Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

stereotyp BMW


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
124 odpowiedzi na ten temat

#81 OFFLINE   bogumil.s

bogumil.s

    made in france

  • 4 238 postów
  • Dołączył: 26-03-2007
  • Skąd: Rzeszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 05 lutego 2008 - 17:14

czy to jest bmw czy opel czy coś innego ? Idiota za kierownicą to jest idota a nie auto..

no włąśnie chyba ma bo od wypadku zwracam uwagi na bawarki i .... jeszcze nie widziałem żeby jej kierowca jechał normalnie, czy to stary wrak czy nówka i tak zawsze będzie Cie wyprzedzać a szczególnie tam gdzie jest to najbardziej niebezpieczne ... choć czasem pary mu brakuje to i tak z uporem osła będzie próbować a jak mu się jednak nie powiedzie ten zamiar to ci siądzie na bagażniku ...

#82 OFFLINE   urbens

urbens
  • 28 postów
  • Dołączył: 23-11-2007
  • Skąd: nasielsk

Napisany 05 lutego 2008 - 18:03

znam paru ludzi ktorzy maja bmki i powiem ze to pseudo cwaniaki nadrabiajace brak stylu honoru i zakompleksnieni dorobkiewicze to wszystko jesli sie myle to chetnie poznam innych normalnych bmw maniakow
urban

#83 OFFLINE   przemek985

przemek985
  • 1 124 postów
  • Dołączył: 10-01-2007
  • Województwo: lubelskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 05 lutego 2008 - 22:55

Zajrzalem kiedys na forum bmw, przeczytalem kilka postow na temat innych aut w tym o omedze i doszedlem do wniosku ze 90% tych forumowiczy to sa ludzie zadufani w swoich starych zdemolowanych trupach, ktorzy innych samochodow wogole nie uwazaja :smiech2: niewiem jak jest z tymi co maja nowsze furki bo ich bylo niewielu :mrgreen: nawet ktos sie nasmiewal z audi a8 d2, gdzie ja uwazam ze jest o niebo lepsza od 7emki :cool: omegi nie porownuja z seria 5 tylko od razu 7 :smiech2: na drodze tez oczywiscie czuja sie bogami... szkoda gadac :smiech2: Znam pare osob co maja bmw i jest podobnie :roll: a o blacharach to juz nie wspomne :smiech: :smiech: :smiech: jak lep na muchy.

Wiec cos w tym jest ze bymywy przyciaga takich ludzi albo to ludzie sie zmieniaja kiedy dosiada 20sto letnie beemke( :cool: ) :hehe:

Oczywiscie nie twierdze ze to regula i ze kazdy taki jest, ale w moich oczach to oni sami sobie wyrabiaja taka opinie :wink:

#84 OFFLINE   Dariusz

Dariusz
  • 71 postów
  • Dołączył: 03-08-2007
  • Skąd: Nasielsk

Napisany 06 lutego 2008 - 08:18

urbens, w pełni popieram !! też takich znam:)

#85 OFFLINE   urbens

urbens
  • 28 postów
  • Dołączył: 23-11-2007
  • Skąd: nasielsk

Napisany 06 lutego 2008 - 14:07

tak sobie mysle ze dobrze na nasze szczescie ze niektorym oryginalcom brakuje kasy bo wtedy to dopiero by powiekszyli grono zacnych rydwanow jakim jest bi em dablju :mrgreen:
urban

#86 OFFLINE   Gosia

Gosia
  • 1 150 postów
  • Dołączył: 11-09-2007
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 06 lutego 2008 - 14:58

Mój bliski krewny też jeździ BM-ką z silnikiem 2,8 i tylko fakt że to naprawde bliski krewny to przymykam na to oczy ,ale to typowy pirat drogowy , wyznający zasadę że "nikt nie będzie przed nim jechał" , zwyczajny cwaniak zajeżdżający innym drogę na zasadzie "niech inni się martwią żeby mi w kufer nie wjechać" , a do tego skubany dobrze jeździ , urodził się chyba z kierownicą w ręku, no i szczęściarz . Facet ma 50 lat i od 33 lat jeździ :bad: . Jak wysiądzie z tego swojego auta to całkiem normalny gość .Uuuufff , ulżyło mi :twisted:

#87 OFFLINE   michal987654321

michal987654321

    Zbanowany

  • 1 677 postów
  • Dołączył: 03-05-2007
  • Skąd: RADOM
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 lutego 2008 - 18:08

