Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Jak zostać klubowiczem


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
108 odpowiedzi na ten temat

#61 OFFLINE   czesiek

czesiek

    nagadałem się

  • 3 019 postów
  • Dołączył: 23-08-2007
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 09 października 2012 - 14:04

Z50, wszystko zależy od $$ ale również od tego, czy klub będzie promować równie dobrze starych userów jak i nowych. Strasznie mnie to irytuje np w telefonii komórkowej czy też w telewizji np N. Muszę rozwiązywać umowy i zakładać na nowo aby dostać lepszą promocję.

Jakie przykro i jakie roszczenia? Nie przesadzaj, nikt tu o nic nie rości a jest zwykła dyskusja...



To co napisałeś powyżej jest dla mnie właśnie postawą roszczeniową. Poza tym, nie wiem czy wiesz, ale nikt z nas (klubowiczy) nie ma tu etatu ani nic w tym stylu. Robimy to co robimy bo lubimy. Nie rozumiem więc dlaczego uważasz, że powinieneś mieć jakąś zniżkę w składce, bo chciałbyś powtórnie wstąpić do klubu?

#62 OFFLINE   wars1977

wars1977

    WarsSztat Jagiełły (specjalizacja silniki V6) Opel Tech2 , MDI

  • 1 896 postów
  • Dołączył: 05-05-2009
  • Skąd: Poznań
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 09 października 2012 - 14:13

:hmm: To po co ta cała promocja??


Promocja jak rozumiem jest po to ,aby zachęcić kogoś kto nie brał jeszcze udziału w życiu klubowym do wstąpienia w jego szeregi. Taka promocja nie ma nic wspólnego z selekcją tych którzy chcą być w klubie od tych którzy nie są pewni czy chcą.

PS. jest natomiast zasadnicza różnica pomiędzy naszym klubem a np. telewizją N czy sieciami komórkowymi. Polega ona mianowicie na tym ,że w OKP nie podpisuje się "promocyjnej" umowy :), z której bez uiszczenia kary "słonej" się nie wywiniecie.

Obniżona składka dla nowych, jest tylko zachętą , nie pociąga za sobą konsekwencji prawnych , jak w przypadku który podałem wyżej. To jest ogromna różnica.

#63 OFFLINE   slawko76

slawko76

    NIECH ŻYJE BAL!!!!!!!!!!!

  • 406 postów
  • Dołączył: 16-06-2009
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 2.6i C26NE

Napisany 09 października 2012 - 14:22

Promocja jak rozumiem jest po to ,aby zachęcić kogoś kto nie brał jeszcze udziału w życiu klubowym do wstąpienia w jego szeregi. Taka promocja nie ma nic wspólnego z selekcją tych którzy chcą być w klubie od tych którzy nie są pewni czy chcą.

:smiech:

Przecież promocja ma zachęcić, czyli właśnie tych, którzy są niepewni. :D


P.S. Wars, Ty to powinieneś być politykiem. dwie wypowiedzi w krótkim czasie, które sobie zaprzeczają a jak ładnie powiedziane. :lol:



P.S.' Żeby zaoszczędzić komuś pisania: Wiem doskonale gdzie jest przycisk "wyloguj" :yes:

#64 OFFLINE   wars1977

wars1977

    WarsSztat Jagiełły (specjalizacja silniki V6) Opel Tech2 , MDI

  • 1 896 postów
  • Dołączył: 05-05-2009
  • Skąd: Poznań
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 09 października 2012 - 14:26

:smiech:

Przecież promocja ma zachęcić, czyli właśnie tych dla tych, którzy są niepewni. :D


P.S. Wars, Ty to powinieneś być politykiem. dwie wypowiedzi w krótkim czasie, które sobie zaprzeczają a jak ładnie powiedziane. :lol:


Problem polega na tym ,że tego nie zrozumiałeś.

#65 OFFLINE   mariush

mariush

    Było mineło...

