Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

14.07 godz.13.30 pogrzeb Marcina "Getora"


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
2 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Sołtys

Sołtys

    streetfighter

  • 894 postów
  • Dołączył: 24-09-2007
  • Skąd: Kostrzyn WLKP
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 12 lipca 2010 - 14:18

Jako że pogoda jest bardzo gorąca i kwiaty za długo nie wytrzymają to proszę wszystkich którzy przybędą o nie kupowanie wiązanek/kwiatów tylko o zakupienie symbolicznej "różyczki" oraz przekazania reszty kwoty (co by była przeznaczona na wiązanke/kwiaty) do koperty w celu przekazania rodzinie.
Będziemy mieli wspólny wieniec klubowy.
Co do ubioru-ustaliliśmy z Miśkiem że zakładamy czarne spodnie białą koszule i czarny krawat, bez marynarek co by się nie ugotować.

#2 OFFLINE   Drol Notab

Drol Notab
  • 133 postów
  • Dołączył: 25-08-2008
  • Skąd: Poznań

Napisany 12 lipca 2010 - 20:58

Jacek wszystko powiedziałeś... Amen
Dodam tylko - jeśli ktoś ma sprawny -niechaj weźmie parasol -słońce może być niemiłosierne.
Ekipa mająca zapewnić transport - pamiętajcie o korkach itp - musicie być na cmentarzu o 13.00 z Emilią - tak więc zbiórka na Piątkowie o 11.30

***

Już po....
Dziękuję Wam wszystkim za przybycie na pogrzeb Marcina, za pomoc.
[SIGPIC][/SIGPIC]
Bo wypadek to dziwna rzecz.
Nigdy go nie ma, dopóki się nie wydarzy
- Kubuś Puchatek

#3 OFFLINE   Bunia

Bunia
  • 284 postów
  • Dołączył: 29-09-2008
  • Skąd: Poznań

Napisany 16 lipca 2010 - 10:00

Dziekuję wam wszystkim za pomoc,wsparcie i przybycie na pogrzeb mojego kochanego męża tatusia a waszego przyjaciela Marcina"Getorka" on jest wam zato wdzięczny i my też.
Jeszcze raz podziękowania.

:(Getorowa rodzinka:([SIGPIC][/SIGPIC]