No to ja Wam powiem o tym stereotypie BMW.
Otóż na około miesiąc stałem się posiadaczem BMW E39 M5 :lol: :twisted: z silnikiem 5.0 o mocy 400 koni :lol: :cool: a to z takiej racji że mój brat musiał wyjechać za granicę a że jechał z kolegą to musiał zostawić samochód..miał go dawać gdzieś na przechowanie na jakiś parking strzeżony ale pomyślałem że będę dobrym bratem i się nią zaopiekuje :lol: :lol: zgodził się zostawił mi dokumenty itd no i oczywiście Omci daję miesięczny urlop niech odpocznie...a wracając do tematu jadąc tym BMW aż chce się wyprzedzać :smile: wierzcie że noga sama dociska pedał :) jest to auto komfortowe jadą po Radomiu (kielecką) tak się zamyśliłem patrzę na licznik a tu chwilowo 160km/h :cool: i oczywiście cały czas na lewym pasie :cool: więc nie dziwie się kierowcą BMW z mocniejszymi silnikami ponieważ sam się w to wplątałem no cóż tak już jest..Pozdrawiam :mrgreen: :wink: :wink:

#88 OFFLINE   młody

młody

    vel baranina ;)

  • 30 postów
  • Dołączył: 20-07-2007
  • Skąd: Kraków

Napisany 13 maja 2008 - 21:53

znowu bmw (bez podtekstów)




:D

#89 OFFLINE   żółwik

żółwik

    rastafaraj

  • 292 postów
  • Dołączył: 20-01-2008
  • Skąd: z domu

Napisany 13 maja 2008 - 22:32

Ja mam BMW.
Samochód jak każdy inny. Wyróznikiem jest przyjemność z jazdy.
Ogólnie fajne autka z napędem na tył (a takie tylko kocham).

Tylko głupcy marzą o tym, czego nie mogą mieć ... - król Artur. :eek:


Dodany obrazek

Sprzedam Ome-4900zł (uszkodzona ASB i TPS)


#90 OFFLINE   michal987654321

michal987654321

    Zbanowany

  • 1 677 postów
  • Dołączył: 03-05-2007
  • Skąd: RADOM
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 maja 2008 - 13:38

żółwik, co masz za Bawarie..??

#91 OFFLINE   żółwik

żółwik

    rastafaraj

  • 292 postów
  • Dołączył: 20-01-2008
  • Skąd: z domu

Napisany 14 maja 2008 - 13:52

e39 w dieslu.

Tylko głupcy marzą o tym, czego nie mogą mieć ... - król Artur. :eek:


Dodany obrazek

Sprzedam Ome-4900zł (uszkodzona ASB i TPS)


#92 OFFLINE   nietoperz23

nietoperz23
  • 159 postów
  • Dołączył: 15-04-2008
  • Skąd: Wałbrzych

Napisany 14 maja 2008 - 13:57

Powiem tak, stereotyp BMW siedział we mnie do czasu, aż się nie przejechałem 320 szwagra. muszę powiedzieć że autko jest bardzo przyjemne komfort jest super i w ogóle jakość bardzo dobra, wiadomo bynajmniej za co się płaci, niestety faktem jest, że największy procent buractwa jeździ bawarami, ale nie zamykajmy wszystkich do jednej szuflady bo i w omegach buraków nie brakuje, co i po wypowiedziach już zbanowanych użytkowników widać

#93 OFFLINE   michal987654321

michal987654321

    Zbanowany

  • 1 677 postów
  • Dołączył: 03-05-2007
  • Skąd: RADOM
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 maja 2008 - 14:43

530d...??Mój brat ma M5E39...ale wygodne to jest auto zgodzisz się ze mną..??Pozdr

#94 OFFLINE   _Maciek_

_Maciek_
  • 465 postów
  • Dołączył: 20-11-2007
  • Skąd: Warszawa

Napisany 14 maja 2008 - 14:45

Eee tam prawdziwe BMW zaczyna się od serii 7 ;)

Pozdr.
M.

#95 OFFLINE   żółwik

żółwik

    rastafaraj

  • 292 postów
  • Dołączył: 20-01-2008
  • Skąd: z domu

Napisany 14 maja 2008 - 18:03

Tak, dla kogoś może i zaczynać od 7ki..dla jeszcze innych osób może się zaczynać od M. Jeździłem i M5 (e34, e39) i M3 (e46 po tuningu w D na 380KM z ceramicznymi tarczami-to jest sprzęcik), jeździłem też e30 316, kilkoma e36, e32 (w tym 750iL)..naprawdę nie mam się czym chwalić bo to nie moje auta były więc po *** mam wyliczać. Przypominać to może przechwałki dzieci z piaskownicy. Bynajmniej chodzi mi o to, że każda bawara ze śmigłem na masce to 100% BMW.

Co do wygody to e39 jest mniej komfortowe od Omegi. Jest bardziej sztywne, nastawione na sportową jazdę..z iskrą. Jedno betom trzeba przyznać-mają dobre silniki. Diesle są rewelacyjne, benzynówki są dopracowane. Weźmy np takie 535d-no majstersztyk. Oczywiście można się jarać wielkimi jednostkami (e39 540, 4,4l V8) ale te psiaczki mniejsze (typu 316, 318, 320, 323 etc) też dają radoche.

Znam wielu fanatyków BMW i widze, że nie chełpią się mocą etc. Łączy ich miłość (serio) do bawarek.

Co moge napisać od siebie. Bawarka..hmm...nie lubie herbaty z mlekiem, wole subtelną, kanapową i rozluźniającą Ome.

