Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

PYTANIE O NIVO i amortyzatory????


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
45 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   Fawlik

Fawlik
  • 109 postów
  • Dołączył: 20-07-2011
  • Skąd: Wieprz, woj. Małopolskie

Napisany 12 września 2013 - 21:50

Szczerze powiem za kwitem nie patrzyłem jak paczka doszła, od razu przeszedłem do ulubionej czynności czyli targania paczki.
Pudełka oryginalne z hologramem itd. Z amorami nie mam żadnego problemu. Ten gość wystawia aukcje cyklicznie z tymi amorami. Pierwszy raz zainteresowałem się amorami w listopadzie 2012, ale dopiero w kwietniu zdecydowałem się na zakup - mimo wszystko trochę kosztują. W momencie gdy się zdecydowałem na zakup gość nie miał wystawionych, zadzwoniłem i w ciągu bodajże tygodnia aukcje wystawił. Podczas rozmowy pytał czy ma mi wysłać za pobraniem poza alledrogo czy przez allegro. Wybrałem drugą opcję na wszelki wypadek.

#42 OFFLINE   xax3

xax3
  • 1 264 postów
  • Dołączył: 01-11-2011
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 13 września 2013 - 17:34

Ciekawa sprawa wiecie bo w sumie ma tylko dwie aukcje wystawione jako prywatny sprzedawca można powiedzieć. Zapytałem właśnie o gwarancję.



Dostałeś jakiś dokument zakupu czy coś? Czy to tak bardziej z pod lady? Cena jest bardzo dobra jak za GM można powiedzieć. Teraz u mnie siedzą Monroe (poprzedni właściciel je wymieniał w 2011r widziałem kwity) Zapłacił prawie tysia za te Monroe i jak Omegę kupowałem na wiosnę to już słyszałem jak puka prawy tył a dziś na przeglądzie się potwierdziło. Prawy 38%, lewy 49%.
No i się rozglądam, badam jak to kosztuje i czy GM nivo czy zwykłe jakieś. Kasy brak ale te 660zł tak mocno mnie nie przeraziło,

wcześniej zobacz w jakim stanie masz pompkę i przewody żebyś nie musiał kląć później;)

#43 OFFLINE   Jaworess

Jaworess

    Biuro Rachunkowe-Ostróda

  • 183 postów
  • Dołączył: 24-02-2011
  • Skąd: Ostróda

Napisany 13 września 2013 - 20:46

wcześniej zobacz w jakim stanie masz pompkę i przewody żebyś nie musiał kląć później


Mówisz że tam może być problem? Wydaje mi się jednak że to amor, od samego początku popukiwał ten amor na nierównościach i dalej to robi. Ewidentnie puka.

#44 OFFLINE   xax3

xax3
  • 1 264 postów
  • Dołączył: 01-11-2011
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 14 września 2013 - 12:53

z tego co dobrze pamiętam to monroe nie robiło amortyzatorów z nivo. chodzi mi raczej o to że po takim nieużywaniu pompa mogła stanąć bokiem i nie będzie miała siły pompować. albo elektryka się posypała lub przewody ciśnienia popękane.

#45 OFFLINE   se61

se61
  • 994 postów
  • Dołączył: 02-09-2010
  • Skąd: Skwierzyna
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 14 września 2013 - 13:10

z tego co dobrze pamiętam to monroe nie robiło amortyzatorĂłw z nivo. chodzi mi raczej o to że po takim nieużywaniu pompa mogła stanąć bokiem i nie będzie miała siły pompować. albo elektryka się posypała lub przewody ciśnienia popękane.


To źla pamietasz mialem je załozone w sedesie a te amory nivo mam tez to że GM to się zgadza ale są made inpoland i bardzo szybko schodzi farba w miescu pracy poduszki gumowej konserwuje to co miesiac silikonem w spreyu by troszke dłużej potrzymały

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

#46 OFFLINE   huba1973

huba1973
  • 123 postów
  • Dołączył: 21-11-2010
  • Skąd: Bolesławiec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 18 kwietnia 2014 - 16:01

Witam Panowie,mam pytanko-co oznacza olej na amorku pneumatycznym?Diagnosta kilka dni temu wziął mnie na sprawność z powodu sladow oleju na amorze prawym(lewy suchy).Wynik-ponad 60 % na obie strony,znaczy chyba,że powietrza raczej nie puszczaj.Czy powinienem sie martwic tym olejem?