Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

czym sie zajmujesz/na czym sie znasz


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
165 odpowiedzi na ten temat

#101 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 marca 2007 - 09:49

Piterek, a co konkretnie potrzebujesz. Jeszcze trochę pamiętam IV część KC


po jakim czasie od przyjęcia spadku (była sprawa spadkowa w sądzie) może skutecznie ujawnić się wierzyciel


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#102 OFFLINE   gmurawsk

gmurawsk
  • 2 023 postów
  • Dołączył: 08-08-2006
  • Skąd: Warszawa-Grochów
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 28 marca 2007 - 12:25

Piterek, Trochę mało informacji. Napisz mi na e-mail kto jest wierzycielem? A druga sprawa czy wyrok sądowy jest uprawomocniony? Jaki jest wyrok sądu? Część 4 Kodeksu cywilnego art. od 1030 do 1034 plus zobowiązania wynikające z prawa skarbowego oraz przepisów ogólnych co do zobowiązań część ogólna kodeksu cywilnego. Dlatego istotne jest to kto jest wierzycielem.

#103 OFFLINE   aspon

aspon
  • 32 postów
  • Dołączył: 09-01-2007
  • Skąd: Warszawa

Napisany 03 kwietnia 2007 - 11:55

Ja krótko, pracuje jako operator DTP w agencji reklamowej, zajmuje sie glownie przygotowaniem do druku, obrobka cyfrowa zdjec itp.
Dodatkowo jestem adminem od Mac'ow i oprogramowania ktore odpowiada za drukowanie na ploterach, jak i ich kalibracja. Znam sie tez troche na PC.
Znam sie tez na rybkach w oczkach wodnych hehe, mam takie ale ciagle zasyfione :)

#104 OFFLINE   bogumil.s

bogumil.s

    made in france

  • 4 238 postów
  • Dołączył: 26-03-2007
  • Skąd: Rzeszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 kwietnia 2007 - 10:46

ja pracuje w Poczcie Polskiej a zajmuje się zapewnieniem ciągłości sprzedaży znaczków tyle tylko że zza biurka, a zawodzik po technikum mam : geodeta z kolei po studiach - informatyk i ekonom w jednym :lol: a prywatnie bawię się w obróbkę filmów nakręconych przez siebie lub podrzuconych przez znajomych - z tego też da sie wyżyć :mrgreen:

#105 OFFLINE   Kuczor

Kuczor
  • 123 postów
  • Dołączył: 08-02-2007
  • Skąd: Zabrze/NL

Napisany 06 kwietnia 2007 - 17:09

Ja pracuje jako elektromechanik AGD, zajmuje się naprawami pralek, zmywarek, ogrzewaczy wody. Jestem po liceum zawodowym jako mechanik automatyki przemysłowej.

#106 OFFLINE   Luqua

Luqua
  • 941 postów
  • Dołączył: 14-10-2006
  • Skąd: Chełm
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 kwietnia 2007 - 20:29

od 04.04.2007 pracuje jako stazysta mechanik w ASO OPEL. poza tym nic sie nie zmienilo, ze studiow nie wyrzucili (mechanika i budowa maszyn zaocznie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej, studia 4 letnie inzycierskie ja jestem na pierwszym roku)


 


#107 OFFLINE   GARY

GARY
  • 472 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Wrocław/Sulmierzyce

Napisany 06 kwietnia 2007 - 22:42

to i ja sie dopisze :mrgreen:
technik elektronik/automatyk, pisze magisterke na PWR z diagnostyki samochodowej i jak narazie pracuje w przyszlym zawodzie ...

#108 OFFLINE   thomas

thomas
  • 245 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Poznań

Napisany 06 kwietnia 2007 - 23:48

To może ja też coś o sobie dorzucę:

Jak bardzo wielu z was - dawno temu postanowiłem zostać technikiem elektronikiem. A później, chyba dzięki mojemu zamiłowaniu do muzyki, jakoś tak się poukładało, że obecnie pracuję w Instytucie Akustyki UAM, mam doktorat z Fizyki - specjalność Akustyka. W pracy zajmuję się np różnego rodzaju symulacjami słuchowymi, DSP i słyszeniem przestrzennym (np nagrania na czymś, co się nazywa sztuczna głowa). Męczę też troszkę studentów :lol: "Zarabiam" na chleb głównie szeroko pojętą walką z hałasem :mrgreen: jak również akustyką pomieszczeń :wink:
Czy świat się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy wkur...eni?

#109 OFFLINE   Hoffi

Hoffi

    Zbanowany

  • 673 postów
  • Dołączył: 07-03-2007
  • Skąd: Poznań

Napisany 07 kwietnia 2007 - 11:58

elektronik/elektryk w dziale utrzymania ruchu w firmie oponiarskiej w Poznaniu :)

#110 OFFLINE   bogumil.s

bogumil.s

    made in france

  • 4 238 postów
  • Dołączył: 26-03-2007
  • Skąd: Rzeszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 08 kwietnia 2007 - 15:07

Hoffi, to ty zamienił vectre na omege ... ja tez tyle że raczej trochę nie spodziewanie

#111 OFFLINE   junteczek

junteczek
  • 110 postów
  • Dołączył: 13-01-2007
  • Skąd: brwinów

Napisany 08 kwietnia 2007 - 17:05

to ja też nie będe gorszy z zawodu jestem technikiem ekonomistą a pracuje na ręcznej myjni samochodowej
lalalalallalalalalala