  • 648 postów
  • Dołączył: 23-03-2009
  • Skąd: Pruszcz Gdański
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 października 2012 - 14:29

A ja myślę tak...
Jesien idzie i wieczory dlugie.
To dobra okazja by i ten temat wziąć na warsztat,nikomu korona z głowy nie spadnie a i garb od roboty nie urosnie jak sie nad tym pochylimy.
Są tu setki inteligentnych ludzi i jakieś rozwiazanie sie na pewno znajdzie.
Jak wyjdzie na nie to bedzie jasno i czytelnie że nie i koniec a jak da sie cos wykombinować na tak to super :hura:

A tak na zdrowy rozum chyba lepiej mieć w kasie + 17.50 pl niż nie mieć 35 pln ( nie brałem pod uwagę kosztu hologramu ;) )

A na koniec powiem ,ze jestem zwolennikiem marchewki a nie kija :yes::pokoj:

#66 OFFLINE   slawko76

slawko76

    NIECH ŻYJE BAL!!!!!!!!!!!

  • 406 postów
  • Dołączył: 16-06-2009
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 2.6i C26NE

Napisany 09 października 2012 - 14:31

Problem polega na tym ,że tego nie zrozumiałeś.


tak, tak....:D

#67 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 października 2012 - 14:47

To co napisałeś powyżej jest dla mnie właśnie postawą roszczeniową. Poza tym, nie wiem czy wiesz, ale nikt z nas (klubowiczy) nie ma tu etatu ani nic w tym stylu. Robimy to co robimy bo lubimy.


Ale co to ma do tematu? Przeca nic z tego ja nie podważam, szacun dla Was :brawo:

Nie rozumiem więc dlaczego uważasz, że powinieneś mieć jakąś zniżkę w składce, bo chciałbyś powtórnie wstąpić do klubu?


:hmmm: A dla czego nowi mogą mieć zniżkę a starsi nie? pisałem wcześniej na ten temat, chyba nie starannie przeczytałeś mój post bo w przeciwnym razie byś wiedział o co mi kaman :D

PS. jest natomiast zasadnicza różnica pomiędzy naszym klubem a np. telewizją N czy sieciami komórkowymi. Polega ona mianowicie na tym ,że w OKP nie podpisuje się "promocyjnej" umowy , z której bez uiszczenia kary "słonej" się nie wywiniecie.


Ale za to jest podobnie z tym co pisałem wcześniej, jesteś "w sieci" płać teoretycznie 100zł, jesteś nowy płać 80zł :tak: - nie mów mi, że to nie jest typowe...

P.S.' Żeby zaoszczędzić komuś pisania: Wiem doskonale gdzie jest przycisk "wyloguj"


taaa już się przygotuj... :lol:

A ja myślę tak...
Jesien idzie i wieczory dlugie.
To dobra okazja by i ten temat wziąć na warsztat,nikomu korona z głowy nie spadnie a i garb od roboty nie urosnie jak sie nad tym pochylimy.
Są tu setki inteligentnych ludzi i jakieś rozwiazanie sie na pewno znajdzie.
Jak wyjdzie na nie to bedzie jasno i czytelnie że nie i koniec a jak da sie cos wykombinować na tak to super :hura:

A tak na zdrowy rozum chyba lepiej mieć w kasie + 17.50 pl niż nie mieć 35 pln ( nie brałem pod uwagę kosztu hologramu ;) )

A na koniec powiem ,ze jestem zwolennikiem marchewki a nie kija :yes::pokoj:


o to to, nasze v-ce jak zwykle wszystko na temat :brawo: Przesa pisał ja co myślę, że zarząd ma dla nas jakiego ASA w rękawie :hura:

P.S.
A i panowie zarządzający - więcej luzu w postach ;)

#68 OFFLINE   TomEk WRO

TomEk WRO

    Dr Szajn!

  • 2 412 postów
  • Dołączył: 16-09-2008
  • Skąd: Wrocław/Czernica
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 DTI 24V Y25DT

Napisany 09 października 2012 - 14:51

slawko76 proponuję abyś nie udzielał się, jeśli nie masz nic sensownego do napisania. Robisz nie potrzebny zamęt. Jest problem i należy go w jasny i sensowny sposób rozwiązać.

