Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Dział oddam/przygarnę


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
68 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   kris1

kris1
  • 112 postów
  • Dołączył: 24-02-2008
  • Skąd: szczecin

Napisany 02 czerwca 2011 - 19:33

a co to zmienia moge je mieć w 2 minutki tylko czemu to ma służyć ????
CITA ma racje chora zasada .
Ja chciałbym oddać i nie moge.......chore......
A może podobijać postów :no,ale masz fajnie ,ładny kolorek, popytaj, nie przesadzaj,co ty gadasz,super spocik ,co ty tam wiesz ,też tak miałem,ja mam odwrotnie ,..................:masakra::szpital::jump:

#42 OFFLINE   Nawalony Zając

Nawalony Zając
  • 3 237 postów
  • Dołączył: 01-03-2008
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 02 czerwca 2011 - 19:42

Jeśli będą poważne to ok. Jeśli posiejesz spam to ... zresztą regulamin pewnie czytałeś więc wiesz OCB.
Mnie również żenują pewne ogłoszenia ale nic na to nie poradzimy a szkoda z tego rezygnować całkowicie.

#43 OFFLINE   sloneczko

sloneczko
  • 102 postów
  • Dołączył: 11-12-2008
  • Skąd: Poznań

Napisany 03 czerwca 2011 - 08:50

Całkowicie bym nie rezygnował zostawił bym tylko dział oddam. Zgadza się większość pisze o rzeczach znacznej wartości a jak ktoś chce oddać to i tak odda. Każdy a może większość pisze ze ma też inne graty i trza pytac na PW, myslę że jak ktoś chce przygarnąć to powinien szukać u tych co chcą oddać a nie iść na łatwizne i czekać aż ktoś z wielką chęcią odda mu gracik i jeszcze poszuka tego co chce przygarnąć (przesada).
Ja zazwyczaj najpierw sprawdzam dział sprzedam a dopiero pozniej dział oddam :) więc zlikwidował bym dział przygarne a zostawił dział oddam i to by było dobre rozwiązanie.

#44 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 05 czerwca 2011 - 11:11

Całkowicie bym nie rezygnował zostawił bym tylko dział oddam.

Przecież o to chodzi, żeby żebraninę zlikwidować, a zostawić ODDAM :masakra:

#45 OFFLINE   robert3012

robert3012
  • 2 349 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 19 czerwca 2011 - 10:45

Przecież o to chodzi, żeby żebraninę zlikwidować, a zostawić ODDAM :masakra:


Z tym że dobrze było by wprowadzić zakaz zamieszczania ogłoszeń typu "oddam papiery, dowód rej." itp.
Jeszcze tylko brakuje żeby zacząć handlować papierami.
Można sprzedać samą budę z papierami, jak ktoś chce niech sobie robi składaka.
Ale oddawanie papierów, tabliczki i kawałka progu z nr VIN to już chyba przesada.

#46 OFFLINE   limen77

limen77
  • 196 postów
  • Dołączył: 07-05-2011
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 lipca 2011 - 15:49

Witam, mam pytanie, otóż chciałem stworzyć nowy temat w dziale przygarne/oddam. Chciałem oddać lampy ryflowane, ale nie moge założyc tematu ?
Mógłbym wiedzieć z czego to wynika ? ;)
pozdrawiam

#47 OFFLINE   Przybek

Przybek

    Diesel Power :P

  • 5 740 postów
  • Dołączył: 08-11-2008
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 lipca 2011 - 16:24

Mógłbym wiedzieć z czego to wynika

Zeby cos napisac w dziale "market" trzeba miec minimum 30 postow i iles tam stazu na forum. Wystarczylo tylko zajrzec do regulaminu...


EDIT: WYSTARCZYLO ZAJRZEC STRONE WCZESNIEJ W TYM TEMACIE!! Lenistwo na maxa.

#48 OFFLINE   DaVePGN

DaVePGN

    Drift King

  • 4 228 postów
  • Dołączył: 17-02-2009
  • Skąd: PGN
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 31 grudnia 2011 - 01:20

Pytanie mam.
Kolega koniu c20xe zalozyl temat, z moja i Zajaca pomoca - dzieki ;) Ale teraz patrze, ze juz zdjety jest - co jest nie tak??

#49 OFFLINE   Pepcio

Pepcio
  • 2 382 postów
  • Dołączył: 16-03-2008
  • Skąd: Syców
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 31 grudnia 2011 - 01:43

Poleciało w kosz tak jak i kolegi wcześniejsze oferty sprzedaży i próby ominięcia naszych zasad odnośnie handlu na forum. Za które został stosownie nagrodzony.

#50 OFFLINE   DaVePGN

DaVePGN

    Drift King

  • 4 228 postów
  • Dołączył: 17-02-2009
  • Skąd: PGN
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 31 grudnia 2011 - 01:44

Ale on nie chce sprzedac, tylko to oddac. Sam z nim pisalem i mam za friko silownik i lampe.

#51 OFFLINE   Pepcio

Pepcio
  • 2 382 postów
  • Dołączył: 16-03-2008
  • Skąd: Syców
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 31 grudnia 2011 - 02:02

Dziwne... chwile wcześniej dał ogłoszenie z cenami itp dostał warna po czym postanowił oddać (skrucha?? :hmmm:) pisząc "Dzwoń na pewno sie dogadamy" lub w dziale spotów zakładając temat " pomoc dla wlkp potrzebujesz części dzwoń" wybacz ale śmierdzi na kilometr.





Pewnie teraz powie ze o chciał wszystko oddać gratis ;)

#52 OFFLINE   koniu c20xe

koniu c20xe
  • 19 postów
  • Dołączył: 21-12-2009
  • Skąd: Plewiska koło Poznania

Napisany 31 grudnia 2011 - 11:05

żal mi was rozumiem 30 postów zabezpieczenie przed jakimiś handlarzami ale jak człowiek jest na forum tyle czasu i ma jakieś klamoty i chce oddać po bardzo promocyjnych cenach ludziom z klubu (ceny w zasadzie za czas na demontaż )to nie można nie to nie mam to gdzieś wywale na alle czy inny portal to jeszcze zarobie jedyne co mogę dodać to to że takie działanie modów i adminów prowadzi do unicestwienia tego klubu. No nic szkoda mojego czasu życze wszystkim wszystkiego dobrego w nowym roku.Mogę dodać że to była moja pierwsza próba wystawienia czegoś na sprzedaż nie przepraszam druga ale wtedy też zostałem jakoś wywalony ale więcej nie będe prubował bo nie ma sęsu a adminy i moderatorzy tu nie są chętni do pomocy tylko do dawania wanów na wyścigi no nic pozdrawiam jeszcze raz i życzę powodzenia

#53 OFFLINE   Nawalony Zając

Nawalony Zając
  • 3 237 postów
  • Dołączył: 01-03-2008
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 31 grudnia 2011 - 11:21

adminy i moderatorzy tu nie są chętni do pomocy tylko do dawania wanów na wyścigi no nic pozdrawiam jeszcze raz i życzę powodzenia

Mylisz się. Tyle tylko, że nie mają oni czasu pisać FAQ każdemu, który nie może się ogarnąć i poczytać o zasadach panujących w poszczególnych działach albo chociaż zapytać na PW "o co kaman?".
P.s. Czy nie przyszło Ci po pierwszym warnie do głowy, że "lecisz po bandzie" i że coś musi być nie tak?

