Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Niemcy którzy mają nierówno pod sufitem...


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
29 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   Quisel

Quisel
  • 215 postów
  • Dołączył: 31-05-2010
  • Skąd: Koszalin
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 12 czerwca 2010 - 20:44

nawet jak to dojechany szrot to i tak niesmaczne to było :stop:
nawet zwierząt się tak nie zabija!!

#22 OFFLINE   dany5

dany5
  • 1 045 postów
  • Dołączył: 15-03-2010
  • Skąd: Sompolno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 12 czerwca 2010 - 20:49

eliks właśnie oto mi chodzi kolesie z tego filmiku co ty go znalazłeś zupełnie to inaczej zrobili i na pewno frajde mieli dużo większą i jak się to ogląda

#23 OFFLINE   Mariusz

Mariusz

    *********

  • 3 094 postów
  • Dołączył: 18-11-2006
  • Skąd: warszawa

Napisany 13 czerwca 2010 - 17:07

Ten film z niemcami to widać , ze to jakiś ciężki przypadek :D straszne ****** , co do drugiego filmu to lekko się go ogląda , śmieszny. I obojętnie czy to oma czy maluch , szkoda nawet tych aut -szrotów , że tak się nad nimi pastwią he , he .

#24 OFFLINE   baron_kr

baron_kr
  • 976 postów
  • Dołączył: 12-07-2007
  • Skąd: NowaSól/Oborniki
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 13 czerwca 2010 - 18:22

Roozga ma racje , ale dla mnie to i tak porąbany film , mozna autem poszalec po lesie pozderzac itd niech bedzie jakas frajda zeby auto dowalic , no ale siekierą , no to rzeczywiscie ubaw ja cholera .....

#25 OFFLINE   Pepcio

Pepcio
  • 2 382 postów
  • Dołączył: 16-03-2008
  • Skąd: Syców
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 13 czerwca 2010 - 19:36

nawet zwierząt się tak nie zabija

Nie wiem co miałeś na myśli i gdzie przytknąć to spostrzeżenie :o mam tylko nadzieje ze napisałeś to dla żartu, albo się źle wyraziłeś, bo nie pojętym jest dla mnie porównywanie rzeczy martwej (auta) do żywej istoty (zwierzęcia) :confused: Ja rozumie ze szkoda auta , i sam nigdy bym tak nie zrobił ale... to jest "tylko rzecz"!!

a filmik jest mało śmieszny :)

#26 OFFLINE   Quisel

Quisel
  • 215 postów
  • Dołączył: 31-05-2010
  • Skąd: Koszalin
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 13 czerwca 2010 - 20:55

Nie wiem co miałeś na myśli i gdzie przytknąć to spostrzeżenie :o mam tylko nadzieje ze napisałeś to dla żartu, albo się źle wyraziłeś, bo nie pojętym jest dla mnie porównywanie rzeczy martwej (auta) do żywej istoty (zwierzęcia) :confused: Ja rozumie ze szkoda auta , i sam nigdy bym tak nie zrobił ale... to jest "tylko rzecz"!!

a filmik jest mało śmieszny :)


a ja wyobraź sobie że włożyłem w mój samochód tyle serca, że nie potrafie przyfasolić w gościa który wymusza mi pierwszeństwo tylko po to że chciałbym sobie nowy zderzak sprawić!! wogóle jestem technikiem mechanikiem samochodowym i kocham samochody a wogóle to nie jeden sie ze mną zgodzi, że:

...opel omega ma poprostu duszę..

a ci kolesie poprostu zarżneli "żywą pracującą omege" siekierą siekając ją prosto w silnik który jest dla mnie sercem samochodu...
aha to nie jest tylko rzecz.. ktoś ten samochód narysował zaprojektował zmontował w fabryce i jeśli skladał na taśmie omegi to jak zobaczy ten film to też mu nie będzie do śmiechu..
może i jestem sentymentalny wobec samochodów.. no cóż trudno..
i o to mi chodziło!! stąd to porównanie..
nie mogę tak napisać??

