Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Padł mi akumulator


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
21 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   Rafał

Rafał
  • 440 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Skąd: Dolny Śląsk
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 11 listopada 2006 - 23:08

Narazie pali. :razz:

#22 OFFLINE   Luqua

Luqua
  • 941 postów
  • Dołączył: 14-10-2006
  • Skąd: Chełm
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 11 listopada 2006 - 23:47

Dzisiejszej nocy padl mi akumulator i nie bylo by w tym nic dziwnego gdybyu nie to, ze stalo to sie w ciagu jednej nocy. Wczoraj rano auto odpaliło pieknie, pojechalem do pracy. Po pracy rowniez bez najmniejszych problemow. Wrocilem do domu, zgasilem silnik, zamknalem auto i poszedlem do domu.
Dzis rano otwieram pilotem, otworzylo, rozbroilem immo(costam), wkladam kluczyk w stacyjke, przekrecam i :pupa: Zadnej reakcji, przygasly tylko kontrolki, sprobowalem jeszcze dwa razy i nic. Nie zyje.

ja bym raczej stawial nie na padniety akumulator zwarzywszy ze to sie stalo jednej nieukrywajmy niezbyt zimniej nocy. powiedzialbym ze moze to byc wina rozrusznika lub jeszcze czegos co na pozor wydaje sie banalne. klemy na aku. odkrec je i wkrec raz jeszcze(pamietajac o wazelinie). moga nie :wink: przewodzic pradu. jezeli to klemy to problem bedzie sie powtarzal.