Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

pytanko o unidena520


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   szczota

szczota
  • 40 postów
  • Dołączył: 14-12-2006
  • Skąd: lipsk

Napisany 31 stycznia 2007 - 13:30

witam.
były juz podobne watki na tan temat ale mam troszke inne pytanie.planuje kupno radyjka uniden 520 pytałem w sklepie ale mi powiedzieli ze firma uniden juz nie istnieje bo prezydent ja zaskarżył czy cos takiego i juz jej nie ma.a na allegro jeszcze sa ale czy jak teraz kipie to homologacja jeszcze jest wazna i czy policja sie do mnie nie przyczepi? bo o gwarancji pewnie moge zapomniec :-) . amoze ktos mi poradzi radyjko o podobnych własciwosciach w podobnej cenie?



#2 OFFLINE   siemin4

siemin4
  • 44 postów
  • Dołączył: 28-11-2006
  • Skąd: Płock

Napisany 31 stycznia 2007 - 15:09

Kupuj śmiało Unidena przy zakupie upewnij sie ze jest deklaracja zgodności a jak taką posiadasz to nikt sie do Ciebie nie przyczepi. I zapytaj sprzedawce o gwarancje, ja kupiłem radyjko niedawno i dostałem gwarancje na rok wiec sądze że nie powinno być z tym problemu.
Pozdrawiam

#3 OFFLINE   gigas

gigas
  • 18 postów
  • Dołączył: 11-02-2007
  • Skąd: dolnośląskie

Napisany 13 lutego 2007 - 21:44

Kupuj śmiało Unidena przy zakupie upewnij sie ze jest deklaracja zgodności a jak taką posiadasz to nikt sie do Ciebie nie przyczepi. I zapytaj sprzedawce o gwarancje,.......


siemin4 masz racje ale powiem tak deklaracje dostanie ale ksero i to wszystko ...najlepiej kupic radio tylko z legalnego zrodelka i miec paragonik jak by co przy sobie ...ja posiadam unidenka 520 od dwoch lat i jest spokoj do tego mam antenke midlana ML145 na magnes i chodzi jka cacko....
ale jeżeli interesuje Cie CB a szczególnie co za tym idzie legalność itp to zapraszam na WWW
http://www.cb-radio.pl tam znajdziesz wszystko co bedzie cie interesowac :peace: :bigok:

#4 OFFLINE   Bmaci3k

Bmaci3k
  • 212 postów
  • Dołączył: 07-12-2006
  • Skąd: Ciechanów

Napisany 21 lutego 2007 - 21:26

Deklaracje zgodności mozna ściągnoć z internetu. Taką samą jak sie w sklepie dostaje ale to jest niestety tylko kopia. Oryginalna powinna mieć wypukłą pieczęć.

#5 OFFLINE   gmurawsk

gmurawsk
  • 2 023 postów
  • Dołączył: 08-08-2006
  • Skąd: Warszawa-Grochów
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 21 lutego 2007 - 21:29

eklaracje zgodności mozna ściągnoć z internetu. Taką samą jak sie w sklepie dostaje ale to jest niestety tylko kopia. Oryginalna powinna mieć wypukłą pieczęć.

Ale sprzedawca może ci podbić i podpisać że zgodna z oryginale. Najwyżej jemu do tyłka się dobiorą. To jest zgodne z przepisami dotyczące produktów i certyfikatów które weszły w życie z dniem 01.05.2004