Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Ubezpieczenie AC w Liberty Direct


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
26 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   jacekczewa

jacekczewa

    jacekczewa

  • 2 630 postów
  • Dołączył: 26-09-2006
  • Skąd: Czestochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 lipca 2009 - 18:08

Mam ubezpieczone autko ( OC i AC, Asistance ) w liberty direct , AC w wersji full,we wtorek zgłosiłem pękniecie szyby ( kamien - kilkunastocentymetrowa rysa ) wczoraj pani zadzwonila , podała adres gdzie podjechac wymienic - dziś już jestem po wymianie - bezboleśnie, bezgotówkowo - polecam takie ubezpieczenie .
Cena takiego ubezpieczenia w pelnym pakiecie OC-AC przy pojemnisci 2 litry wynosi ok 1200 na rok ( w tym oc 360 zl, asistance 120, NNw 50 zl) czyli AC ok 650 zł - nowa szyba solarna do mojego auta 850 z wymianą - czyli ubezpieczenie za free - szkoda nie ma wpływu na składkę....Chyba warto polecic.

#2 OFFLINE   andzg

andzg
  • 1 373 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Skąd: Zielona Góra

Napisany 23 lipca 2009 - 18:16

bardzo ciekawe ubezpieczenie. zaloze sie ze ubezpieczaja autka do 10 lat
Jacek a jak wyglada Twoja historia z AC? czy znizki przechodza z OC na AC jesli wlasciciel nigdy nie mial umowy o AC ?

#3 OFFLINE   jacekczewa

jacekczewa

    jacekczewa

  • 2 630 postów
  • Dołączył: 26-09-2006
  • Skąd: Czestochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 lipca 2009 - 20:20

tak zniżki przechodza z oc , auta do 10 lat jesli nie miales histori, w moim przypadku ac nie nie miałem od kilku lat ( starsze auta ) znizki nabyłem z OC ( 60 proc), wydaje mi sie ze bardzo korzystna oferta......w tej full opcji nie ma udzialu własnego i naprawy można przeprowadzic w serwisie na oryginalnych czesciach ( Ac Premium ) lub tansza wersja ale tu juz licza lata auta i tzw udzia własny , w wersji premium to nie występuje..........

#4 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 lipca 2009 - 07:50

tak zniżki przechodza z oc , auta do 10 lat jesli nie miales histori, w moim przypadku ac nie nie miałem od kilku lat ( starsze auta )


A co z tą promocyjną zniżka po szkodzie? bo opcji jest kilka,

1. spadasz do 0
2. spadasz na zaostżoną np +30%
3. opcja nalepsza tracisz 10 lub 20 %

Warto o to spytać abyś w kolejnym roku nie był zaskoczony.

#5 OFFLINE   jacekczewa

jacekczewa

    jacekczewa

  • 2 630 postów
  • Dołączył: 26-09-2006
  • Skąd: Czestochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 lipca 2009 - 09:53

poniewaz nie było szkody na innym pojezdzie nie ma zwyzki składki- juz sie dowiadywałem

#6 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 lipca 2009 - 10:33

poniewaz nie było szkody na innym pojezdzie nie ma zwyzki składki- juz sie dowiadywałem


A co ma inny pojazd do tego? przecież to Tobie wypłacili kasiore a nie komuś. nie wiedze logicznego sensu, radze sprawdzić ogólne warunki i taryfe.

#7 OFFLINE   jacekczewa

jacekczewa

    jacekczewa

  • 2 630 postów
  • Dołączył: 26-09-2006
  • Skąd: Czestochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 lipca 2009 - 21:51

nie było szkody to znaczy ze nie było uszkodzenia przeze mnie drugiego pojazdu- czyli nie musieli wyplacic odszkodowania drugiemu samochodowi...

#8 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 lipca 2009 - 22:40

nie było szkody to znaczy ze nie było uszkodzenia przeze mnie drugiego pojazdu- czyli nie musieli wyplacic odszkodowania drugiemu samochodowi...


ehhh directy, oni mają swoje prawa...:bud::bud:

#9 OFFLINE   Martini

Martini
  • 558 postów
  • Dołączył: 03-06-2007
  • Skąd: EPNM
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 lipca 2009 - 08:17

nie było szkody to znaczy ze nie było uszkodzenia przeze mnie drugiego pojazdu- czyli nie musieli wyplacic odszkodowania drugiemu samochodowi...

Hmm...bo jako Polakowi to mi się kombinator włączył...pękła szyba - wymienili, uszkodziłem sobie zderzak, gdzieś na słupie - zgłaszam, wymieniają za friko, przytarłem drzwi - zgłaszam - naprawiają, że o feldze i oponie zniszczonej na jakiejś studzience nie wspomnę...
Tak sobie można wszystko robić w aucie w ramach AC i nie ma to wpływu na składkę/zniżki???

