Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Problem z Omega 2.5 TD 98 rok pomozcie!


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Przemol

Przemol
  • 8 postów
  • Dołączył: 27-04-2008
  • Skąd: Bytom/Truskolasy

Napisany 04 września 2008 - 23:03

witam wszystkich ktorzy moga mi pomoc i z gory dzieki...
a wiec po zapaleniu auta wciskam stop i czasem odblokuje mi dzwignie z pozycji Parking na np. R, a czasem nie i dzis wieczorem zauwazylem, kiedy nie chce odblokowac nie swieca mi sie tylnie swiatla STOP! a jezeli po kilkukrotnum nacisnieciu pedala hamulca udaje mi sie odblokowac i normalnie wlaczam R,N,D itp. tylko podczas jazdy rowniez tylnie swiatla STOPu nie zawsze sie zapalaja. ;/ nie wiem w czym tkwi problem pomozcie pozdrawaim Przemek...., aa oczywiscie skrzynie automat ;]


aaaa... jeszcze jeden problem z moja omcia ma ciezkie palenie i to bez rozniecy czy rozgrzany silnik czy zimny musze ja chechtac 2,3 razy porazka! wydaje mi sie ze paliwo ucieka do baku bo zauwazylem ze jezeli przod stoi z gorki to pali praktycznie jak zegarek czy ktos mial juz taki problem czekam na wasze wskazowki pozdrawaim Przemol
nie taka V straszna jak sie jej mechanicy boja :D

#2 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 04 września 2008 - 23:17

witam wszystkich ktorzy moga mi pomoc i z gory dzieki...
a wiec po zapaleniu auta wciskam stop i czasem odblokuje mi dzwignie z pozycji Parking na np. R, a czasem nie i dzis wieczorem zauwazylem, kiedy nie chce odblokowac nie swieca mi sie tylnie swiatla STOP! a jezeli po kilkukrotnum nacisnieciu pedala hamulca udaje mi sie odblokowac i normalnie wlaczam R,N,D itp. tylko podczas jazdy rowniez tylnie swiatla STOPu nie zawsze sie zapalaja. ;/ nie wiem w czym tkwi problem pomozcie pozdrawaim Przemek...., aa oczywiscie skrzynie automat ;]


aaaa... jeszcze jeden problem z moja omcia ma ciezkie palenie i to bez rozniecy czy rozgrzany silnik czy zimny musze ja chechtac 2,3 razy porazka! wydaje mi sie ze paliwo ucieka do baku bo zauwazylem ze jezeli przod stoi z gorki to pali praktycznie jak zegarek czy ktos mial juz taki problem czekam na wasze wskazowki pozdrawaim Przemol



1 - czujnik stop nad pedalem hamulca - oryginal kolo 70 pln w ASO
2- nieszczelny uklad - pewnie przelewy
3 - nie pisz posta pod postem tylko zapoznaj sie z przyciskiem edytuj
4- staraj sie pisac we wlasciwym dziale




 


#3 OFFLINE   Przemol

Przemol
  • 8 postów
  • Dołączył: 27-04-2008
  • Skąd: Bytom/Truskolasy

Napisany 04 września 2008 - 23:32

czyli ze swiatlem stop napewno czujnik... dzieki, a sorki a z tym paleniem tzn przelewy bo nie kumam troszke jakbys mogl mi to sprecyzowac z gory dzieki i sorki za ten balagan ze tak wpisalem jedno pod drugim.. odpisz pozdro
nie taka V straszna jak sie jej mechanicy boja :D