Msh słusznie napisałeś. Może właśnie teraz jest czas na zastanowienie się nad tym czy nie zmienić podejścia do klubowiczów, którzy ponownie chcą wstąpić do klubu. Może ustalenie typu: wracając do klubu w pierwszych 6 miesiącach roku cała składka, w drugim półroczu połowa składki. Wszyscy chyba będą zadowoleni. Klubowe konto zasili się o parę złotówek, Klub ma kolejnego klubowicza a i nowy klubowicz jest happy :) W końcu całemu Klubowi zależy na powiększaniu grona klubowiczów ;)
Auto kosmetyka
- korekta lakieru (polerowanie mechaniczne, usuwanie rys)
- woskowanie
- czyszczenie wnętrza
- polerowanie lamp
- przygotowanie auta na specjalną okazję (sprzedaż, wesele)


Zapraszam! Info na PW



Odpicuj swoją omegę xd


#69 OFFLINE   slawko76

slawko76

    NIECH ŻYJE BAL!!!!!!!!!!!

  • 406 postów
  • Dołączył: 16-06-2009
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 2.6i C26NE

Napisany 09 października 2012 - 14:59

slawko76 proponuję abyś nie udzielał się, jeśli nie masz nic sensownego do napisania. Robisz nie potrzebny zamęt. Jest problem i należy go w jasny i sensowny sposób rozwiązać.



Chciałem coś zrozumieć więc się udzieliłem. Jako forumowicz mam chyba prawo zabierać głos na forum!!

#70 OFFLINE   mariush

mariush

    Było mineło...

  • 648 postów
  • Dołączył: 23-03-2009
  • Skąd: Pruszcz Gdański
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 października 2012 - 15:00

Może właśnie teraz jest czas na zastanowienie się nad tym czy nie zmienić podejścia do klubowiczów, którzy ponownie chcą wstąpić do klubu. Może ustalenie typu: wracając do klubu w pierwszych 6 miesiącach roku cała składka, w drugim półroczu połowa składki. Wszyscy chyba będą zadowoleni. Klubowe konto zasili się o parę złotówek, Klub ma kolejnego klubowicza a i nowy klubowicz jest happy :) W końcu całemu Klubowi zależy na powiększaniu grona klubowiczów ;)


Właśnie ,właśnie to samo miałem na myśli :brawo:

no chyba :hmmm: że sie mylimy i nasz pomysł jest totalnie bez sensu to wtedy sorry :pad:

#71 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 października 2012 - 07:02

Chciałem coś zrozumieć więc się udzieliłem. Jako forumowicz mam chyba prawo zabierać głos na forum


patrzu tu:

P.S.' Żeby zaoszczędzić komuś pisania: Wiem doskonale gdzie jest przycisk "wyloguj"


:lol: :laugh:

Msh słusznie napisałeś. Może właśnie teraz jest czas na zastanowienie się nad tym czy nie zmienić podejścia do klubowiczów, którzy ponownie chcą wstąpić do klubu. Może ustalenie typu: wracając do klubu w pierwszych 6 miesiącach roku cała składka, w drugim półroczu połowa składki. Wszyscy chyba będą zadowoleni. Klubowe konto zasili się o parę złotówek, Klub ma kolejnego klubowicza a i nowy klubowicz jest happy W końcu całemu Klubowi zależy na powiększaniu grona klubowiczów


Świetnie to ująłeś :brawo:

#72 OFFLINE   mrogal

mrogal

    ex PREZES SyBy

  • 1 419 postów
  • Dołączył: 31-03-2009
  • Skąd: Pasłęk
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 10 października 2012 - 07:11

Może ustalenie typu: wracając do klubu w pierwszych 6 miesiącach roku cała składka, w drugim półroczu połowa składki. Wszyscy chyba będą zadowoleni. Klubowe konto zasili się o parę złotówek, Klub ma kolejnego klubowicza a i nowy klubowicz jest happy

nic dodać, nic ująć :brawo:
ładnie ujęte sedno sprawy :ok:
Tomek na next zlocie --> :kumple:

#73 OFFLINE   czesiek

czesiek

    nagadałem się

  • 3 019 postów
  • Dołączył: 23-08-2007
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 10 października 2012 - 08:08

Msh słusznie napisałeś. Może właśnie teraz jest czas na zastanowienie się nad tym czy nie zmienić podejścia do klubowiczów, którzy ponownie chcą wstąpić do klubu. Może ustalenie typu: wracając do klubu w pierwszych 6 miesiącach roku cała składka, w drugim półroczu połowa składki. Wszyscy chyba będą zadowoleni. Klubowe konto zasili się o parę złotówek, Klub ma kolejnego klubowicza a i nowy klubowicz jest happy :) W końcu całemu Klubowi zależy na powiększaniu grona klubowiczów ;)


W dziale klubowym jest taki fajny temat "propozycje i wnioski". Proszę tam właśnie przedstawić swój pomysł. Po to ten temat jest.