#54 OFFLINE   Pepcio

Pepcio
  • 2 382 postów
  • Dołączył: 16-03-2008
  • Skąd: Syców
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 31 grudnia 2011 - 11:22

Kolego są ustalone zasady nie stosujesz sie do nich wylatujesz, i nikt Cie nianczył nie bedzie bo Ty chcesz sprzedać od tego jest allegro, dostałeś jedno ostrzeżenie od admina nie wyciągałeś wniosków dalej próbujesz w inny sposób omijać zasady panujące na forum.
Chcesz handlować wystaw przedmioty na allegro. Tutaj niestety obowiązują zasady do których sie stosujemy.
Nie odpowiada klikasz buton wyloguj sie i masz problem z głowy.

#55 OFFLINE   koniu c20xe

koniu c20xe
  • 19 postów
  • Dołączył: 21-12-2009
  • Skąd: Plewiska koło Poznania

Napisany 31 grudnia 2011 - 11:33

no i pewnie sie tak zakończy a wy zostaniecie w małej garstce zadufanych w sobie modów i adminów i będziecie mieć swoje prywatne forum dla garstki ludzi a co do wanów najpierw dajecie wana bo kto pierwszy ten lepszy a potem łaskawie jeszcze człowieka objedziecie na pw pozdrawiam i oby więcej takich jak wy

#56 OFFLINE   Pepcio

Pepcio
  • 2 382 postów
  • Dołączył: 16-03-2008
  • Skąd: Syców
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 31 grudnia 2011 - 11:40

:masakra: Tak jak mówisz bo nie chcieliśmy Ci dać zarobić;)

Pozdrawiam:)

#57 OFFLINE   koniu c20xe

koniu c20xe
  • 19 postów
  • Dołączył: 21-12-2009
  • Skąd: Plewiska koło Poznania

Napisany 31 grudnia 2011 - 12:04

ale cię wzieło widzę że tylko o sianie myślisz ale to tak jest z wami tylko o sobie a dla kogoś to nic ceny były ustalone na bardzo przyzwoitym poziomie i do negocjacji nie z chęci zarobku tylko pomocy ale cotam rupta co chceta bo na jednym nie kompletnym aucie jeszcze nikt kokosów nie zarobił ale wy to podpinacie pod jakieś nie wiem naciągactwo wyłudzenia czy cholera wie co widać tak w życiu codziennym robicie trudno

#58 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 31 grudnia 2011 - 12:14

Widzę że kolega ma problem z czytaniem to spróbuje przekazać najważniejsze informacje:

Forum Omega Klub Polska http://forum.omegaklub.eu nie jest stroną w transakcji kupna, sprzedaży lub zamiany, udostępnia jedynie bezpłatną platformę wymiany informacji.


wymagamy w zamian

Ogłoszenia w dziale sprzedam mogą zamieszczać użytkownicy posiadający co najmniej 30 postów i conajmniej 30 dni obecności na forum


no i najważniejsze

Jakiekolwiek posty na ten temat znalezione na forum będą usuwane, a osoby które je napisały upomniane warnem.



miejsce tych informacji znajduje się na samej górze oznaczona czerwonym kolorem ---> http://forum.omegakl...isplay.php?f=15

#59 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 31 grudnia 2011 - 12:22

koniu c20xe ale bzdury wypisujesz , nie szkoda ci na to czasu ?? , są zasady i one jednakowo dotyczą wszystkich na forum , jest odpowiedni dział żeby coś sprzedać/oddać i są ustalone zasady żeby umieścić tam ogłoszenie , skoro nie spełniasz kryteriów to do kogo masz pretensje ?? , nikt nie będzie robił dla Ciebie wyjątków , a co do warnów , twoich ogłoszeń było trzy a warnów dwa , więc o jakich wyścigach piszesz , już mogłeś być zbanowany i nie musielibyśmy prowadzić tej jałowej dyskusji.

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#60 OFFLINE   Pepcio

Pepcio
  • 2 382 postów
  • Dołączył: 16-03-2008
  • Skąd: Syców
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 31 grudnia 2011 - 12:27

Nie no panowie niema co dyskutować bo kolega i tak nie zrozumie a my niepotrzebnie sie denerwujemy i marnujemy czas , ja temat uważam za zakończony.