Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

2.0 16v a 2,5v6


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
42 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   Bc30se

Bc30se

    Zbanowany

  • 1 075 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Hrubieszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 19 sierpnia 2006 - 15:22

[quote name='"Gradz"']deska rodzielcza na która sie patrzy non stop jest z lepszego plastiku/quote]

jest taki sam, to jest plastik na piance... wygląda po prostu lepiej.. ale czy jest lepszy eeee


[quote]ładniejsze ma zegary[/quote]

kwestia gustu - tarcze można zrobić sobie na zamówienie jakie się z drugiej strony chce..

[quote]panel kilmatyzacji jest bardziej stylowy- chodz w B tez jest fajny[/quote]....

nie podoba mi się format radia, cała stylowość kończy się jak chcemy tam wrzucić inne radio niż te któe przewidział producent, trzeba zasunąć niezłą zaślepe co też nie należy do dobrych stron...


[quote] W B bardziej podoba mi sie imitacja drewna, bo u mnie jest matowe...[/quote]

ściagnij i polakieruj klarem.... i po problemie....

#42 OFFLINE   wojtasas

wojtasas
  • 10 postów
  • Dołączył: 20-09-2006
  • Skąd: ORZYSZ

Napisany 25 września 2006 - 19:34

wiecie co? jak kupowałem swoją omę to nie miałem zielonego pojęcia że są 2 litry czy 3,czy mają 16 zaworów czy 8 i było mi to obojętne ja akurat mam 2l16v i co mam się wstydzić z tego powodu??tyle koni ile ona ma z powodzeniem mi wystarczy ,prędkości kosmicznych też się często nie używa więc czego mi brakuje.wykończenie wnętrza?to co mam u siebie jest ok.samochód służy mi głównie do jeżdzenianie a nie do zastanawiania się czy boczki takie czy takie,zegary można sobie ztuningować więc nie widzę problemu,a B kupiłem bo po prost mi się autko spodobało i już

#43 OFFLINE   marcin

marcin
  • 345 postów
  • Dołączył: 22-08-2006
  • Skąd: z Bazin :)

Napisany 25 września 2006 - 19:44

wiecie co? jak kupowałem swoją omę to nie miałem zielonego pojęcia że są 2 litry czy 3,czy mają 16 zaworów czy 8 i było mi to obojętne ja akurat mam 2l16v i co mam się wstydzić z tego powodu??tyle koni ile ona ma z powodzeniem mi wystarczy ,prędkości kosmicznych też się często nie używa więc czego mi brakuje.wykończenie wnętrza?to co mam u siebie jest ok.samochód służy mi głównie do jeżdzenianie a nie do zastanawiania się czy boczki takie czy takie,zegary można sobie ztuningować więc nie widzę problemu,a B kupiłem bo po prost mi się autko spodobało i już

no i git, oby cię nigdy nie zawiodła :ok: