Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

SPOT listopadowy Łódź


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
160 odpowiedzi na ten temat

#121 OFFLINE   Przybek

Przybek

    Diesel Power :P

  • 5 740 postów
  • Dołączył: 08-11-2008
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 22 listopada 2009 - 12:49

licze sie z Wasza ocena i prosze o ewentualny komentarz a pisze to tu bo z szacunkiekm wiem ze na Was moge liczyc....

Moja opinia jest taka ze twoje pytanie powinno znalezc sie w dziale tuning a nie w temacie spotowym.


EDIT:

edit: na jak zawsze Klubowicz Lodz "dymi"...

Fajnie ze przeedytowales posta, tylko nie wiem co probujesz udowodnic swoim zachowaniem.

#122 OFFLINE   Trezor

Trezor
  • 4 postów
  • Dołączył: 19-11-2009

Napisany 22 listopada 2009 - 21:07

Również jestem za niedzielą. Z pozdro Trezor.

#123 OFFLINE   robert3012

robert3012
  • 2 349 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 22 listopada 2009 - 21:33

A wy sie znowu licytujecie?? Bzyq moze chcial się spytać konkretnie nas z łódzkiego a nie wszystkich więc napisał w tym temacie. Małe OT i po problemie bo już nie raz były tu poruszane tamaty nie zwiazane ze spotami. Chyba świat by się od tego nie zawalił. I nie mówię tego bo staje po stronie jednego czy drugiego tylko wnerwia mnie troche takie zachowanie. Jak macie sie "łapać za klapy" i toczyc ze sobą prywatne wojny to na PW.

#124 OFFLINE   bzyq

bzyq

    on road

  • 183 postów
  • Dołączył: 25-05-2008

Napisany 23 listopada 2009 - 14:19

A wy sie znowu licytujecie?? Bzyq moze chcial się spytać konkretnie nas z łódzkiego a nie wszystkich więc napisał w tym temacie. ....


podziekowania za zrozumienie przeslania...

o to mi chodzilo ale znow zauwaze ze ja jako nie "klubowicz" jestem pomiatany przez "kandydatow" lub tym bardziej innych "zrzeszonych"...a moze to uprzedzenie lodziaka?...jedni rozumieja to dobrze a inny uwazaja sie za cwaniakow "K"...a nie bde sie denerwowal...jak ktos ma cos to na ulicy mozmy sie widziec a nie na forum kazdy kazdego krytykuje...

p.s. kilkoro zrozumialo temat na tyle ze podeslali PM zanim reeditowalem w normalnej odpowiedzi na post...a moze powienienm duzych liter uzyc bo...kurcze ciezko cos napisac by nie zkrytykowac konkretnej osoby...ale az tak bardzo mi nie zalezy na tym wszytskim by byc ciagle ignorowanym a nie powiedziec swoich racji...

#125 OFFLINE   irzyk

irzyk

    Jestem Kubuś

  • 1 060 postów
  • Dołączył: 02-09-2008
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 listopada 2009 - 08:22

Co się stało z wczorajszym postem Bartusa :nie_wiem:

Słuchajcie z tego co widzę robi się troszkę dramatycznie. Zaczynamy się upodabniać do innego forum omegi, z którym miałem nieprzyjemność zetknąć się przy okazji zaproszeń na spot październikowy (wg nich jesteśmy wełniakami a oni sami też po sobie jadą na swoim własnym forum). Ubolewam troszkę nad tym ponieważ forum i Klub to przecież zabawa i robimy to wszyscy dla przyjemności ponieważ mamy świra na pukcie naszych omeg. Dajmy sobie do ciężkiej cholery spokój z wymawianiem sobie nawzajem, ze Ty to coś tam a Ty to tamto. Jeżeli mamy jakiś argument do przedyskutowania to piszmy go w sposób mało obraźliwy i nie godzący np. w fakt z jakiego regionu ktoś pochodzi (z niektórych postów wynika, że Łodzianie to egoiści a wcale tak nie jest), albo już zaczyna się robić podział na klubowiczy i nieklubowiczy, po jaką cholerę? Abym nie wykrakał ale jak nie przestaniemy to zrobi się tak, że równolegle w łódzkim będą się odbywały dwa lub więcej spotów równolegle a tego bym nie chciał i myślę, że Wy również. Nie dajemy zbyt dobrego przykładu nowym osobom, które były po raz pierwszy na październikowym i którym się bardzo spodobało. Jak zobaczą co tu się dzieje to dadzą sobie spokój, nie mówiąc o przyjeżdżaniu całymi rodzinami.

Na prawdę postanowiłem zaprotestować i jeżeli nasze wspaniałe hobby, które cholernie lubię będzie miało w dalszym ciągu taki wydźwięk to więcej na spot nie przyjadę bo dla mnie Klub i forum to Wy a ta strona jest tylko narzędziem dla poprawnej komunikacji. Weźmy się troszkę w garść.

