Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Do tych co w Link4 lub AXA


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
28 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 czerwca 2008 - 07:38

Niestety ale miałem w weekend mały zgrzyt z Link4.
Przed podpisaniem umowy szukałem jak my wszyscy najtańszej oferty, ale chciałem też dokupić NNW i jakiś Assistance - wcześniejsze ubezpieczenie w HDI + NNW + Assisatnce Plus za niecałe 600 zł
Konsultant z Link4 wyliczył mi składkę, odjął wszystkie zniżki i jak wyszło 534 zł to powiedziałem, że za taką kasę to mi się nie chce zmieniać firmy. Koleś powiedział, że jak tak, to on mi dorzuci Assistance, które obejmuje naprawę opony, paliwo itp.
W sobotę, przygotowując się do urlopu, zadzwoniłem profilaktycznie żeby sprawdzić jak to jest z tym ubezpieczeniem. Oczywiście mam tylko takie, które gwarantuje mi pomoc prawną + Assistance w razie zdarzenia drogowego - czyli nie obejmuje zwykłego kapcia :censored:
Jedyny plus dla Link4 to taki, że konsultant powiedział mi, że można zgłosić szkodę jako wjechanie w dziurę i uszkodzenie opony, bo to jest ubezpieczone.

Reasumując, to cieszę się, że mam dodatkowe ubezpieczenie w koncie bankowym, bo tak to bym się mocno zdenerwował i najważniejsze - jak nie masz na papierze, to handlowcy zawsze zrobią z gęby d*pę :censored: robią potem


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#22 OFFLINE   Gawan

Gawan
  • 3 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: Klenica

Napisany 17 czerwca 2008 - 08:55

Nie wiem jak jest w linku ale ja w AXA dostalem znizki za to ze mam male dziecko. I w sumie za caly rok za omega zaplacilem 792zl a mam tylko 10% znizki i jeszcze do tego nadwyzke za wiek

#23 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 czerwca 2008 - 09:00

Nie wiem jak jest w linku ale ja w AXA dostalem znizki za to ze mam male dziecko. I w sumie za caly rok za omega zaplacilem 792zl a mam tylko 10% znizki i jeszcze do tego nadwyzke za wiek


a jaka stawka podstawowa, tzn. kwota bazowa od której wyliczyli Ci ubezpieczenie :?:


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#24 OFFLINE   Biskup

Biskup
  • 19 postów
  • Dołączył: 10-09-2007
  • Skąd: ten pisk

Napisany 17 czerwca 2008 - 20:52

Co do szyb:
"4.1. Ochroną ubezpieczeniową, z zastrzeżeniem wyłączeń określonych w §5 są objęte szkody powstałe w następstwie zdarzeń, zaistniałych w czasie
trwania ochrony ubezpieczeniowej, polegające na uszkodzeniu bądź zniszczeniu przedmiotu ubezpieczenia, w wyniku wystąpienia co najmniej
jednego z wymienionych poniżej czynników:
4.1.1. zderzenia samochodu z innymi pojazdami, osobami, zwierzętami lub przedmiotami pochodzącymi z zewnątrz samochodu;
4.1.2. działania osób trzecich;
4.1.3. pożaru, wybuchu lub działania czynnika termicznego lub chemicznego pochodzących z zewnątrz samochodu;
4.1.4. zatopienia;
4.1.5. nagłego działania sił przyrody, np. huraganu, gradu, uderzenia pioruna, powodzi, zapadania lub osuwania się ziemi, lawiny lub innych
sił przyrody."

Co do Assistance to jakie dokładnie masz bo są Kraj, Europa i chyba jeszcze jest trzecie?

Natomiast co do zniżek na dziecko to w Link4 jest 5% (dzieci w wieku 0-6 lat)
Trzeba czytać :peace:

#25 OFFLINE   Gawan

Gawan
  • 3 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: Klenica

Napisany 17 czerwca 2008 - 21:42

Nie wiem jak jest w linku ale ja w AXA dostalem znizki za to ze mam male dziecko. I w sumie za caly rok za omega zaplacilem 792zl a mam tylko 10% znizki i jeszcze do tego nadwyzke za wiek


a jaka stawka podstawowa, tzn. kwota bazowa od której wyliczyli Ci ubezpieczenie :?:


nie wiem jaka jest stawka bazowa bo nikt mi tego nie podal. Za kazdym razem jak wyliczalem stawke na inna osobe to inna kwota wychodzila.

#26 OFFLINE   bebechy

bebechy
  • 7 postów
  • Dołączył: 29-10-2007
  • Skąd: Wawa

Napisany 18 czerwca 2008 - 10:52

A jaka jest różnica między Assistance Kraj a Europa? Oczywiście po nazwie można się skapnąć :mrgreen: ale chodzi mi o to czy się czymś różnią te oferty :?:

#27 OFFLINE   Biskup

Biskup
  • 19 postów
  • Dołączył: 10-09-2007
  • Skąd: ten pisk

Napisany 19 czerwca 2008 - 12:20

O matko no jak to jaka jest różnica :looz:
Poczytaj sobie to się dowiesz tutja

#28 OFFLINE   Harry

Harry
  • 13 postów
  • Dołączył: 21-06-2007
  • Skąd: z drugiej strony

Napisany 20 czerwca 2008 - 18:54

A porpos Linka to znajomek mi przysłał wczoraj zdjęcia jak dziwnie ubrane panienki rozdawały ulotki:P Ale afro :smiech: Dodany obrazek

#29 OFFLINE   V6

V6
  • 429 postów
  • Dołączył: 03-07-2007
  • Skąd: warszawa

Napisany 23 czerwca 2008 - 17:26

Więc tak, z dniem 26.06.2008 kończy mi sie polisa w link4. Dzwonie do Nich i pytam czemu nie wysłali mi przedłużenia polisy, pani mocno przeprasza itd. Mówie że chce przedłuzyc polise , pani pyta o wszystkie detale co i jak. Teraz najciekawsze w tamtym roku za roczna składke zapłaciłem 406zł i w pakiecie było nw, ubezpieczone szyby i pomoc asistance.Dodam ze ma 60%zniszki, nie było zadnej szkody, czyli słowem nie zmieniło się nic. Pani wylicza mi składke na rok i podaje mi kwote 630zł na rok i pakiet zostaje ten sam. Lekko zbulwersowany pytam dlaczego moja składka wzrosła o ponad 200zł, usłyszałem że wszedł podatek Religi, normalnie myslałem że h :censored: mnie strzeli. Tak traktuje sie klijenta który ma ubezpieczony trzeci samochód u nich?Bezszkodowy przebieg ubezpieczenia. Raz że nie wysłali przedluzenia umowy to jeszcze dzwonie a tu taki kwiatek. Bede szukał innej firmy, nawet za takie same pieniądze ale nie bede dorabiał szmaciaży, poprostu rozwiąze umowe.