przewodowego tam będzie więc liczę że gospodarze Wielkopolski zaproponują jakąś miejscówkę do spotkania

1. Ziutek50 i Patrycja83
2.
3.



ps. Nie ukrywam, że jedziemy z kilkoma znajomymi nie związanymi z OKP czy innymi klubami więc możemy podjechać byle nie za daleko :D :p


Myślę że poznań masz blisko więc zapraszamy na spota w poznaniu w niedzielę 29.08 o 17-stej parking Carrefour Franowo przy magdonaldzie tylko musisz śledzić temat w wielkopolskich spotach niedzielnych poznań w razie "W" podam ci nr tel na PW jeżeli będziesz chciał się spotkać . ZAPRASZAMY
[SIGPIC][/SIGPIC]Jeżeli fotoradar strzeli ci fotkę to znaczy że masz za wolne auto :p
Nie próbuj przechytrzyć fotoradaru ! bo tylko mi zdąży zrobić zdjęcie samej maski :smiech:
Jeżeli masz jakieś pytanie lub chciał byś znaleźć odpowiedź na twoje pytanie to tu masz rozwiązanie i odpowiedź na twoje pytanie [KLICK]

#3 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 05 września 2010 - 21:30

Więc mimo że nie miałem dostępu do netu przez czas urlopu to podjechałem na Niedzielne spotkania do Poznania. Oczywiście nie sam tylko zabierając pasażera z PGN :p Dzięki za miłe spotkanie, mam nadzieję że jeszcze będzie okazja po za zlotami ;) Sołtys dzięki za podprowadzenie do sklepiku :D Do następnego