#27 OFFLINE   tomspeed

tomspeed

    kaszub

  • 2 752 postów
  • Dołączył: 24-03-2007
  • Skąd: z Kądowni
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 13 czerwca 2010 - 20:56

ja w tym filmie widze drugie dno.

pewnie ci niemcy byli calkiem wporzo, a omega nadawala sie tylko na zlom.
przy piwie sobie posiedzieli i wymyslili ta zabawe,
aby jaki tepy pola po nia nie przyjecha i sprzedal w kraju jako kupiona od dziadka co tylko w niedziele do kosciola tym autem jechal.
i tak dzieki tym niemcom mamy w polsce jednego zloma mniej.

a tak na powaznie.
mysle ze slabo ich fantazja poniosla.
ale w sumie to bylo ich dzielo i widocznie im wystarczylo.
a ze to omega. no coz. wszystko kiedys sie konczy.
trzeba po prostu wiedziec co w zyciu jest wazne. a powiem jedno. samochod rzecz nabyta. lepiej kochac ludzi i o nich dbac, niz rzeczy materialne.
co dla niektorych widze auto jest najwazniejsze.


a ja wyobraź sobie że włożyłem w mój samochód tyle serca, że nie potrafie przyfasolić w gościa który wymusza mi pierwszeństwo tylko po to że chciałbym sobie nowy zderzak sprawić


a ja wyobraz sobie od kilku lat poluje, tylko ze zawsze mam taki odruch ze hamuje albo uciekam gdzies w bok i pozniej zaluje.
no i niestety za swoja kase oddaje do blacharza autko, zeby mi ruda przegonil.
na co dzień RENAULT SCENIC II 2.0 DCI

#28 OFFLINE   Pepcio

Pepcio
  • 2 382 postów
  • Dołączył: 16-03-2008
  • Skąd: Syców
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 13 czerwca 2010 - 21:08

a ja wyobraź sobie że włożyłem w mój samochód tyle serca, że nie potrafie przyfasolić w gościa który wymusza mi pierwszeństwo tylko po to że chciałbym sobie nowy zderzak sprawić wogóle jestem technikiem mechanikiem samochodowym i kocham samochody a wogóle to nie jeden sie ze mną zgodzi, że: ...opel omega ma poprostu duszę.. a ci kolesie poprostu zarżneli "żywą pracującą omege" siekierą siekając ją prosto w silnik który jest dla mnie sercem samochodu... aha to nie jest tylko rzecz.. ktoś ten samochód narysował zaprojektował zmontował w fabryce i jeśli skladał na taśmie omegi to jak zobaczy ten film to też mu nie będzie do śmiechu.. może i jestem sentymentalny wobec samochodów.. no cóż trudno.. i o to mi chodziło stąd to porównanie.. nie mogę tak napisać

chyba mnie nie rozumiesz, ja nie mam nic przeciwko dbaniu o samochód wkładaniu w to serca bo sam tak robię i dbam o samochód, ale i tak pozostaje on "rzeczą" tak ja szafa która zrobił stolarz tez się nad nią napracował a ktoś ja kiedyś potraktuje siekiera i spali. Nie można porównać rzeczy do istoty żywej która myśli , odczuwa ból...

#29 OFFLINE   Quisel

Quisel
  • 215 postów
  • Dołączył: 31-05-2010
  • Skąd: Koszalin
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 13 czerwca 2010 - 21:18

opisałem tylko moje subiektywne odczucie tego co..
no i tak sie zgadzamy chyba ze niemcy maja nie równo w garach i zaden z nas by tak nie zrobił..
jedni jak sie chcą wyżyć to idą na siłownie.. inni na matę.. jeszcze inni do burdelu.. a panowie na filmie latają z siekierami tyle:mad:

#30 OFFLINE   eXtrem

eXtrem
  • 10 postów
  • Dołączył: 23-05-2010

Napisany 20 lipca 2010 - 10:45

czym oni jechali siewnikiem?