Walka ze stereotypem buraka w BMW to nie dla mnie zajęcie. Więcej widziałem nieodpowiedzialnych osób w Calibrach i VW. Ciesze się, że po tym boomie na sprawadzanie ludzie przesiedli się z wysłużonych 125p czy innych leciwych samochodów właśnie na BMW, Audi itp. Mimo wszystko są to lepsze samochody pod względem wykonania, dopracowania, pod względem układów jezdnych itp itd.
Co pociąga potencjalnego nabywce do by my wy? Napęd na tył i sama marka. "Szpan" polegający na kręceniu bączków na łące wśród mleczów w akompaniamencie dziewcząt piszczących z zachwytu :smiech:

Spójrzcie na mnie. Mam krótkie włosy i nie należę do chudzinek. Jaki jest odbiór mojej osoby gdy np jade tym szwabem po ulicy? No dres, kurna to oczywiste :smiech:
Jak się kiedyś poznamy na zlocie to Wam przedstawie dokładniej swoje poczucie humoru.
Wielu już się chciało ze mną "ścigać". Sytuacja wyglądała tak, że koleś marszczył tego swojego lanosa czy innego potwora na skrzyowaniu...pot na dłoniach, nerwowe spojrzenia na światła (czerwone...cholera....no no...zmieniać..jestem gotowy) i rrruuuuraaaa na zielonym. Ja w tym czasie bawie się albo radiem, albo specjalnie opuszczam szybe i patrze na pajaca jak szpak w gnat...

Nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora bo tzw dresów nie brakuje także w Omegach, Vectrach ( VA szczególnie).

Dobra sorry ale taki post długi napisałem, że się spociłem z wysiłku. Poza tym musze iść wyrzucić zwłoki z bagaznika (BMW) bo znowu sie policja przyczepi.

Tylko głupcy marzą o tym, czego nie mogą mieć ... - król Artur. :eek:


Dodany obrazek

Sprzedam Ome-4900zł (uszkodzona ASB i TPS)


#96 OFFLINE   V6

V6
  • 429 postów
  • Dołączył: 03-07-2007
  • Skąd: warszawa

Napisany 14 maja 2008 - 19:26

Spójrzcie na mnie. Mam krótkie włosy i nie należę do chudzinek.



no to nie jestem sam :yes_yes: :kumple: :piwo2: :piwo:

#97 OFFLINE   żółwik

żółwik

    rastafaraj

  • 292 postów
  • Dołączył: 20-01-2008
  • Skąd: z domu

Napisany 14 maja 2008 - 19:35

A co ja tam ważę..zaledwie 100 przy wzroście 187cm.
:lol:

Tylko głupcy marzą o tym, czego nie mogą mieć ... - król Artur. :eek:


Dodany obrazek

Sprzedam Ome-4900zł (uszkodzona ASB i TPS)


#98 OFFLINE   Sołtys

Sołtys

    streetfighter

  • 894 postów
  • Dołączył: 24-09-2007
  • Skąd: Kostrzyn WLKP
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 16 maja 2008 - 07:41

Nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora bo tzw dresów nie brakuje także w Omegach, Vectrach ( VA szczególnie).


Ja też chodze w dresie i co? Jestem łysy mam dres ale nie jestem dresiarzem bo dresierzy niema!!!!
Są tylko rdzenni mieszkańcy blokowisk w tradycyjnych strojach ludowych :mrgreen:

#99 OFFLINE   bogumil.s

bogumil.s

    made in france

  • 4 238 postów
  • Dołączył: 26-03-2007
  • Skąd: Rzeszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 16 maja 2008 - 09:40

żółwik napisał/a:
Spójrzcie na mnie. Mam krótkie włosy i nie należę do chudzinek.



no to nie jestem sam :yes_yes: :kumple: :piwo2: :piwo:

A co ja tam ważę..zaledwie 100 przy wzroście 187cm.



nie jesteście sami :peace: :peace: :peace: :peace:

Są tylko rdzenni mieszkańcy blokowisk w tradycyjnych strojach ludowych :mrgreen:

:smiech: :smiech: :smiech: :smiech: :smiech: :smiech: :smiech: :smiech: gdyby nie ten ząb to bym się usmiał :lol: :lol:

#100 OFFLINE   sebekopel

sebekopel
  • 419 postów
  • Dołączył: 24-01-2008
  • Skąd: UK,Lubelyszyczyzyna
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 16 maja 2008 - 19:09

mi sie od zawsze podobała i podoba E34, marze o tym sprzęcie i taka własnie kupie po sprzedaży ew, kiedyś Omki, kocham Bety to jest marka która sie dla mnie naprawde liczy,E34 poprostu jest idealna w swoim wyglądzie i pod względem uzyteczności, niesamowicie podoba mi sie ten model, wcześniej sie napalałem na 530 V8 ale mysle że kupie 525 R6 192 KM tez dadzą frajde, po przesiadce ze 170 w Omie :smile: