zlocik
#1
OFFLINE
Napisany 25 czerwca 2006 - 21:24
#2
OFFLINE
Napisany 25 czerwca 2006 - 21:45
#3
OFFLINE
Napisany 25 czerwca 2006 - 21:46
#4
OFFLINE
Napisany 25 czerwca 2006 - 21:49
#5
OFFLINE
Napisany 25 czerwca 2006 - 21:51
#6
OFFLINE
Napisany 25 czerwca 2006 - 22:25
#7
OFFLINE
Napisany 26 czerwca 2006 - 05:43
"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill
#8
OFFLINE
Napisany 26 czerwca 2006 - 08:59
#9
OFFLINE
Napisany 26 czerwca 2006 - 14:46
#10
OFFLINE
Napisany 26 czerwca 2006 - 15:09
chcialem wczesniej zaczynac taki temat ale cykalem sie ze to moze byc porazka...
ale w takich oklicznosciach jak najbardziej jestem ZA
dla mnie miesiac jest obojetny bo i tak bym sie dostosowal... ale skoro juz padlo na sierpien to wydaje mi sie ze jest sporo czasu aby cos zorganizowac i wszystkiego dopilnowac..
ale z drugiej strony sierpien to jeszcze miesiac wakacji i miejsca ewentualnych Zlotow sa oblegane... chodzi mi o jakies osrodki przy jeziorku tak jak np : Zlot w Sulejowie..
jesli bysmy chcieli zorganizowac Zlocik to trzeba by przedewszystkim ustalic termin
jesli chodzi o czas trawnia zlotu to najmniej 2 dni a nawet 3 jesli bylo by nas wiecej bo trzeba sie dobrze poznac a nie tylko tak przelotowo przywitac
wszystko musi byc idealnie zorganizowane
bo przykladowo Zlot VU w Sulejowie to jak dla mnie byl wielka porazka jesli chodzi o organizacje imprez
#11
OFFLINE
Napisany 26 czerwca 2006 - 16:00
...
bo przykladowo Zlot VU w Sulejowie to jak dla mnie byl wielka porazka jesli chodzi o organizacje imprez??:
i dlatego trzeba kogos, kto sie tym zajmie, a narazie chetnych brak
"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill
#12
OFFLINE
Napisany 26 czerwca 2006 - 16:37
#13
OFFLINE
#14
OFFLINE
Napisany 27 czerwca 2006 - 07:30
bo napewno ładna jesteś i wysyłasz swoje zdjęcie...... Jak szukam miejsca na pobyt urlopowy, korzystam z tego ogloszenia i dostaję naprawde mnóstwo ofert.
#15
OFFLINE
Napisany 27 czerwca 2006 - 07:36
bo napewno ładna jesteś i wysyłasz swoje zdjęcie...... Jak szukam miejsca na pobyt urlopowy, korzystam z tego ogloszenia i dostaję naprawde mnóstwo ofert.
własnie - uprasza sie klubowiczki o wystawienie swoich zdjęć
#16
OFFLINE
Napisany 27 czerwca 2006 - 09:16
bo napewno ładna jesteś i wysyłasz swoje zdjęcie...... Jak szukam miejsca na pobyt urlopowy, korzystam z tego ogloszenia i dostaję naprawde mnóstwo ofert.
własnie - uprasza sie klubowiczki o wystawienie swoich zdjęć
To stara d*pa
Czuję, że w łeb dostanę za to
Gdzieś mam ładną fotkę jak miala jeszcze "2..." i black hear z przodu to Wam pokażę
#17
OFFLINE
Napisany 28 czerwca 2006 - 19:17
Na jednym z for które przeglądam jeden z urzytkowników przypomniał mi o baaardzo fajnej miejscówce
#18
OFFLINE
#19
OFFLINE
Napisany 28 czerwca 2006 - 20:27


Wróć do góry