Bo jak tak, to zaraz połowa OKP się rzuci do LD :D

#10 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 lipca 2009 - 09:24

Hmm...bo jako Polakowi to mi się kombinator włączył...pękła szyba - wymienili, uszkodziłem sobie zderzak, gdzieś na słupie - zgłaszam, wymieniają za friko, przytarłem drzwi - zgłaszam - naprawiają, że o feldze i oponie zniszczonej na jakiejś studzience nie wspomnę...
Tak sobie można wszystko robić w aucie w ramach AC i nie ma to wpływu na składkę/zniżki???

Bo jak tak, to zaraz połowa OKP się rzuci do LD :D


Hehehe, świetny przykład, jak najbardziej Cie popieram w tym co piszesz kolego, widocznie trzeba się przenieść do nich i co miesiąc felgi zmieniać :D
Jak dla mnie to wszystko się okaże przy wznowieniu polisy, wtedy może być zaskoczenie jak składka podejdzie do góry o pare zł :D :zabawa::zabawa::mur:

#11 OFFLINE   orzel_krakow

orzel_krakow
  • 49 postów
  • Dołączył: 19-09-2008
  • Skąd: Krakow

Napisany 13 sierpnia 2009 - 20:32

hehe dobre.....Polak potrafi i na to sposob wymysli :D

a na powaznie, to z tego co sie orientuje to kiedy korzysta sie z AC to i tak sie traci 10% znizki....rzeczywistosc. Tylko, ze to, przynajmniej z moich dosiwadczeni dotyczy tylko AC, bo w przypadku szyb w Link4 nie zaplacilem wiecej w nastepnym roku....

#12 OFFLINE   robert19790910

robert19790910
  • 170 postów
  • Dołączył: 22-03-2009
  • Skąd: Pierławki kolo działdowa

Napisany 13 sierpnia 2009 - 21:24

Hmm...bo jako Polakowi to mi się kombinator włączył...pękła szyba - wymienili, uszkodziłem sobie zderzak, gdzieś na słupie - zgłaszam, wymieniają za friko, przytarłem drzwi - zgłaszam - naprawiają, że o feldze i oponie zniszczonej na jakiejś studzience nie wspomnę...
Tak sobie można wszystko robić w aucie w ramach AC i nie ma to wpływu na składkę/zniżki???

Bo jak tak, to zaraz połowa OKP się rzuci do LD :D


ja juz mam chec !;) tylko zeby mi moja babcie chcieli ubezpieczyc:D

#13 OFFLINE   jacekczewa

jacekczewa

    jacekczewa

  • 2 630 postów
  • Dołączył: 26-09-2006
  • Skąd: Czestochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 sierpnia 2009 - 08:08

martini zgeneralizował sprawe - ubezpieczenie szyb w AC to co innego niz nadwozie: blachy zderzaki , szyby 24 - ta sama opcja jest w Link 4 - tam tez szyby wymieniaja bez utraty składki, z drugiej strony jesli szyba kosztowała 850 zeta a podniesliby składke o 10 proc ( to jeat ok 70 zeta ) to i tak sie opłaca

#14 OFFLINE   orzel_krakow

orzel_krakow
  • 49 postów
  • Dołączył: 19-09-2008
  • Skąd: Krakow

Napisany 14 sierpnia 2009 - 14:21

jacekczewa a Ty tez masz u nich to ubezpieczenie szyb?

#15 OFFLINE   jacekczewa

jacekczewa

    jacekczewa

  • 2 630 postów
  • Dołączył: 26-09-2006
  • Skąd: Czestochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 sierpnia 2009 - 18:56

w liberty mam taka wersje premium ( droższa od takiego zwykłego AC) - nie ma udziału własnego , nie licza lat samochodu , mozna naprawiac w sewisie no i szyby - z ktorego ostatnio skorzystalem

#16 OFFLINE   samba-77

samba-77
  • 336 postów
  • Dołączył: 08-06-2008
  • Skąd: Jastrzebie Zdroj

Napisany 14 sierpnia 2009 - 20:13

martini zgeneralizował sprawe - ubezpieczenie szyb w AC to co innego niz nadwozie: blachy zderzaki , szyby 24 - ta sama opcja jest w Link 4 - tam tez szyby wymieniaja bez utraty składki, z drugiej strony jesli szyba kosztowała 850 zeta a podniesliby składke o 10 proc ( to jeat ok 70 zeta ) to i tak sie opłaca


Zgadza sie,w Link4 wymianiałem szybę i zero problemów.Za przednią trzeba jednak zapłacić 25%
jacekczewa,na początku napisałeś,że robiłeś z AC a nie z ubezpieczenia szyb i stad te watpliwości mbobik.Teraz wszystko jasne;) Trzeba korzystać z ubezpieczenia a nie tylko dawać im nasze pieniądze:)

#17 OFFLINE   Mariecka

Mariecka
  • 13 postów
  • Dołączył: 21-05-2009

Napisany 18 sierpnia 2009 - 16:10

Mam ubezpieczone autko ( OC i AC, Asistance ) w liberty direct , AC w wersji full,we wtorek zgłosiłem pękniecie szyby ( kamien - kilkunastocentymetrowa rysa ) wczoraj pani zadzwonila , podała adres gdzie podjechac wymienic - dziś już jestem po wymianie - bezboleśnie, bezgotówkowo - polecam takie ubezpieczenie .
Cena takiego ubezpieczenia w pelnym pakiecie OC-AC przy pojemnisci 2 litry wynosi ok 1200 na rok ( w tym oc 360 zl, asistance 120, NNw 50 zl) czyli AC ok 650 zł - nowa szyba solarna do mojego auta 850 z wymianą - czyli ubezpieczenie za free - szkoda nie ma wpływu na składkę....Chyba warto polecic.


Szyby w naszym aucie ubezpieczyliśmy dodatkowo do OC w L4. Niewielki wydatek, a człowiek zawsze spokojniejszy. Prawda jest taka, że jak się zderzak zarysuje, albo wgniecie bok, to nie ma aż takiego problemu jak z uszkodzeniem szyby.

#18 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 19 sierpnia 2009 - 10:33

jacekczewa,na początku napisałeś,że robiłeś z AC a nie z ubezpieczenia szyb i stad te watpliwości mbobik.


Dokładnie, co innego szkoda z AC a co innego ubezpieczenie szyb :)

#19 OFFLINE   marcineke

marcineke
  • 5 postów
  • Dołączył: 27-06-2009
  • Skąd: Brzesko

Napisany 09 października 2009 - 13:01

dzwoniłem do liberty Link4 strasznie drodzy a mam prawko 12 lat 60% bezszkodowosci super oferte otrzymałem w Aviva za Omcie 98 AC OC NW asisstance od miejsca zamieszkania + samochód zastępczy polisa wyniosła 1000 zł.koszystałem z assistance i auta zastepczego obsługa perfekcyjna.Ostatnio ubezpieczyłem 2 auta w AXA jeszcze lepsze ceny i mozna jeszcze oszczędzić otrzymując dodatkową znizkę
--------------------------------------------------------------------------------

Sposob na 100zl znizki w axa! Podaje sposob jak mozna uzyskac znizke w axa ubezpieczenia. Promocja w AXA "Poleć AXA Ubezpieczenia znajomym".

Podając nr mojej polisy AC/1543660/00 uzyskasz dodatkową zniżkę
50zl (OC lub AC) lub 100zl (pełen pakiet) na ubezpieczenie twojego auta!

Wejdź na stronę https://www.axa.pl/quote/index.aspx Wybierz na wstępie opcję -

"Nie jestem klientem.
Chce powołać się na numer polisy Klienta AXA"

lub jak dzwonisz na 9522 to powiedz ze chcesz sie powolac na polise znajomego!

Pamiętaj aby powołać się na powyższa promocje i podaj nr AC/1543660/00

Nie jest to zadna reklama, podaje sposob na tansze ubezpieczenie! Pozdrawiam

#20 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 października 2009 - 16:42

dzwoniłem do liberty Link4 strasznie drodzy a mam prawko 12 lat 60% bezszkodowosci super oferte otrzymałem w Aviva za Omcie 98 AC OC NW asisstance od miejsca zamieszkania + samochód zastępczy polisa wyniosła 1000 zł.koszystałem z assistance i auta zastepczego obsługa perfekcyjna.Ostatnio ubezpieczyłem 2 auta w AXA jeszcze lepsze ceny i mozna jeszcze oszczędzić otrzymując dodatkową znizkę
--------------------------------------------------------------------------------

Sposob na 100zl znizki w axa! Podaje sposob jak mozna uzyskac znizke w axa ubezpieczenia. Promocja w AXA "Poleć AXA Ubezpieczenia znajomym".

Podając nr mojej polisy AC/1543660/00 uzyskasz dodatkową zniżkę
50zl (OC lub AC) lub 100zl (pełen pakiet) na ubezpieczenie twojego auta!

Wejdź na stronę https://www.axa.pl/quote/index.aspx Wybierz na wstępie opcję -

"Nie jestem klientem.
Chce powołać się na numer polisy Klienta AXA"

lub jak dzwonisz na 9522 to powiedz ze chcesz sie powolac na polise znajomego!

Pamiętaj aby powołać się na powyższa promocje i podaj nr AC/1543660/00

Nie jest to zadna reklama, podaje sposob na tansze ubezpieczenie! Pozdrawiam


Dziwne ze podajesz to w każdym wątku, coś mi tu bardzo śmierdzi.