Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

serwis Opla z Allegro okazał się stodołą!! Uwaga! Stęków 81!


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
63 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 17 maja 2009 - 10:58

ps. cwaniaczku wskaz mi jedna osobe ktora cos kupila ode mnie, byla z towaru niezadowolona i ktorej nie zwrocilem kasy.... bo chyba to sie nazywa uczciwosc. Szybciej ci idzie pisanie niz myslenie ale to juz twoj problem



wiesz... mialem nic nie pisac bo bedzie ze sie czepiam ale juz smiac mi sie chce jakiego ty biednego meczennika z siebie robisz. Jak ci admin nie podklei ogloszen bo sie uwzial na ciebie to poczta polska cie nie lubi i 10 dni paczki trzyma. Sorry Rafi22dti ale na to co masz sam sobie zapracowales. Jakos inni sprzedajacy na forum - a jest ich kilku nie maja z userami problemow. tylko ty biedny - i wciaz sie ciebie czepiaja. Co do cytowanego textu - nie bede podawal nickow ale wpisz sobie w szukajke swoj stary nick - kilku sie znajdzie. Pozatym zachowujesz sie jak "baba" - jednego dnia strzelasz focha piszesz do adminow zeby zdjeli wszystkie twoje ogloszenia bo nie sprzedajesz na tym forum a dnia nastepnego wystawiasz ogloszenie. Troche powagi - nikt nie jest tu zeby spelniac twoje "fochy"


Wracajac do tematu mariosa. sam bralem od niego kupe rzeczy nim zaczelem sam sie tym zajmowac i moze poza zamkiem do drzwi ktorego dostalem w oplakanym stanie nigdy nie bylo problemu. Z tym ze Marios zaoferowal sie ze mi go dosle przy nastepnym zamowieniu jednak olalem temat bo z 2 poskladalem jeden i dziala do dzis.




 


#42 OFFLINE   RAFI22DTI

RAFI22DTI
  • 909 postów
  • Dołączył: 03-09-2007
  • Skąd: CRY
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 maja 2009 - 11:00

nie pióro tylko części za ponad 1500 i wszystko było by ok gdybym nie chciał obejrzeć i odebrać osobiście wtedy kontakt się urwał i ani widu ani słychu

no to musiales mnie bardzo czyms zniechecic skoro chciales kupic jakies konkretne czesci w dodatku odebrac osobiscie gdzie nie musialbys stac w kolejce na poczcie i pakowac tego czegos, no ale kupiles gdzie indziej i przynajmniej nie zostales "oszukany" wiec tylko sie cieszyc powinienes

to poczta polska cie nie lubi i 10 dni paczki trzyma

za uchwytami do lamp Hella tez sie troche naczekalismy od Ciebie takze wiesz :wink:
a trzymajac sie tematu to tak jak napisalem autor tematu to poprostu jakis laik i nie ma zielonego pojecia o uzywanych czesciach zreszta nie tylko on, i takich trza szerokim łukiem omijac!!!!!

#43 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 17 maja 2009 - 11:15

za uchwytami do lamp Hella tez sie troche naczekalismy od Ciebie takze wiesz


niezalezne odemnie - z tym ze wszystko miales w watku na bieżąco pisane. Na ta chwile mam innego producenta i zawsze kolo 50 uchwytow na stanie.




 


#44 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 maja 2009 - 11:17

Panowie dajcie spokój. Każdy ma czasami jakieś problemy z wysyłką.

#45 OFFLINE   RAFI22DTI

RAFI22DTI
  • 909 postów
  • Dołączył: 03-09-2007
  • Skąd: CRY
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 maja 2009 - 11:25

niezalezne odemnie - z tym ze wszystko miales w watku na bieżąco pisane. Na ta chwile mam innego producenta i zawsze kolo 50 uchwytow na stanie.

no wlasnie czasami tak bywa ze cos pojdzie nie tak ale jak widzisz nie kazdy potrafi to zrozumiec. Nie wiem czy o tym pisalem ale jak robilem swoja B FL to kupilem od goscia z allegro ktory zajmuje sie tez czesciami do omy, maske i blotnik pod kolor tak zeby nie malowac, jak mi to przyslal i otworzylem paczke to SZOK, naska pordzewiala, powognitana, blotnik jakby go papierem sciernym ktos przejechal i 2 strzaly z buta dal to wiesz co mi powiedzial jak zadzwonilem?? ze mam go w :rolleyes::pupa: pocalowac bo kupilem uzywane czesci a jak chcialem nowe to do serwisu mialem isc, i w sumie mial racje :D
ps. a co do uchwytow to 2 szt mozesz mi podeslac bo bede lampy wewnatrz czyscil to sobie wymienie :wink:

