Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Pytania odnośnie zlotu - żadnej dyskusji


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
84 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   wrubsoon

wrubsoon
  • 114 postów
  • Dołączył: 10-05-2009
  • Skąd: Kalisz

Napisany 24 sierpnia 2010 - 07:04

Roozga dzięki za info bo teraz to jest wszystko jasne:-) z tego co się orientuje to lotnisko jest w sobotę a od której godziny zaczynacie zabawę na lotnisku?? i jak mam przelać wpłatę za samo lotnisko?? tak samo jak za cały zlot??

#22 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 sierpnia 2010 - 07:16

Wujek, mam pytanko. Na lotnisku ma być hamownia. I tu pytanie, gdyby ktoś z forumowiczy chciał wpaść, zapłacił te 50 zł za wjazd na lotnisko, to czy jest opcja, że na załapie się na hamownie i zapłaci na miejscu (za hamownię)?


Tak sądzę - zapisy na hamownie stworzono po to by człowiek nie przyjeżdżał w ciemno

Martwi mnie inna rzecz - czy czasu wystarczy - ale tego zagwarantować nie mogę



 


#23 OFFLINE   nikkoo

nikkoo
  • 303 postów
  • Dołączył: 06-07-2010
  • Skąd: Poznań
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 sierpnia 2010 - 10:59

Proszę o info jaki tytuł przelewu ma być w przypadku mojego pobytu tylko i wyłącznie w sobotę oraz czy oplata ma być w wysokości 50zł czy 100 zł, ponieważ pojawiły się sprzeczne wpisy.

Oraz proszę o info kiedy osoby takie jak ja (pobyt w sobotę) otrzymają naklejkę zlotową upoważniającą do wjazdu na lotnisko - zgodnie z planem zlotu naklejki rozdawane będą w piątek.

Z góry dziękuje i pozdrawiam

#24 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 sierpnia 2010 - 11:03

w sobote na lotnisku zapłacisz u mnie - bez przelewów - naklejkę dostaniesz po wpłacie

a ile to masz tu napisane

forumowicze:50zł


I dla wszystkich chętnych na taki wypad - drobne mieć proszę ze sobą - automat wpuszczający nie wydaje reszty :)



 


#25 OFFLINE   nikkoo

nikkoo
  • 303 postów
  • Dołączył: 06-07-2010
  • Skąd: Poznań
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 sierpnia 2010 - 11:08

w sobote na lotnisku zapłacisz u mnie - bez przelewów - naklejkę dostaniesz po wpłacie

a ile to masz tu napisane


I dla wszystkich chętnych na taki wypad - drobne mieć proszę ze sobą - automat wpuszczający nie wydaje reszty :)


No i wszystko jasne, pięknie dziękuję raz jeszcze !

#26 OFFLINE   wrubsoon

wrubsoon
  • 114 postów
  • Dołączył: 10-05-2009
  • Skąd: Kalisz

Napisany 24 sierpnia 2010 - 22:03

Witam mam jeszcze jedno i ostatnie odnośnie zlotu skoro według planu na lotnisko z ośrodka wyruszacie o 9:30 to czy osoby takie jak ja które planują pojawić się tylko na lotnisku mogą dołączyć do reszty pod ośrodek np o godz: 9:20 żeby udać się razem z resztą na lotnisko?? i jak to jest z tą wpłatą bo według regulaminu trzeba przelać pieniądze do końca sierpnia a wyczytałem że można zapłacić na lotnisku i już sam nie wiem... z góry dzięki za odpowiedź

#27 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 sierpnia 2010 - 23:11

i jak to jest z tą wpłatą bo według regulaminu trzeba przelać pieniądze do końca sierpnia a wyczytałem że można zapłacić na lotnisku i już sam nie wiem...


Tak pieniądze za zlot (całość) należy wpłacić do końca sierpnia , za wjazd tylko na lotnisko można zapłacić przed wjazdem na lotnisko

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#28 OFFLINE   wrubsoon

wrubsoon
  • 114 postów
  • Dołączył: 10-05-2009
  • Skąd: Kalisz

Napisany 25 sierpnia 2010 - 07:20

Ok dzięki wielkie, a czy osoby które planują pojawić się tylko na lotnisku mogą dołączyć do reszty pod ośrodek np o godz: 9:20 żeby udać się razem z resztą na lotnisko??

#29 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 sierpnia 2010 - 09:37

Nie kolego, bo zrobi się zamieszanie

Na ośrodek mają wstęp tylko i wyłącznie osoby które opłaciły pełną składkę zlotową za całość. I one też wjeżdżają na lotnisko jako pierwsze - inaczej będzie niezły sajgon. Osoby które chcą opłacić za lotnisko tylko i wyłącznie będą musiały poczekać aż wjadą wszyscy już obklejeni



 


#30 OFFLINE   wrubsoon

wrubsoon
  • 114 postów
  • Dołączył: 10-05-2009
  • Skąd: Kalisz

Napisany 25 sierpnia 2010 - 12:09

OK rozumiem a czy można zrobić tak żebym przesłał pieniądze za lotnisko w temacie wpłaty wpisując LOTNISKO X ZLOT OKP i mój NICK i dostał naklejkę zlotową na adres domowy żeby później nie było żadnych nie domówień że przyjadę i nie wjadę na lotnisko z jakiś tam powodów np: brak miejsca, brak naklejki itp.

#31 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 sierpnia 2010 - 12:13

Zrobi się bałagan z wpłatami - jasno powiedziane - wpłaty tylko za lotnisko tylko na lotnisku



 


#32 OFFLINE   pskidu

pskidu
  • 46 postów
  • Dołączył: 12-07-2010
  • Skąd: Oława

Napisany 25 sierpnia 2010 - 16:31

Jeżeli nie będę nocować w ośrodku, bo przyjeżdżam tylko na sobotę, a zapisałem się do Car Audio, to mogę się już wypisać?:confused:

#33 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 sierpnia 2010 - 16:35

Jeżeli nie będę nocować w ośrodku, bo przyjeżdżam tylko na sobotę, a zapisałem się do Car Audio, to mogę się już wypisać?:confused:


Tak, możesz się już wypisać , w konkurencjach biorą udział tylko osoby co maja opłaconą całą Opłatę Zlotową .

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#34 OFFLINE   Picasso

Picasso

    Szofer ;)

  • 55 postów
  • Dołączył: 17-02-2010
  • Skąd: Wrocław

Napisany 25 sierpnia 2010 - 16:52

Tak, możesz się już wypisać , w konkurencjach biorą udział tylko osoby co maja opłaconą całą Opłatę Zlotową .


może mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem ale Egon na gg napisał mi coś takiego:

#35 OFFLINE   tc82

tc82

    3 najkrascie auto 10 zraz

  • 2 509 postów
  • Dołączył: 07-06-2009
  • Skąd: Wrocław/EHS
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 sierpnia 2010 - 18:55

W konkurencjach na lotnisku, bo płacisz tylko za lotnisko, a CA będzie na ośrodku zgodnie z planem zlotu.

"Jestem lordem, jeżdżę Fordem :)"


#36 OFFLINE   redies

redies

    honor&patria

  • 638 postów
  • Dołączył: 12-07-2009
  • Skąd: Brzeziny
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 sierpnia 2010 - 20:02

nie wiem czy ktoś wcześniej zadawał takie pytanie a ja je zadam.
Czy jest możliwość przyjazdu na ośrodek i spanie w swoim aucie? proszę o wyczerpująca odpowiedź.

#37 OFFLINE   pskidu

pskidu
  • 46 postów
  • Dołączył: 12-07-2010
  • Skąd: Oława

Napisany 25 sierpnia 2010 - 20:16

Mam nadzieje, że będzie można ruszyć razem ze wszystkimi o 9:30 (GMT+01:00) jeżeli przyjeżdża się tylko 25.09 rano (rano tj. około 9:00)?

#38 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 25 sierpnia 2010 - 20:16

Picasso ,jest tak jak napisał TC82, dlatego jest inna OZ za samo lotnisko i wszystko co jego dotyczy

Redies, niestety nie ma takiej możliwości
zreszta sa jeszcze wolne miejsca

#39 OFFLINE   maly GST

maly GST
  • 63 postów
  • Dołączył: 13-01-2010
  • Skąd: Kleszczewo ,Stuttgart,STG
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 25 sierpnia 2010 - 20:28

moze troche glupie pytanie,ale je zadam.jadac samemu na zlot,w przelewie mam wpisac msly GST,pawilon,OZ czy maly GST,pawilon-1os.OZ?:dziura:

#40 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 25 sierpnia 2010 - 20:38

to drugie ;)