Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Miejsce na antenke


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
7 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Luqua

Luqua
  • 941 postów
  • Dołączył: 14-10-2006
  • Skąd: Chełm
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 04 grudnia 2006 - 14:50

Witam. mam takie pytanko. Mam cobre dx 19 + antenke Sirio ML 145. Zamontowane radyjko mam na podlokietniku ale chcialbym je przeniesc do polki pod radyjkiem. ale w takim wypadku dobrze by bylo antene zamocowac na klapie bagaznika bo mi kabla nie starczy na wyprowadzenie z bagaznika na dach (aktualnie mam na dachu) Czy nie bedzie sie z tym wiazalo ponowne dostrajanie radia czy anteny, i czy na klapie bede mial taki zasieg jak dotychczas, to jest link do fotek z aktualnie zamocowanym cbhttp://forum.omegakl...ighlight=#29173
nie wiem czy ten link sie pojawi ale jest to forum OKP w temacie FORUM OPEL OMEGA KLUB POLSKA Strona Główna ť Technika ť CB + Navigacja ť CB na ostatniej stronie. pozdrawiam [/quote]



 


#2 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 04 grudnia 2006 - 16:17

witam zamontuj...... sobie tak jak ja........... strona przed twoimi zdjęciami w twoim linku.......


podobno jeżeli przestawiasz w pionie nie więcej niż 0,5 metra tonie tzreba stroić..........

ja miałam strioną na klapie bagaznika........... i przenisłem na dach......... hulster ic100......
ini estroiłem i dziął bez problemu..........

bede zmieniał na jaką 145 cm ale niewiem jaki model i typ............

dostane od kolegi na testy wiec bede się jeszcze w twmacie odzywał......

#3 OFFLINE   Patrikoss

Patrikoss
  • 435 postów
  • Dołączył: 21-06-2006
  • Skąd: Kalisz
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 05 grudnia 2006 - 08:57

a takie pytanie z innej beczki co sadzicie o tym radyjku cobra dobre jest bo cena na allegro bardzo przystępna

#4 OFFLINE   marnad

marnad
  • 31 postów
  • Dołączył: 11-11-2006
  • Skąd: 3miasto

Napisany 05 grudnia 2006 - 11:41

W wielu przypadkach przeniesienie antenki na klape bagaznika w tak duzym samochodzie przynosi zaskakujacy efekt, zasieg rosnie, ale tylko do przodu....caly samochod dziala wowczas jako przeciwwaga.
Pozdrawiam.

#5 OFFLINE   Hrabia

Hrabia
  • 387 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Toruń
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 05 grudnia 2006 - 12:23

a takie pytanie z innej beczki co sadzicie o tym radyjku cobra dobre jest bo cena na allegro bardzo przystępna


Kolego ja mam te radyjko z antenka ml 145 sirio i jestem nad wyraz zadowolony :grin:

Tylko... nie wiem czy slyszales ze chodzi na rynku wadliwa seria Cobry 19DX IV... Polega ona na tym ze slychac ciebie na max 500 metrow :(

Ja zaryzykowalem i kupilem..., okazalo sie ze trafilem na sprawna :yes_yes:

Nie chce robic reklamy ale poczytaj sobie www.cb-radio.pl (dział radiotelefony, i porady) tam masz wszytsko o Cobrze

pozdrawiam

#6 OFFLINE   Luqua

Luqua
  • 941 postów
  • Dołączył: 14-10-2006
  • Skąd: Chełm
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 grudnia 2006 - 23:20

[quote name='"GISKARD"']

bede zmieniał na jaką 145 cm ale niewiem jaki model i typ............

/quote]
Ja mam Sirio ML 145 i moge szczerze polecic


 


#7 OFFLINE   Luqua

Luqua
  • 941 postów
  • Dołączył: 14-10-2006
  • Skąd: Chełm
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 grudnia 2006 - 23:21

a takie pytanie z innej beczki co sadzicie o tym radyjku cobra dobre jest bo cena na allegro bardzo przystępna

ja mam zestaw taki jak HRABIA cobra 19 + sirio ml 145 i jestem bardzo zadowolony. a co do ceny to naprawde bardzo przystepna ja kupilem za 206zl


 


#8 OFFLINE   Luqua

Luqua
  • 941 postów
  • Dołączył: 14-10-2006
  • Skąd: Chełm
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 grudnia 2006 - 23:22

Dziekuje za Wasze wypowiedzi w temacie. Pozdrawiam