Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

UWAGA!! BARDZO DRASTYCZNE!! - wypadek - tylko dla tych o mocnych nerwach


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
88 odpowiedzi na ten temat

#81 OFFLINE   bzyku_2002

bzyku_2002

    200 parę KM i ciągle mało

  • 1 525 postów
  • Dołączył: 09-09-2007
  • Skąd: Koczała ( Pomorze )
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 06 listopada 2009 - 21:47

http://uzyjwyobrazni.pl/ świeża kampania...


No o tym już trąbią, ale piesi w te jesienne wieczory są po ubierani na szaro i zero odblaskowej odzieży. Wystarczy pojechać do naszych sąsiadów z północy (Skandynawia) i pieszego widać w nocy jak na dłoni, bo tam edukacja wpaja to, żeby być widocznym, a u nas to siara i obciach. Eeech szkoda słów

A co do filmu to trochę jest to kino grozy. Szczególnie z ta pierwszą sceną :-(

#82 OFFLINE   GreGoriO

GreGoriO

    carreteras bonitas

  • 346 postów
  • Dołączył: 21-07-2007
  • Skąd: Katowice, Costa del Sol
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 listopada 2009 - 22:11

JA JUŻ DAWNO obstaję, żeby rozszerzyć akcję p. DOROTY STALIŃSKIEJ na producentów odzieży...
do akcji z odblaskami powinny jeszcze wejść w życie przepisy nakazujące wszywanie wszelkiego rodzaju pasków , lampasów, wstawek odlaskowych na kurtki, spodnie, polary... szczególnie powinno się to dotyczyć odzieży dla dzieci i młodzieży, powiedzmy do 15-16 roku życia.

myślę, że nie powinno to spowodować podwyżki cen tychże, chociaż i tak życie jest bezcenne, wystarczyło by obniżyć trochę VAT na takie ubrania a producenci sami zechcieli by je produkować...

zresztą sam na na swoim motocyklu jeżdżę po zmierzchu w kamizelce odblaskowej pomimo wstawek odblaskowych na "skórze" i mam gdzieś że to obciach, moje życie jest ważniejsze!!!

#83 OFFLINE   Lukasboss

Lukasboss

    VW Jetta 1.4 TSI

  • 1 657 postów
  • Dołączył: 24-07-2007
  • Skąd: Słupsk
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 listopada 2009 - 22:27

A co do filmu to trochę jest to kino grozy. Szczególnie z ta pierwszą sceną :-(


Ale przesłanie końcowe zrobione z pomysłem.

...lampasów, wstawek odlaskowych na kurtki, spodnie, polary... szczególnie powinno się to dotyczyć odzieży dla dzieci i młodzieży, powiedzmy do 15-16 roku życia.


Dobrze piszesz lecz niestety w PL to jest raczej nie możliwe, taka szara rzeczywistość...

#84 OFFLINE   Kesiaczek

Kesiaczek
  • 567 postów
  • Dołączył: 21-10-2008
  • Skąd: Szczytno/Kielce

Napisany 07 listopada 2009 - 12:06

I tego własnie nie rozumiem. Zawsze kupuje dzieciakom kurtki z wstawkami odblaskowymi , powinnien to byc obowiązek zeby wszystkie dzieci miały takie wstawki w ubraniach, ale czasem cięzko cos takiego dostac, a naprawde jest to super sprawa.

A co do tych kampani, wczoraj jakis psycholog gledził w TV ze sa zbyt brutalne i wogole, ale spojzmy prawdzie w oczy, jak człowiek nie zobaczy masy krwii i trupów to do niego nie dotrze. Szkoda tylko że, wiekszosc i tak wychodzi z załozenia ze jego to nie dotyczy......:(

#85 OFFLINE   Lukasboss

Lukasboss

    VW Jetta 1.4 TSI

  • 1 657 postów
  • Dołączył: 24-07-2007
  • Skąd: Słupsk
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 07 listopada 2009 - 13:13

A co do tych kampani, wczoraj jakis psycholog gledził w TV ze sa zbyt brutalne i wogole, ale spojzmy prawdzie w oczy, jak człowiek nie zobaczy masy krwii i trupów to do niego nie dotrze. Szkoda tylko że, wiekszosc i tak wychodzi z załozenia ze jego to nie dotyczy......:(


Brutalna to jest rzeczywistosc i jezeli co po niektorzy sie nie opamietaja to bedzie znacznie gorzej niz to pokazane w kampaniach... Na mnie to działa, jeszcze do niedawna w trasach latalem ile fabryka dała (a dała sporo) teraz staram sie i to juz od dłuższego czasu jezdzic przepisowo ale tak aby nie utrudniac innym ruchu. (w trasie 110 to max). Fakt ze na takie zachowanie wpłyneła jeszcze jedna rzecz, czyli 500 pln i 10 pkt. Sam jestem ciekaw co bedzie po roku jak punkty ulegna kasacji, czy moja jazda sie nie zmieni. Ale przynajmniej mowie otwarcie, ze sie staram a nie ze jestem swiety za kółkiem jak co niejeden z nas...

#86 OFFLINE   DaVePGN

DaVePGN

    Drift King

  • 4 228 postów
  • Dołączył: 17-02-2009
  • Skąd: PGN
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 07 listopada 2009 - 15:41


To omega?

#87 OFFLINE   Lukasboss

Lukasboss

    VW Jetta 1.4 TSI

  • 1 657 postów
  • Dołączył: 24-07-2007
  • Skąd: Słupsk
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 07 listopada 2009 - 16:27


To omega?


Nie raczej megane sedan.

#88 OFFLINE   baron_kr

baron_kr
  • 976 postów
  • Dołączył: 12-07-2007
  • Skąd: NowaSól/Oborniki
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 12 grudnia 2009 - 22:53

Przerażające jest to, że ktoś to filmuje ale nikt! nie niesie pomocy

to samo miałem na mysli kręcą film a nic nie robią stary to temat , ale sądze ze warto do takich wracac zawsze ......

#89 OFFLINE   axk

axk

    Wolność Rządzi :)

  • 262 postów
  • Dołączył: 11-01-2010
  • Skąd: Kraków

Napisany 15 lutego 2010 - 21:53

UWAGA!! BARDZO DRASTYCZNE!!

http://rapidshare.co...zne_Wypadki.rar