Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

trudność z wyjęciem panasonic sc804


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   marc-46

marc-46
  • 13 postów
  • Dołączył: 15-08-2007
  • Skąd: malmo-sverige

Napisany 18 czerwca 2010 - 16:17

Witam i proszę o pomoc. Skorzystałem z szukajki i znalazłem kilka postów miedzy innymi GreGorio;red5555;Waldemarz w temacie wymontowania fabrycznego radia Philips sc804 cdc z mojej >Gieni< /Opel Omega B 3.0 95r./ Niestety mam dalej nierozwiązany mój problem bo w myśl bardzo szczegółowo rozpisanych porad jak to zrobić u mnie to się nie sprawdza. W panelu czołowym radia nie ma żadnych drążnych otworów przez które można by wprowadzić druciane „wyjmaki” . Pokazane na zdjęciu /zakreślone na żółto / punkty wyglądania na nity rurkowe i nie można przez nie wprowadzić żadnych przedmiotów. Ponadto na całym obwodzie panelu czołowego radia nie ma żadnych możliwości wetknięcia „wyjmaków”. Radio to nigdy nie było wyjmowane z konsoli więc jest dziewicze. Czy aby je wyjąc za pomocą tych „wyjmaków „ trzeba rozwiercić te cztery punkty – bo żadna inna koncepcja demontażu radia nie świta mi we łbie. Może ktoś z klubowiczów mnie oświeci jak pokonać opór materii w tym temacie?
[ATTACH]7482[/ATTACH]
temat zamknięty!
Dziękuje kolegom za pomoc w rozwiązaniu mojego problemu!
najpierw myśl a później kombinuj

#2 OFFLINE   letis

letis

    MEWA SQUAD

  • 118 postów
  • Dołączył: 25-02-2008
  • Skąd: Radwanice

Napisany 18 czerwca 2010 - 16:47

to sa srobeczki na malego imbusa, wykrec a w ich miejsce wsadz wlasnie druty/wyjmaki...

#3 OFFLINE   piniu78

piniu78

    ja sem podziemny tirak

  • 1 237 postów
  • Dołączył: 09-11-2008
  • Skąd: Szczecin-Jonkoping-Vasteras- Sweden
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 18 czerwca 2010 - 18:01

jak nie wyjmiesz to podjedż do mnie, stoje na weekendzie w Astorp E-4 ,66zjazd .
coś sie wymyśli:D

#4 OFFLINE   marc-46

marc-46
  • 13 postów
  • Dołączył: 15-08-2007
  • Skąd: malmo-sverige

Napisany 19 czerwca 2010 - 17:31

dziekuje za chęć pomocy ale własnie w weekendy pracuje - szerokiej i szczęśliwej drogi

cześć Letis. Dzieki za podpowiedź - rzeczywiście były tam wspomniane wkręty.Wszystko poszło jak po maśle,radiola działa po wyjęciu i ponownym włożeniu do konsoli - coś sie poluzowało i pudło radia nie miało właściwego kontaktu.Masz u mnie browara -tylko gdzie cię szukać?
najpierw myśl a później kombinuj