#126 OFFLINE   Przybek

Przybek

    Diesel Power :P

  • 5 740 postów
  • Dołączył: 08-11-2008
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 listopada 2009 - 11:07

Chce Was wszystkich przeprosic za to ze jako zalozyciel i gospodarz tego tematu probowalem trzymac sie regulamimu i dbac o porzadek - dla mnie to jest temat spotowy a nie market albo tuning. Powtarzam, niemam zadnych uprzedzen co do Klubowiczy i Forumowiczy - wszyscy sa tu rowni. Chcialem "dobrze" ale jak widac nie wyszlo. Gdybym wiedzial ze dojdzie do takiej sytuacji nigdy bym tego tego tematu nie zalozyl bo OKP ma laczyc ludzi a nie dzielic.

P.S.

Co się stało z wczorajszym postem Bartusa

Polecial do kosza.

#127 OFFLINE   Bartus

Bartus
  • 252 postów
  • Dołączył: 05-03-2008
  • Skąd: Łęczyca
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 listopada 2009 - 15:42

Dobra Przybek sorry za ot zgóry wszystkich przeprazsam jeśli obraziłem (wiem że to nie ten dział ale chciałbym wszystkich przeprosić za mojego wczorajszego posta.....)

#128 OFFLINE   Czarny

Czarny
  • 832 postów
  • Dołączył: 12-09-2006
  • Skąd: EKU
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 listopada 2009 - 16:42

WOW co tu sie dzieje... wojna :tank: jakas czy co ??? Panowie Irzyk ma totalna racjie ,co za tym idzie zgadzam sie z nim w 100%

Wiec prosze sie wziasc w garsc i przybywac na spot poki pogoda łaskawa jest.

#129 OFFLINE   robert3012

robert3012
  • 2 349 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 listopada 2009 - 18:16

A o co znowu chodzi?? Bo chyba z obiegu wyleciałem :confused:

A co to tematów spotowych to może zrobić tak że jak jest temat na konkretnego spota to niech tylko od tego będzie a na wszystkie inne "sprawy" założyć osobny temat zatytułowany dowolnie inaczej i tylko tam pisać wszystko co nie pasuje do spotów...:metal:

A że spot lada dzień to trochę porządku by się przydało. Poniżej ostatnia wersja listy. Jak kogoś ma nie być to to się wyedytować
;)

1. przybek83
2. SnejX
3. irzyk
4. Ziutek ( tym razem czwarty na liście ale jeszcze na "V"ałce będę :p )
5. Baanan83
6. Maly771
7. robert3012
8. Bartus
9. cezar
10..JARO.
11.kmd2004
12. misiek_oma
13. patryk kutno
14. Ben ten
15. Czarny
16. eemeryt
17. trezor
Niedziela 29 listopada 2009 o godzinie 13:00, miejsce - parking REAL na Pilsudskiego, przy stacji benzynowej (tam gdzie ostatnio).

#130 OFFLINE   SnejX

SnejX
  • 3 postów
  • Dołączył: 16-10-2007
  • Skąd: Łódź

Napisany 24 listopada 2009 - 19:34

robert3012 - co do poruszania w wątku spotowym TYLKO tematów spotowych, to uważam ze to trochę nie tak, sam kilka razy zadawałem pytanie na wątku dot. spotu, bo zależało mi żeby uzyskać odpowiedz od kogoś z łódzkiego, kogo mogę spotkać na spocie, aby dalej dokończyć temat. Samo zadanie pytania to jeszcze nie grzech, ale rozwijanie go to już inna sprawa, można pisać PW czy na inne "komunikatory".

Do zobaczenia w niedziele - będzie "obiad" czy mam coś zjeść przed? bo mentos mi na pewno nie wystarczy :D
--
SnejX

#131 OFFLINE   Czarny

Czarny
  • 832 postów
  • Dołączył: 12-09-2006
  • Skąd: EKU
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 listopada 2009 - 19:38

No wiesz co Robert...mnie przeoczyc ????

1. przybek83
2. SnejX
3. irzyk
4. Ziutek ( tym razem czwarty na liście ale jeszcze na "V"ałce będę :p )
5. Baanan83
6. Maly771
7. robert3012
8. Bartus
9. cezar
10..JARO.
11.kmd2004
12. misiek_oma
13. patryk kutno
14. Ben ten
15. Czarny

#132 OFFLINE   robert3012

robert3012
  • 2 349 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 listopada 2009 - 19:52

robert3012 - co do poruszania w wątku spotowym TYLKO tematów spotowych, to uważam ze to trochę nie tak, sam kilka razy zadawałem pytanie na wątku dot. spotu, bo zależało mi żeby uzyskać odpowiedz od kogoś z łódzkiego, kogo mogę spotkać na spocie, aby dalej dokończyć temat. Samo zadanie pytania to jeszcze nie grzech, ale rozwijanie go to już inna sprawa, można pisać PW czy na inne "komunikatory".


No i o to mi się cały czas rozchodzi że jak dla mnie to, że umawiamy się w danym temacie na spota nie musi oznaczać że tylko i wyłącznie o spocie ma być w tym temacie mowa. Przecież mi nie przeszkadza jak ktoś coś pisze poza tematem.

No wiesz co Robert...mnie przeoczyc ????


Ja pierdyle :confused: sorrrrry :piwo:

#133 OFFLINE   irzyk

irzyk

    Jestem Kubuś

  • 1 060 postów
  • Dołączył: 02-09-2008
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 listopada 2009 - 16:09

Poniżej lista obowiązkowych rzeczy do zabrania:
- przybek - Mentosy :D
- wszyscy obecni - uśmiechy na twarzach i dobry humor
- Ziutek - SWR (zobaczymy co H-155 potrafi ;))
- Bartus lub patryk kutno - dyplomy ze zlotu

Przegrzebałem temat od samego początku i oto najbardziej aktualna lista, ta poprzednia trochę wybrakowana była :p

1. przybek83
2. SnejX
3. irzyk
4. Ziutek50
5. Baanan83
6. Maly771
7. robert3012
8. Bartus
9. cezar
10. .JARO.
11. kmd2004
12. misiek_oma
13. patryk kutno
14. Ben ten
15. Czarny
16. szymon100000
17. dziki84
18. chudy87
19. fnd
20. Lutek
21. trezor

#134 OFFLINE   Przybek

Przybek

    Diesel Power :P

  • 5 740 postów
  • Dołączył: 08-11-2008
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 listopada 2009 - 17:13

Poniżej lista obowiązkowych rzeczy do zabrania:
- przybek - Mentosy

Nic takiego nieobiecywalem :p A poza tym i tak mnie nie bedzie.

1. przybek83
2. SnejX
3. irzyk
4. Ziutek50
5. Baanan83
6. Maly771
7. robert3012
8. Bartus
9. cezar
10. .JARO.
11. kmd2004
12. misiek_oma
13. patryk kutno
14. Ben ten
15. Czarny
16. szymon100000
17. dziki84
18. chudy87
19. fnd
20. Lutek
21. eemeryt
22. trezor

P.S. Ta lista jest dopiero kompletna :D

#135 OFFLINE   baanan83

baanan83
  • 253 postów
  • Dołączył: 03-06-2008
  • Skąd: Pabianice

Napisany 25 listopada 2009 - 17:43

Koledzy w związku z włamaniem do mojej kluchy nie obiecuje czy sie pojawie na 100procent na spociku
Mam troche roboty przy niej:( sk....y!!!!!!! narobili mi szkód
Juz szybka wstawiona jeszce tylko wkład stacyjki itd.
I może zdąże:D:D do Niedzieli :D:D:D:D:D

#136 OFFLINE   robert3012

robert3012
  • 2 349 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 listopada 2009 - 18:07

Nic takiego nieobiecywalem :p A poza tym i tak mnie nie bedzie.

1. przybek83


Że słucham?? Założył temat, pierwszy się wpisał na listę... A teraz się miga??:tank:

My wiemy że nie obiecywałeś ale to już swego rodzaju "tradycja" że założyciel tematu bierze na spota mentosy :D:D

#137 OFFLINE   Przybek

Przybek

    Diesel Power :P

  • 5 740 postów
  • Dołączył: 08-11-2008
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 listopada 2009 - 18:45

założyciel tematu bierze na spota mentosy

Jezeli na liscie jest 30+ :D

Założył temat, pierwszy się wpisał na listę

I zalozyl ze spot bedzie w sobote a nie w niedziele, co komplikuje sprawe :(

#138 OFFLINE   Czarny

Czarny
  • 832 postów
  • Dołączył: 12-09-2006
  • Skąd: EKU
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 listopada 2009 - 20:21

Witam..jedno Pytanko...sorki za ot ale musze zapytac...czy na Łodzkim spocie pojawi sie jakis Lakiernik??? Głównie mi chodzi o to czy dobiera ktos od nas z Paczki Lakiery samochodowe??? Lub moze znacie Kogos kto Bardzo dobrze dobierze lakier według numeru(kodu)???
jak by co Prosze o kontakt na PW.

#139 OFFLINE   patryk kutno

patryk kutno

    oreltgker

  • 72 postów
  • Dołączył: 18-07-2007
  • Skąd: EKU_Kutno

Napisany 25 listopada 2009 - 20:57

Irzyk ja mam dyplomy i te saszetki dla was , a tak po za tym to może grudniowy spot może byśmy zrobili gdzie indziej niż Łódź może w Piątku , Łęczycy , Kutnie lub w Krośniewicach ????

#140 OFFLINE   SnejX

SnejX
  • 3 postów
  • Dołączył: 16-10-2007
  • Skąd: Łódź

Napisany 25 listopada 2009 - 21:00

grudniowy to pewnie z frekwencją będzie miał problem, zawsze przed świętami pełno roboty w :) robocie, poza tym przygotowania do świąt itp.
Nie chce krakać ale słabo to widzę.
--
SnejX