#112 OFFLINE   Hoffi

Hoffi

    Zbanowany

  • 673 postów
  • Dołączył: 07-03-2007
  • Skąd: Poznań

Napisany 08 kwietnia 2007 - 17:54

Hoffi, to ty zamienił vectre na omege ... ja tez tyle że raczej trochę nie spodziewanie


...niespodziewanie??..hmm....prędzej czy później posiadacze Vectr A będą zmieniali swoje auta...ja zmieniłem Vectrę bo byłem chory na jej punkcie...co chwila myślałem co zmienić lub usprawnić....zmieniłem na Astrę GSi a teraz jest Omega :)
jak tylko ją zarejestruje zaprezentuje ją... :)

#113 OFFLINE   bogumil.s

bogumil.s

    made in france

  • 4 238 postów
  • Dołączył: 26-03-2007
  • Skąd: Rzeszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 09 kwietnia 2007 - 12:12

jak tylko ją zarejestruje zaprezentuje ją... :)

dawaj jak najszybciej

prędzej czy później posiadacze Vectr A będą zmieniali swoje auta...ja zmieniłem Vectrę bo byłem chory na jej punkcie...co chwila myślałem co zmienić lub usprawnić....zmieniłem na Astrę GSi



właśnie tyle tylko że np. moje prędzej spowodował posiadacz swojego wypasionego bmw

ale nie żałuję w sumie kiedyś trzeba było auto zmienić


dobra już nie zchodze z tematu głównego

#114 OFFLINE   kaskader83

kaskader83

    Przygoda z Omegą twała 11 lat...

  • 898 postów
  • Dołączył: 22-03-2007
  • Skąd: Opole
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 kwietnia 2007 - 13:58

A ja bawię się elektroniką i elektryką autobusów i ciężarówek no i oczywiście osobówek ale osobówki to już tak bardziej poza pracą....Niezła zabawa,choć bardziej od tego preferuję jazdę i za około pół roczku chyba zmienię zawód na drivera.......
I ty możesz zostać Klubowiczem.
Jak?? => Tak!!

#115 Guest_de_vill_*

Guest_de_vill_*
  • Dołączył: 01-01-1970

Napisany 16 kwietnia 2007 - 16:19

Witam,

jestem koderem HTML/CSS i po trochu grafikiem. Strony robię już od kilku lat i na tym zdecydowanie się znam :-) W ciągu dnia pracuję w agencji interaktywnej, a wieczorami u siebie (http://wesolowski.html4u.pl, http://html4u.pl) Więc jeśli ktoś potrzebuje stronę lub jakąś poradę w tym zakresie to zapraszam.

#116 OFFLINE   Rademenes

Rademenes
  • 17 postów
  • Dołączył: 07-03-2007
  • Skąd: Białystok

Napisany 19 kwietnia 2007 - 16:31

Również się przedstawię:

Z zawodu wyuczonego jestem technikiem ekonomistą, specjalista od rachunkowości (teoretycznie), ZSHE w Białymstoku. Obecnie student 4-go roku na Uniwersytecie w Białymstoku wydział ekonomii. Magistra robię z ubezpieczeń i od ponad 3 lat prowadze firme - usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego na wyłączniść z TU Allianz Polska - tak, że jak macie pytanka w dziedzinie ubezpieczeń to zapraszam (znam świetny sposób na zniżki w OC); od prawie roku jestem również menagerem w niepublicznej szkole w tym tłumaczenia, kursy językowe, doskonalenia zawodowe, wdażanie systemów jakościowych m.in. ISO w MSP i nietylko. Od niedawna współpracuję też z kancelarią prawną Auxillia i pomagam poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, przy pracy, błędy lekarskie oraz windykacja(ale jeszcze takiej sprawy nie miałem).
Moja przygoda :bud: z motoryzacją i oplami zaczęła sie ponad 2 lata temu od opla manty, którego bede teraz przerabiał dość drastycznie :diable: . Od 3 lat pływam na byle czym w Augustowie - taki sport ekstremalny. Interesuje mnie zatrudnianie ludzi do prowadzenia biznesów. Mam dużo pomysłów tylko brakuje ludzi z jajem i czasem kapitału. Działam też trochę w marketingu sieciowym w branży wellness.
I to narazie tyle, jak sie coś zmieni to dopiszę:D
Opel Manta 1978 BCC mit klimatyzacja:D; jedna z dwóch takich Mant w naszym kraju :]
zbuduje potwora:D

#117 OFFLINE   Wiking

Wiking
  • 381 postów
  • Dołączył: 03-04-2007
  • Skąd: Końskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 01 maja 2007 - 11:44

Witam!!!
A ja jestem leśnikiem i pracuje jako strażnik leśny. Jak kiedys wjedzie którys z Was oczywiscie Omegą do lasu w miejsce niedozwolone z jakąś laską to spoko. Zresztą omegomaniaków nie karam :mrgreen:

#118 OFFLINE   Maro

Maro
  • 4 000 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 01 maja 2007 - 13:36

A też nie donosisz? ;)
Bo nie zawsze może to być żona :D

#119 OFFLINE   Wiking

Wiking
  • 381 postów
  • Dołączył: 03-04-2007
  • Skąd: Końskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 01 maja 2007 - 14:27

A też nie donosisz? ;)
Bo nie zawsze może to być żona :D

No wiesz co!?!? Raczej z żoną nikt do lasu nie jeździ, chyba że na grzyby :yes_yes:

#120 OFFLINE   emenems

emenems
  • 3 postów
  • Dołączył: 22-04-2007
  • Skąd: sieradz

Napisany 06 maja 2007 - 15:37

meteorologia i smiglowce jestem technikiem st. powietrznych :guns: chyba domyslacie sie gzie pracuje