#74 OFFLINE   mariush

mariush

    Było mineło...

  • 648 postów
  • Dołączył: 23-03-2009
  • Skąd: Pruszcz Gdański
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 października 2012 - 11:26

:hmmm:
Tak sobie myślę ,że chyba dokładnie nie patrzyłeś w ostatnie posty tego tematu bo w przeciwnym razie zauważyłbyś .że odgrzewający kotleta...

odgrzewam kotleta :oops:
mam zagwozdke:hmmm:
dotyczy się:



regulamin załącznik nr 2:


czy jest przewidziana składka proporcjonalna (rok/miesiące) jeśli ja bym chciał teraz do Klubu wrócić:D
czy płacę 35 zł do końca roku?? i za 2,5 miesiąca znowu 35 zł za rok następny??
czy mam poczekać do grudnia jako forumowicz??:hmm:
nie chodzi mi napewno o wykorzystanie promocji, lecz po zlocie nabrałem chęci na come back do Klubu:ok:

i owszem mógłby złożyć takowy wniosek ale...

nie ma dostępu do tej częsci Forum gdzie...

W dziale klubowym jest taki fajny temat "propozycje i wnioski". Proszę tam właśnie przedstawić swój pomysł. Po to ten temat jest.


Dlatego też pisał tu :yes:


PS.
Jako @-friend mr pozwoliłem sobie dopisać słowa TomkaWro we wskazanym przez Ciebie temacie ,mając nadzieje ,że zostaną wzięte pod uwagę.



P.S.2
A i panowie - więcej luzu w postach ;)



#75 OFFLINE   Aros

Aros

    3.7 + LSD :D

  • 1 764 postów
  • Dołączył: 03-06-2011
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 3.6i 24v C36GET Lotus Omega

Napisany 22 grudnia 2012 - 15:33

Koledzy czy z tego co wyczytałem dobrze rozumiem? Dane z nr. konta do wpłaty składki klubowej powinienem dostać na e mail?

#76 OFFLINE   mariush

mariush

    Było mineło...

  • 648 postów
  • Dołączył: 23-03-2009
  • Skąd: Pruszcz Gdański
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 22 grudnia 2012 - 15:46

Oczywiście :yes:
Nowy Personalny ma na to oko ;)

#77 OFFLINE   Lukasboss

Lukasboss

    VW Jetta 1.4 TSI

  • 1 657 postów
  • Dołączył: 24-07-2007
  • Skąd: Słupsk
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 01 lutego 2013 - 09:50

Cholera przegapiłem zapłate składki za 2013 rok i widze, że od dzisiaj nie jestem klubowiczem. Wyleciało mi to całkowicie z głowy + nie dostałem maila o składce i to pewnie dodatkowo przyczyniło sie do braku wpłaty. Czy istnieje możliwość zapłacenia teraz za nowy rok i powrotu jako klubowicz, tym samym odzyskania swojego tematu w klubowych omegach na czym nie ukrywam mocno mi zależy ?

#78 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 lutego 2013 - 09:55

wpłacaj śmiało :)

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#79 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 lutego 2013 - 09:55

Oczywiście istnieje.

Lukass opróżnij skrzynkę.





Do wszystkich Klubowiczów którzy stracili swoje statusy.

Po dane do do przelewu proszę się zgłaszać do Swoich regionalnych, w razie jak by regionalny również stracił status pisać do kolegów z regionu.

#80 OFFLINE   Lukasboss

Lukasboss

    VW Jetta 1.4 TSI

  • 1 657 postów
  • Dołączył: 24-07-2007
  • Skąd: Słupsk
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 01 lutego 2013 - 09:59

Oczywiście istnieje. PW.


Super tylko ze na PM mam 227 wiadomosci na 50 aktualnie dostepnych a sa to wiadomosci, ktore chcial bym zatrzymac, z wiazku z tym moge miec prosbe o kwote i nr konta na maila aby szybko to załatwić: lukasboss85@o2.pl. Z góry dzieki i sory za zamieszanie...