Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Niedzielni kierowcy, "miszczowie" prostej, kapelus


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
11 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 31 października 2006 - 22:45

Takie male przemyslenia jednego z dziennikarzy motoryzacyjnych

Lineczka



#2 OFFLINE   GAWOR

GAWOR
  • 702 postów
  • Dołączył: 10-05-2006

Napisany 31 października 2006 - 22:50

Takie male przemyslenia jednego z dziennikarzy motoryzacyjnych

Lineczka


Prawda jest taka, że niektórzy nigdy, ale to NIGDY nie powinni otrzymac prawa jazdy

#3 OFFLINE   Sławek

Sławek
  • 87 postów
  • Dołączył: 29-10-2006
  • Skąd: Skwierzyna

Napisany 31 października 2006 - 22:59

Takie male przemyslenia jednego z dziennikarzy motoryzacyjnych

Lineczka


Prawda jest taka, że niektórzy nigdy, ale to NIGDY nie powinni otrzymac prawa jazdy

Zgadzam sie panowie co do tego ,że nie wszyscy powinni dostać prawko. Oj nieraz czlowieka szlag trafia!! :twisted:

#4 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 31 października 2006 - 23:02

Prawda jest taka, że niektórzy nigdy, ale to NIGDY nie powinni otrzymac prawa jazdy


Dlatego kupuja :evil: :bad: :bmw: :czerwona_kartka: :mur:

Oj nieraz czlowieka szlag trafia!!


Dlatego potem piffo tak dobrze smakuje :piwo:

[OT] A schowek w mojej omci jest nadal za maly na piwo. A ja najbardziej na swiecie nie lubie pic cieplego piwa jak prowdze auto :wink: [/OT]

#5 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 31 października 2006 - 23:03

rewelacyjny artykół, nareszcie ktoś powiedział prawdę :!:


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#6 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 31 października 2006 - 23:12

ewelacyjny artykół, nareszcie ktoś powiedział prawdę


Jego autor jest dla mnie jednym z najlepszych dziennikarzy motoryzacyjnych w kraju. Pierwsze, dla mnie, jego artykuly wyczytalem w "Moto Magazynie". Ktos kojarzy taki tytul?

A co do artykulu. To tak u nas bedzie dopoki ktos madry sie nie wezmie za to i nie ustali konkretnych zasad szkolenia, egzaminowania i otrzymywania PJ. Bo obecny system sluzy jedynie wyciaganiu pieniedzy od ludzi.

Wezmy chocby typowa kopertę :wink:

#7 OFFLINE   Robo

Robo

    Zbanowany

  • 427 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 01 listopada 2006 - 07:47

[quote name=']Przy parkowaniu można co najwyżej stracić pieniądze' date=' a przy 90 km/h... może gdyby Otylia Jędrzejczak wiedziała, co dzieje się z samochodem przy dużej prędkości i gdyby zdawała sobie sprawę, że nie ma pojęcia, jak prawidłowo postąpić w sytuacji zagrożenia, nie doszłoby do tragicznego wypadku.[/quote']

Jak ona jechała 90 km/h to ja mam w garażu carrere gt :lol: :lol: :lol:

Jeszcze z tego artukułu wynika typowo że jak nie boisz sie cisnąc na prostej to dlaczego boisz sie cisnać na zakrętach ... dawaj dawaj :cool:

A prawda jest taka że i ograniczenia sa bez sensu i polskie drogi to tragedia :bad:
konto usunięte

#8 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 listopada 2006 - 10:07

Jak ona jechała 90 km/h to ja mam w garażu carrere gt


Przeczytaj jeszcze raz powoli, a jak nie pomoze to jeszcze raz. Przeca nie napisal autor, ze ona jechala 90km/h.

Jeszcze z tego artukułu wynika typowo że jak nie boisz sie cisnąc na prostej to dlaczego boisz sie cisnać na zakrętach ... dawaj dawaj


To polecam jeszcze raz koncowke artykulu. Ode tego miejsca:

Jeden z takich instruktorów powiedział mi kiedyś o swojej bardzo ważnej obserwacji. [...]


:piwo:

#9 OFFLINE   piotr027

piotr027

    Dwie Omegi-jedna Edytki

  • 604 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Krotoszyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 01 listopada 2006 - 11:44

Zgadzam sie panowie co do tego ,że nie wszyscy powinni dostać prawko. Oj nieraz czlowieka szlag trafia!! :twisted: [/b]


znam co najmniej kilka takich osób..........co jeździć dla nich to tylko przemieszczec sie z miejsca na miejsce...........a prawa fizyki,hm.........chyba ich edukacja zakończyła się nim się rozpoczęla na dobre

#10 OFFLINE   gmurawsk

gmurawsk
  • 2 023 postów
  • Dołączył: 08-08-2006
  • Skąd: Warszawa-Grochów
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 03 listopada 2006 - 19:32

Zaczęła się zima i się zacznie wszystko na drogach. Jadąc wczoraj, śnieżyca, na drodze błoto pośniegowe dość ciasno jechałem gdzieś około 95-100km/godz a tu co widzę skoda Oktawia jak przecinak ( oczywiście firmowa) leciał lewym pasem i zaczął się pod Tira wciskać bo coś robaczył na przecwko światła. Biedaczek z tria ledwie wyhamował już nie wspominając co się za nim działo. To nie chodzi o technikę jazdy tylko o głupotę ludzką. Nie myślą o innych kierowcach na drodze i co oni takimi manewrami mogą spowodować. Jak siebie zabije jego problem ale karambol kilku boguducha winnych kierowców ucierpi a każdy z nas może być w takiej sytuacji. Pomyślmy o innych jak wsiadamy do samochodu.

#11 OFFLINE   Boomir

Boomir

    Wyborowa Fighter

  • 248 postów
  • Dołączył: 30-05-2006
  • Skąd: Poznań

Napisany 10 listopada 2006 - 14:20

Widzicie koledzy...
Każdy Polak mówi tak: "

To nie chodzi o technikę jazdy tylko o głupotę ludzką. Nie myślą o innych kierowcach na drodze i co oni takimi manewrami mogą spowodować.

A ja uważam że to nie głupota tylko BRAK WYOBRAŹNI są powodem tego typu codziennych niestety sytuacji na drodze.
Odnosząc się tylko do tego przykładu powiem że tych

kilku boguducha winnych kierowców

mogłoby pomyśleć i zrobić coś o czym mało kto pamięta, a mianowicie o zachowaniu bezpiecznego odstępu od pojazdu poprzedzającego. Z pewnością umożliwiłoby to im bezpieczne wyhamowanie nawet w przypadku j/w gdy pojawi się bezmyślny i przeceniający swoje umiejętności posiadacz prawa jazdy.
Boomir, Omega Caravan X20XEV
Food&Fire Manager

#12 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 listopada 2006 - 17:34

gdy pojawi się bezmyślny i przeceniający swoje umiejętności posiadacz prawa jazdy.


Takich, kiedy jadą sami, to powinno się do rowu spychać za stwarzanie zagrożenia :mrgreen: :twisted: :driver: