Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

O co chodzi???!!!


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   actom

actom
  • 224 postów
  • Dołączył: 16-07-2006
  • Skąd: Warszawa/Częstochowa

Napisany 04 grudnia 2006 - 20:50

Razem z kumplem staramy się kupić Omegę. Wymagania nie są straszne minimum 2002 rok, kombi i skórzana tapicerka. Przejechałem już 2 tys kilometrów, widziałem 8 egzemplarzy i jestem bogatszy o nowe doświadczenia, wiem już że bezwypadkowy samochód to taki, który nie był przekoszony, ale może mieć lakierowane elementy w dodatku bez kładzenia podkładu. Jak samochód jest wyposażony w webasto to wcale nie musi mieć pilota do niego bo to wszędzie można dokupić, że jak świeci się niski poziom oleju to od tego że już jakiś czas stoi. Nie wiem ale mam odczucie że sprzedawcy samochodów mają swoich klientów za kretynów, gdy udowodnił jednemu że samochód miał wymieniane elementy karoserii, koleś z rozbrajającą miną stwierdził że nic o tym nie wiedział TO NA CHU... PISZE ŻE JEST BEZWYPADKOWY SKORO NIE ZNA HISTORII DEBIL pi**dol... i naciąga ludzi na koszty.



#2 OFFLINE   SzoFFer

SzoFFer
  • 322 postów
  • Dołączył: 15-06-2006
  • Skąd: Kielce

Napisany 04 grudnia 2006 - 21:22

no niestety masz racje, niby moja byla bezwypadkowa, a mam nowe tylnie lewe drzwi klape z vauxhalla i dach wspawany z innej omki(niebieskiej), a reszta to pewnie tona szpachli wole nie patrzec i sie nie denerwowac

#3 OFFLINE   wolf

wolf
  • 972 postów
  • Dołączył: 27-07-2006
  • Skąd: cieszyn/skoczów

Napisany 04 grudnia 2006 - 21:35

bo większość to nie sprzedawcy tylko zwykli handlarze,kupują tanio,sprzedają drogo bo z tego żyją,nie ma się co łudzić,zadbana i bezwypadkowa omesia kosztuje i żaden handlarz nie bierze takiego auta bo na nim nie zarobi.Ja też pojechałem kupę kilometrów jak chciałem kupiś omesie,oglądałem taką jedną na zdjęciach w necie i wyglądała jak nówka,sprzedawca też tak zapewniał,a jak ją zobaczyłem z bliska to mało mnie szlag nie trafił,większego złomu nie widziałem,palił na 3 gary(2.0 16v)a drzwi od środka były tak zgnite że całą pięść mogłem włożyć,a sprzedający jak to powiedział"trochę kitu i nie będzie śladu".Dobrze że teściu mnie trzymał bo bym sk...zajebał,cały dzień w d*pie,więc jak teraz oglądam zdjęcia w necie to jestem sceptyczny,trzeba uważać bo photoshop itp działają cuda

#4 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 04 grudnia 2006 - 22:33

Szybciej poszukasz i sprowadzisz z Niemiec niz znajdziesz porządny egzemplarz w kraju.

#5 OFFLINE   mazi82

mazi82
  • 361 postów
  • Dołączył: 15-10-2006
  • Skąd: Radom
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 05 grudnia 2006 - 14:34

Szybciej poszukasz i sprowadzisz z Niemiec niz znajdziesz porządny egzemplarz w kraju.

tam też już dotarli nasi bracia i sztuki robią ;]

#6 OFFLINE   Twaróg

Twaróg
  • 378 postów
  • Dołączył: 15-10-2006
  • Skąd: Kobyłka
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 05 grudnia 2006 - 15:56

Ja po swoją jechałem własnie do niemiec i miałem upatrzone 2 sztuki na necie na mobile.de tez wszystko ładnie a jak pojechałem do pierwszej (komis u turka) to okazała sie padaka pognita to do drugiej nawet nie jechałem bo była nawet jeszcze troche tańsza (szukałem tylko 98-99 rok) kupiłem gazete niemiecka na stacji i zadzwoniłem sie dogadałem pojechałem obejżałem i wziłąem egzemplarz naprawde ładny tylko że drogi (koles wystawiał ją juz jakis czas a że była w dobrym stanie i nie tania to polscy kupce jej nie kupowali bo łatwiej mają za grosze kupić padnieta wyszykowac i sprzedać z wiekszym zarobkiem polskie realia)
Wiec jak chcesz dobry samochod to przestan wierzyc w okazje przyszykuj kasy i jedz do niemiec czy gdzies kupisz drozej jak w polsce ale przynajmniej wiesz co bierzesz tylko najlepiej bezposrednio od właścieciela>
w tamtym tygodniu byłem też w niemczech ojcu p[o Audi A4 to w niemczech ładne egzemplaże kosztuja wiecej jak w polsce od handlarzy sprowadzone i mają wieksze przebiegi jak te w polsce
pozdro i powodzenia w szukaniu Omci dobrej omci

#7 OFFLINE   actom

actom
  • 224 postów
  • Dołączył: 16-07-2006
  • Skąd: Warszawa/Częstochowa

Napisany 05 grudnia 2006 - 17:23

I tu właśnie pojawia się problem. Wiem że wasze rady są szczere i dokładnie tak zrobiłem jak kupowałem swoją, ale ani ja ani mój kolega nie mamy tygodnia żeby pojechać do niemiec :(