

Wymiana chlodnicy - automat
#21
OFFLINE
Napisany 03 lipca 2010 - 10:50
#22
OFFLINE
Napisany 03 lipca 2010 - 11:21
[B]
#23
OFFLINE
Napisany 04 lipca 2010 - 23:42
arekkul ale przeciez w silniki 2,2 benz jest tak samo jak w innych omegach czyli chlodnica wody jest zintegrowna zchlodnia oleju. Kupujesz chlodnice do wersji z automatem i musisz odkrecic przewody olejowe ......... Kup sobie litr oleju do uzupelnienia w skrzyni
nowsze omegi mają dodatkową chłodnicę do oleju automatu wciśniętą pomiędzy skraplacz klimy a chłodnicę silnika. Przynajmniej ja tak mam.
Co do pytania - po odpięciu przewodów ucieknie minimalna ilość płynu, nie ma czym zawracać sobie głowę
#24
OFFLINE
Napisany 04 czerwca 2012 - 00:26
- korekta lakieru (polerowanie mechaniczne, usuwanie rys)
- woskowanie
- czyszczenie wnętrza
- polerowanie lamp
- przygotowanie auta na specjalną okazję (sprzedaż, wesele)
Zapraszam! Info na PW
Odpicuj swoją omegę xd
#25
OFFLINE
Napisany 04 czerwca 2012 - 18:19
Odgrzeję kotleta. W tym tygodniu będę zabierał się za wymianę chłodnicy wody. Jak dokładnie jest z tymi przewodami od ASB, ile tego oleju wyleci i czy nie trzeba dolewać??
Nic nie wyleci,odkręcasz nie wiem jak to sie dokładnie nazywa ten łącznik przewodów z ASB co wchodzi do chłodnicy i odstawiasz na bok wyciągasz chłodnice wody i gotowe, jak odkręcisz ten łącznik to uważaj na oringi żeby nie wypadły.Nic nie wylatuje bo to najwyższy punkt

#26
OFFLINE
Napisany 04 czerwca 2012 - 18:47

- korekta lakieru (polerowanie mechaniczne, usuwanie rys)
- woskowanie
- czyszczenie wnętrza
- polerowanie lamp
- przygotowanie auta na specjalną okazję (sprzedaż, wesele)
Zapraszam! Info na PW
Odpicuj swoją omegę xd