Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Po co żyja takie mendy


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
7 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   bogumil.s

bogumil.s

    made in france

  • 4 238 postów
  • Dołączył: 26-03-2007
  • Skąd: Rzeszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 kwietnia 2008 - 06:56

a więc tak przyszedłem rano do biura i sie kapnąłem że zapomniałem papierów z auta (skleroza nie boli) no to wale z powrotem i jak juz byłe z 3 metry widze że dymi mi sie z podszybia (qrde pot na plecach) no dre maske w góre i jakież moje zdziwienie .........





dymi sie pet albo raczej jego niedopałem który jakas :censored: :censored: :censored: :censored: menda gasiła na masce i resztki wrzuciła na podszybie, lakier przypalony na szczęście w rogu - da sie to spolerować ????


a wracając do tematu to jakbym złapał tego dziada to bym kochones ukręcił :bad: :bad:

#2 OFFLINE   Robertos

Robertos
  • 318 postów
  • Dołączył: 03-02-2008
  • Skąd: Jasienica Mazowiecka

Napisany 14 kwietnia 2008 - 07:00

No to nie wesoło całe szczęście ,że wróciłeć do auta bo niewiadomo jak by mogło to sie skończyć :neutral: U mnie na parkingu w sobote wzieli sie za dewastowanie wycieraczek ot poprostu podnosili do góry i wyciagali gumy z piór po kiego :censored: im to to nie wiem ale widocznie :censored: sprawia to im przyjemność

#3 OFFLINE   grazyna

grazyna
  • 37 postów
  • Dołączył: 21-12-2006
  • Skąd: Dąbrowa

Napisany 14 kwietnia 2008 - 12:53

a ja bym wolała miec zgache na masce niż wogóle brak auta na parkingu ,no ale to nasz swiat kochany i żyje się dalej :twisted:

#4 OFFLINE   sebekopel

sebekopel
  • 419 postów
  • Dołączył: 24-01-2008
  • Skąd: UK,Lubelyszyczyzyna
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 15 kwietnia 2008 - 21:53

a ja szczęśliwie, niestety nie dla sprawcy, przyłapałem kiedyś gnoja rwał mi wycieraczke w tatowej Astrze z tyłu, ale nie napisze co mu wtedy zrobiłem :???:
jeszcze chciałbym kiedyś spotkać taką szmate

 


#5 OFFLINE   MaTeJ

MaTeJ
  • 26 postów
  • Dołączył: 21-11-2006
  • Skąd: Londyn/Skarzysko

Napisany 22 kwietnia 2008 - 00:25

heh..... sa tacu ludzie, ja mialem cala Lagune porysowana bo jakiemus debilowi przeszkadzalo...

Sasiadowi wybili przedna i boczna szybe... ot tak dla abawy



:bad:

#6 OFFLINE   żółwik

żółwik

    rastafaraj

  • 292 postów
  • Dołączył: 20-01-2008
  • Skąd: z domu

Napisany 22 kwietnia 2008 - 09:06

a ja bym wolała miec zgache na masce niż wogóle brak auta na parkingu ,no ale to nasz swiat kochany i żyje się dalej

A ja bym wolał, żeby ten kraj był normalny i żeby można było zostawiać auto otwarte jak w Grecji.
Koledze Gachu, współczuję. Spróbuj jakąś pastą polerską to zrobić, jeśli nie będzie dobrze to papierek ścierny, pasta, polerowanie, woskowanie.

#7 OFFLINE   bogumil.s

bogumil.s

    made in france

  • 4 238 postów
  • Dołączył: 26-03-2007
  • Skąd: Rzeszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 22 kwietnia 2008 - 09:16

wczoraj w Krakowie jakas menda zaczęła rzygać przez okno w tramwaju i mi sie tez troszke dostało :evil: - qrde doczyścic to potem to był problem - nawet płyn do usuwania owadów nie dawał sobie rady

#8 OFFLINE   żółwik

żółwik

    rastafaraj

  • 292 postów
  • Dołączył: 20-01-2008
  • Skąd: z domu

Napisany 22 kwietnia 2008 - 09:19

Kwas żołądkowy-rozpuścić potrafi gwoździe, więc natrafiłeś na mega żrącą substancję :???:

Ptasie odchody przy tym to pikuś.