#46 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 17 maja 2009 - 11:45

no wlasnie czasami tak bywa ze cos pojdzie nie tak ale jak widzisz nie kazdy potrafi to zrozumiec. Nie wiem czy o tym pisalem ale jak robilem swoja B FL to kupilem od goscia z allegro ktory zajmuje sie tez czesciami do omy, maske i blotnik pod kolor tak zeby nie malowac, jak mi to przyslal i otworzylem paczke to SZOK, naska pordzewiala, powognitana, blotnik jakby go papierem sciernym ktos przejechal i 2 strzaly z buta dal to wiesz co mi powiedzial jak zadzwonilem?? ze mam go w pocalowac bo kupilem uzywane czesci a jak chcialem nowe to do serwisu mialem isc, i w sumie mial racje


ja sie ostatnio 2 razy na forum nacielem niestety. Nickow nie podam ale kupilem xenon "kompletny" z calymi uchytami zewnetrznymi - przyszedl bez zarnikow i z polamanymi i klejonymi zewnetrzymi - koles sie wyparl ze wszystko bylo ok. Hak mu w smak niech mu te zarniki w gardle stana. Od drugiego kupilem dysze i pompki do spryskow - dysze OK ale pompki polamane tak ze cisnienia nie trzymaja - odpowiedz goscia - ja tak sprzedaje i inni sie nie czepiaja :confused: z tym ze sie zreflektowal i obiecal doslac




 


#47 OFFLINE   lukasbor

lukasbor

    Vel Satis 3.5 V6 '05

  • 107 postów
  • Dołączył: 14-06-2007
  • Skąd: Białystok

Napisany 17 maja 2009 - 14:17

A ja wypowiem sie na temat posesji. Padły slowa, ze szopa, smierdzi itp. A czego wy sie ludzie spodziewacie? Sa renomowane stacje Opla, gdzie mozna posiedziec w cieplym pomieszczeniu, pijac sobie kaweczke i spokojnie czekac na wykonanie uslugi. Nie znam Pana Borowki, nikogo nie bronie, ale dobrze ze sa takie miejsca, bo mozna szybko i tanio kupic czesci do naszych aut. Wieksza czesc warsztatow w PL wlasnie tak wyglada. Ogladaliscie program "turbokamera"? Było niejednokrotnie pokazane, w jakich to miejscach naprawia sie auta przez autoryzowanego dilera:p Czesto jest tak, ze autentycznie jest to szopa, a cena niestety za wykonana usluge na poziomie europejskim oczywiscie:p I to jest karygodne. Ale w tego typu przypadkach klient przyjezdza, widzi i decyduje, czy zostaje, czy nie. Mało kogo jest stac wybudowac hale na min 10 stanowisk z nowym sprzetem i oczywiscie z pachnacym biurem. W takim razie zapraszam tego typu klientow do autoryzowanych przedstawicieli Opla. Prosze niezapomniec o grubym portfelu!:)

#48 OFFLINE   RAFI22DTI

RAFI22DTI
  • 909 postów
  • Dołączył: 03-09-2007
  • Skąd: CRY
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 maja 2009 - 15:01

W takim razie zapraszam tego typu klientow do autoryzowanych przedstawicieli Opla. Prosze niezapomniec o grubym portfelu!

polac mu :piwo: , takiego samego zdania jestem.

#49 OFFLINE   Izba_BP

Izba_BP
  • 102 postów
  • Dołączył: 06-01-2009
  • Skąd: Biała Podlaska

Napisany 17 maja 2009 - 15:02

Ja rowniez robilem zakupki u borowki, kupywalem czujnik predkosci obr, i sondy lambda, i nawet jedna gratis dostalem:D Spoko obsluga tam jest, i uwazam ze borowka jest :ok:

#50 OFFLINE   pysio1981

pysio1981
  • 901 postów
  • Dołączył: 20-06-2008
  • Skąd: GDANSK KOPENHAGA
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 maja 2009 - 15:12

poprostu jak danej czesci nie mam


to studjuje alegro 24h na dobe
bo taka jest prawda i chodz raz bys sie przyznał
sory za OT ale nosi mnie jak słysze bzdurne wypowiedzi

#51 OFFLINE   RAFI22DTI

RAFI22DTI
  • 909 postów
  • Dołączył: 03-09-2007
  • Skąd: CRY
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 maja 2009 - 15:22

i chodz raz bys sie przyznał

ze niby do czego???????

