Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

miejscowki na spotkania oraz inne propozycje


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
11 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   bzyq

bzyq

    on road

  • 183 postów
  • Dołączył: 25-05-2008

Napisany 06 listopada 2009 - 19:48

a nie bede przytaczal moich dlugich wypowiedzi...aczkolwiek na wstepie chcialbym zauwazyc ze jestem trzezwy i zadowolony z dzisiejszego dnia takze chyba nikomu slowami nie bede szkodzil...

na wstepie zaraz po moim wstepe chcialem zaproponowac tak jak to niektorzy mi hrzcznie wyponieli ze nie proponuje jedna z ewentualnych miejsowek na SPOT w wojewodztwie lodzkik moze byc takze laczony dlatego ze mijesce znajduje sie na obrzezach wojewodztwa Naszego oraz koninskiego? (powiat Turecki)...a jest to mianowicie tama na zbiorniku jeziorsko....ps temat byl juz poruszany chyba gdzies mi sie mignal ale jak sie nie mgnal to wlasnie blyska....czy ja znowu zaczynam Tworzyc poezje?...

Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek

oraz ewentualnie ulubiona miescowka klubu BMW...czyli pas startowy na...prosze panstwa chwila napiecia na Rososzycy....
ponizej przedstwiam link do strony na YouTubie:



http://www.youtube.com/watch?v=H7oo4fGdrUw&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=CYVvi6kpXmU&feature=related

oraz propozycja niezwiazana z miejscowka do ktorj zeby mi nik nie zarzucil wszyscy dla odmiany musza dojechac...to spot powiazany ze spotem klubu BMW Zdunska Wola...
moge sprobowac zagadac to w/w Panow i o ile mnie nie zlinczuja to powiini sie zgodzic na male spotkanie dwoch niemieckich koncernow no i moze cos wiecej nz tylko gadanie o autach :)

link do strony:
http://ae0.ksiezyc.pl/

#2 OFFLINE   robert3012

robert3012
  • 2 349 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 listopada 2009 - 19:54

jest to mianowicie tama na zbiorniku jeziorsko....ps temat byl juz poruszany chyba gdzies mi sie mignal ale jak sie nie mgnal to wlasnie blyska....czy ja znowu zaczynam Tworzyc poezje?...


Mignął się mignął bo w sierpniu byliśmy na Jeziorsku na tamie i na Rafie ;) I nie wykluczone że jeszcze tam się wybierzemy...

A Lotnisko też niezły pomysł :D

Tak że popieram ;) :piwo2::piwo2:

#3 OFFLINE   baanan83

baanan83
  • 253 postów
  • Dołączył: 03-06-2008
  • Skąd: Pabianice

Napisany 06 listopada 2009 - 23:27

Na rossoszycy zwęzili jezdnie zrobili barierki ......(przeciw zlotom niestety)

#4 OFFLINE   bzyq

bzyq

    on road

  • 183 postów
  • Dołączył: 25-05-2008

Napisany 07 listopada 2009 - 08:14

ale na parkingi mozna wjechac :) przejezdzam tamtedy jak jezdze karetka na Warte...dlatego nikt komu nie bedzie zalezalo sie nie zjawi...

#5 OFFLINE   robert3012

robert3012
  • 2 349 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 listopada 2009 - 10:13

ale na parkingi mozna wjechac :) przejezdzam tamtedy jak jezdze karetka na Warte...dlatego nikt komu nie bedzie zalezalo sie nie zjawi...


no właśnie widziałem na YT na jednym z filmów że jest wjazd za barierki ;)
Więc miejscówka dość ciekawa.:ok:

#6 OFFLINE   Czarny

Czarny
  • 832 postów
  • Dołączył: 12-09-2006
  • Skąd: EKU
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 07 listopada 2009 - 10:17

No Bzyg z Ta rossoszcyca to dobry Pomysł...Na tamie spotkanie i wyjazd na Rossosycze...bedzie sie działo..ale na wiosne..bo zima to lipa;)

#7 OFFLINE   bzyq

bzyq

    on road

  • 183 postów
  • Dołączył: 25-05-2008

Napisany 07 listopada 2009 - 12:19

temata zalozylem po to by kazdy kto ma jakas ciekawa mijscowke i pomysl dorzucil do kolekcji by bylo z czego wybierac...wiec prosze jak macie cos to wrzocajcie..temat rozlegly i dlugi...

#8 OFFLINE   Bartus

Bartus
  • 252 postów
  • Dołączył: 05-03-2008
  • Skąd: Łęczyca
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 07 listopada 2009 - 16:28

Bzyq dobry pomysł :D

#9 OFFLINE   misiek_oma

misiek_oma
  • 84 postów
  • Dołączył: 28-02-2009
  • Skąd: Łódź

Napisany 07 listopada 2009 - 21:57

Witam miejscówka zaje...... podaj datę i godz. i jedziemy z koksem!!!

#10 OFFLINE   bzyq

bzyq

    on road

  • 183 postów
  • Dołączył: 25-05-2008

Napisany 08 listopada 2009 - 18:02

nastepna moja propozycja na spotkanie w jakies mily przyjemny dzien lub dla odmiany dla podkreslenia dramatyzmu nieprzyjeny dzien..a wiec proponuje wziasc ze soba altarki jakies sucharki an wszelki wypadek klebek sznurka co bysmy sie nie zgubili...bo propozycja jest naprawde wedlug mnie ambitna..na pewno kazdy slyszal o bunkrach poniemieskich w okolicy Tomaszowa...jak wiece badz nie wiecie kompleks do dzis nie zostal w pelni zbadany..jego czesc chodz znikoma (bioarac pod uwage ze zbadanych jest tylko kilkanascie pieter w glab ziemi ze wszytskich) jest udostepniona do zwiedzania...przeciez nie zawsze musimy siedizec i patrzec w auta...zrobmy pstryk...zameczki zrobia tryk...i lecim pozwiedzac a i zdjecia gupowe wyjda calkiem fajne...ponizej kilka zdjec miejscowki...

Dodany obrazek Dodany obrazekDodany obrazek Dodany obrazek
Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek

wokolicy jest parking takze no stres...a jak trzeba bedzie to skoro samolot sie miescil w hangarach to i omegi sie zmieszcza :) w koncu i to niemieckie i to niemieckie :)

#11 OFFLINE   robert3012

robert3012
  • 2 349 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 listopada 2009 - 21:33

Dobry pomysł z tymi bunkrami :mrgreen:

#12 OFFLINE   irzyk

irzyk

    Jestem Kubuś

  • 1 060 postów
  • Dołączył: 02-09-2008
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 listopada 2009 - 23:29

bzyq na prawdę fajne miejscówki :ok:
Będzie z czego wybierać :yes: