Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

EPC nie wyświetla poprawnie obrazków


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
33 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   Górnik

Górnik

    kombi, design edition

  • 213 postów
  • Dołączył: 10-09-2008
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 08 lutego 2009 - 11:46

To chu...o, mam org. Vistę na notku i jakbym miał teraz kolekcjonować sterowniki do kompa na xp, to ja dziękuję...

Javę próbowałem nawet zainstalować oddzielnie, wyszukałem instalki na obrazie EPC i instalacja poszła bez problemów.


Możesz mieć 2 systemy oper. Wydziel partycję na XP. Sterowniki do karty graficznej i płyty głównej wystarczą. Wiele roboty z tym nie ma.

#22 OFFLINE   wicek

wicek
  • 4 076 postów
  • Dołączył: 14-07-2008
  • Skąd: Komorze
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 08 lutego 2009 - 12:00

Możesz mieć 2 systemy oper. Wydziel partycję na XP. Sterowniki do karty graficznej i płyty głównej wystarczą. Wiele roboty z tym nie ma.

Niby tak, ale z tym dużo roboty bym miał. Jedną partycje mam jako recovery systemu, oryginalnie przez HP, nie chciało im sie tłoczyć płyt z systemem... a partycji systemowej już nie podzielę, więc ****...

#23 OFFLINE   mkaminski100

mkaminski100

    It's just a fur-wound!

  • 2 896 postów
  • Dołączył: 05-10-2007
  • Skąd: Basingstoke
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 08 lutego 2009 - 12:27

No dobra, ale wracając do tematu - czy ktoś ma EPC 3.55 i czy może wrzucić na serwer? Może to rozwiąże problemy.

#24 OFFLINE   Górnik

Górnik

    kombi, design edition

  • 213 postów
  • Dołączył: 10-09-2008
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 08 lutego 2009 - 12:36

No dobra, ale wracając do tematu - czy ktoś ma EPC 3.55 i czy może wrzucić na serwer? Może to rozwiąże problemy.



Czy tej wersji szukasz?
Opel EPC 3.55.00 ver1.1.0.50 05-2007 [PL], bo coś takiego znalazłem. Całe 10 sekund szukałem*:D

#25 OFFLINE   mkaminski100

mkaminski100

    It's just a fur-wound!

  • 2 896 postów
  • Dołączył: 05-10-2007
  • Skąd: Basingstoke
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 08 lutego 2009 - 12:43

Pewnie Torrenty czy inne z netu - nie chcę się w to bawić, bo ostatnie programy miały w sobie trojany a większosć po przejściu procesu do ściągnięcia krzyczała o opłatę.
PS - szukam po angielsku no i jeśli na serwerze jest stara wersja to czemu jej nie wrzucić tam skoro po to jest serwer?

#26 OFFLINE   Górnik

Górnik

    kombi, design edition

  • 213 postów
  • Dołączył: 10-09-2008
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 08 lutego 2009 - 13:08

Pewnie Torrenty czy inne z netu - nie chcę się w to bawić, bo ostatnie programy miały w sobie trojany a większosć po przejściu procesu do ściągnięcia krzyczała o opłatę.
PS - szukam po angielsku no i jeśli na serwerze jest stara wersja to czemu jej nie wrzucić tam skoro po to jest serwer?



Pytałem tylko czy taką wersję potrzebujesz. Co do trojanów, to chyba masz mnie za ******. Zanim gdziekolwiek umieszczę ten program to go sprawdzę.
Piszesz o serwerze. Jaki to serwer.

Tak na marginesie, to problemy wersji wcześniejszej raczej nie znikną, bo 3.55 ma takie same wymagania.

Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz: dlaczego chcesz wersję angielską ? *Są jakieś różnice między PL a EN ?

Mam gdzieś wersję EN ale na jakim serwerze ją umieścić (to jest ok. 2GB) więc na wszystkich serwerach pobieranie jest płatne (najtaniej Chomikuj.PL -ok. 5 zł)

#27 OFFLINE   mkaminski100

mkaminski100

    It's just a fur-wound!

  • 2 896 postów
  • Dołączył: 05-10-2007
  • Skąd: Basingstoke
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 08 lutego 2009 - 13:47

Myślałem, że znalazłeś coś w necie i sugerujesz, że wystarczy poszukać. Tylko dlatego tak napisałem, ale jeśli masz 3.55 i chciałeś się podzielić to przepraszam jeśli źle odczytałem intencje.
Szukam w miarę nowej wersji. Jeśli jest coś nowszego od 3.55 to oczywiście jestem zainteresowany. Ja akurat mam problem z niewłaściwym wyświetlaniem strony a obrazki ładują się poprawnie. Kilka osób pisało, ze ten problem likwiduje wersja 3.55
Dlaczego Anglik? Bo siedzę w Anglii i łatwiej jest mi używać tej wersji, szczególnie przy sprawdzaniu części lub opisów. W przypadku pytań wiem jak część się nazywa i łatwiej mi wysłać opis. Tylko po to.
Pisze o serwerze klubowym na którym jest starsza wersja. Jeśli klubowicze płacą za członkostwo to czemu tam nie umieścić najnowszej wersji. Najlepiej skontaktować się z Chomiczkiem bo on może to wrzucić.
Poza tym to nie wiem gdzie można wrzucić większe pliki, bo nawet MS Skydrive niby ma 1GB, ale pliki ogranicza do 50 MB :(

#28 OFFLINE   GreGoriO

GreGoriO

    carreteras bonitas

  • 346 postów
  • Dołączył: 21-07-2007
  • Skąd: Katowice, Costa del Sol
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 08 lutego 2009 - 18:13

już wam pisałem że również miałem te problemy z obrazkami, mimo pomocy kilku osób i podpowiedzi co i jak zainstalować, nic nie zmieniło. ściąłem wersję 3.55 i po kłopotach. w wersji 3.01 nie mozna było poprawnie wyświetlać na IE7 a tu działa idealnie.

włączę na noc upload tego programu do serwera zmieniając trochę nazwę, co nie będzie kolidować z tą która jest niekompletna na serwerze, bo widzę że nikt nie chce usunąć tego co się zapisało gdy robiłem to poprzednio. (ZERWAŁO MI POŁĄCZENIE) a nie miałem możliwości zrobić z tym cokolwiek....

mmkaminski100 ten torrent co jest na klubowym jest czysty, sam go tam wrzuciłem po pobraniu programu...

#29 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 08 lutego 2009 - 18:49

EPC i Vista nie chca współpracować :)



 


#30 OFFLINE   THIN

THIN
  • 1 365 postów
  • Dołączył: 31-08-2007
  • Skąd: Konstancin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 08 lutego 2009 - 18:57

ściąłem wersję 3.55 i po kłopotach.


To jeszcze się podziel skąd i czy PL?? Bo i ja chętnie ją zdobędę :D

 


#31 OFFLINE   Górnik

Górnik

    kombi, design edition

  • 213 postów
  • Dołączył: 10-09-2008
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 08 lutego 2009 - 19:39

Jutro udostępnię EPC na Chomikuj.pl. Wprawdzie pobieranie jest płatne (o ile dobrze pamiętam 3,66 zł za 2GB płatne SMS) ale za te pieniądze chyba warto. No i trzeba się zarejestrować.

Na tym serwerze jest jeszcze parę osób udostępniających tą wersję ale moja jest w 100% pewna. Właśnie instalowałem.


Jak będziecie zainteresowani, to właśnie zrzucam na serwer. Gdzieś za 8-10 godz. będzie można pobierać.*

http://chomikuj.pl/G....1.0.50 05-2007

Hasło do pobierania: Gornik2


P.S. Wersja w kilkunastu językach, w tym PL i EN

#32 OFFLINE   GreGoriO

GreGoriO

    carreteras bonitas

  • 346 postów
  • Dołączył: 21-07-2007
  • Skąd: Katowice, Costa del Sol
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 08 lutego 2009 - 20:02

THIN, no przecie pisałem wcześniej że od chomiczka, ściagałem torrentem i dałem wam plik torrenta na klubowy, w nocy wyślę jeszcze raz na serwer...
EDIT.... z tego wątku....
http://forum.omegakl...ead.php?t=15406

#33 OFFLINE   THIN

THIN
  • 1 365 postów
  • Dołączył: 31-08-2007
  • Skąd: Konstancin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 08 lutego 2009 - 22:44

Jak będziecie zainteresowani, to właśnie zrzucam na serwer. Gdzieś za 8-10 godz. będzie można pobierać.*

http://chomikuj.pl/G....1.0.50 05-2007

Hasło do pobierania: Górnik2


UWAGA!!!!!!!!!!!!

Kolega źle podał hasło do swojego folderu na chomikuj.pl :razz:

Prawidłowe to: Gornik2

 


#34 OFFLINE   Górnik

Górnik

    kombi, design edition

  • 213 postów
  • Dołączył: 10-09-2008
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 09 lutego 2009 - 08:13

UWAGA!!!!!!!!!!!!

Kolega źle podał hasło do swojego folderu na chomikuj.pl :razz:

Prawidłowe to: Gornik2



Przepraszam już zmieniłem.


Program dostępny na moim Chomiku Dodany obrazek