#52 OFFLINE   eliks

eliks
  • 1 563 postów
  • Dołączył: 28-11-2007
  • Skąd: Lidzbark

Napisany 17 maja 2009 - 15:23

Ja chciałem bronić gościa który napisał ten temat i mówić, że każdy może mieć złe momenty, Borówka też, ale widząc ze klient się w ogóle nie wypowiada, przychylam się do wypowiedzi jednego z nas tutaj, że to może być poprostu temat założony przez konkurencję...

#53 OFFLINE   RAFI22DTI

RAFI22DTI
  • 909 postów
  • Dołączył: 03-09-2007
  • Skąd: CRY
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 maja 2009 - 15:24

skrzynie chlopak zaklada, nie czepiajcie sie :smiech:

#54 OFFLINE   painkiller

painkiller
  • 734 postów
  • Dołączył: 19-12-2008
  • Województwo: lubelskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 maja 2009 - 15:39

Większość modeli C z lat 2000... a po przybyciu na miejsce okazało się że przed drzwiami ma kilka ostro rozbitych wersji B które popękały już chyba same przez korozje...


Wiekszość omeg do rozbiórki to B Fl. Miał też kilka B, ale już rozebranych doszczętnie. Takich, które by się rozlatywały od korozji nie widziałem. Tak samo mocno rozbitych. Jeśli reszta tego co pisze jest też tak prawdziwa to mamy jasność sytuacji. Moim zdaniem gościu nie dogadał się dobrze w temacie przez telefon, pojechał w ciemno albo nie dostał tego co chciał i trochę się wk...ił. Albo jest tak jak Eliks pisze.

#55 OFFLINE   pysio1981

pysio1981
  • 901 postów
  • Dołączył: 20-06-2008
  • Skąd: GDANSK KOPENHAGA
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 maja 2009 - 16:52

a niby do tego że nabijasz ludzi w butelke , ale to nie temat do takich rozmów

#56 OFFLINE   RAFI22DTI

RAFI22DTI
  • 909 postów
  • Dołączył: 03-09-2007
  • Skąd: CRY
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 maja 2009 - 16:58

a niby do tego że nabijasz ludzi w butelke

moze jakies uzasadnienie???? bo wiesz ze za bezpodstawne oskarzenia warny leca.. a dopilnuje tego,
a co do ciebie to wiesz... na chleb jeszcze mam i dlatego lamp i tej listwy nie sprzedalem bo to klient przychodzi do sklepu a nie sklep do klienta i mi sie nie chce jezdzic po twojej rodzinie z towarem jesli o to ci chodzi
a ze kupie cos na allegro taniej i drozej sprzedam to nie twoj interes

#57 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 17 maja 2009 - 17:39

pysio i rafi jeszcze jeden post nie w temacie i dostaniecie po warnie
bez żadnych dyskusji, macie jakies ale do siebie wyjaśniajcie na GG lub PW

#58 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 maja 2009 - 17:48

Egon brawo bo już mnie na wymioty bierze. Co jakiś temat odpalę to wszędzie jakież żale o części i handel :censored:

:ok:

#59 OFFLINE   pysio1981

pysio1981
  • 901 postów
  • Dołączył: 20-06-2008
  • Skąd: GDANSK KOPENHAGA
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 maja 2009 - 17:55

pysio i rafijeszcze jeden post nie w temacie i dostaniecie po warnie
bez żadnych dyskusji, macie jakies ale do siebie wyjaśniajcjie na GG lub PW


ok spoko, sory że nie w temacie napisze tylko ze od wyjasniania jest gg i jezeli ktoś do kogoś pisze na gg to niech sie przedstawia a nie zachowuje jak baba

co złego to nie ja i przepraszam że kogoś uraziłem

#60 OFFLINE   Dany

Dany
  • 283 postów
  • Dołączył: 29-03-2008
  • Skąd: Lublin/Lubartow..

Napisany 17 maja 2009 - 18:05

pysio i rafi jeszcze jeden post nie w temacie i dostaniecie po warnie
bez żadnych dyskusji, macie jakies ale do siebie wyjaśniajcie na GG lub PW


gdzie ten warn?
Płyny i koncentraty chłodnicze- 1,5,20,200,1000l - dobra cena!
Oleje silinikowe i przemysłowe,od 1l do 1000l,
Chemia samochodowa K2 ,F1,Atas, Plastmal
Żarówki,filtry




[SIGPIC][/SIGPIC]

Never make a pirate angry !