Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Forumowicze OKP parkujmy na ukos na dwóch miejscach !!!


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
210 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Jesteś za parkowaniem na ukos na dwóch miejscach? (2 użytkowników głosowało)

Jesteś za parkowaniem na ukos na dwóch miejscach?

  1. TAK (40 głosów [13.99%] - Zobacz)

    Procent głosów: 13.99%

  2. NIE (246 głosów [86.01%] - Zobacz)

    Procent głosów: 86.01%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#161 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 kwietnia 2012 - 13:35

obok stanie jakiś kaleka i albo uderzy drzwiami albo przy wyjeżdżaniu zachaczy

Jak to albo ?? Na pewno uderzy i zahaczy, bo kaleki z natury są wredne.

#162 OFFLINE   baron_kr

baron_kr
  • 976 postów
  • Dołączył: 12-07-2007
  • Skąd: NowaSól/Oborniki
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 15 kwietnia 2012 - 14:49

nie bądzcie wredni , nie ich wina , ze są kalekami ...

#163 OFFLINE   slawko76

slawko76

    NIECH ŻYJE BAL!!!!!!!!!!!

  • 406 postów
  • Dołączył: 16-06-2009
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 2.6i C26NE

Napisany 15 kwietnia 2012 - 14:54

Koledzy chyba mieli na myśli (taką mam nadzieję) kaleki mentalne i umiejętnościowe.:)

#164 OFFLINE   baron_kr

baron_kr
  • 976 postów
  • Dołączył: 12-07-2007
  • Skąd: NowaSól/Oborniki
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 15 kwietnia 2012 - 15:22

no to chyba ze tak hihi :)

#165 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 kwietnia 2012 - 15:23

Ryśku nie unoś się, bo Ci żyłka pęknie :F

#166 OFFLINE   matula

matula
  • 413 postów
  • Dołączył: 02-08-2011
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 15 kwietnia 2012 - 15:24

a specjalne stawanie i parkowanie auta na dwóch miejscach, no to wybaczcie, ale nie skomentuje tego...:masakra:

#167 OFFLINE   slawko76

slawko76

    NIECH ŻYJE BAL!!!!!!!!!!!

  • 406 postów
  • Dołączył: 16-06-2009
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 2.6i C26NE

Napisany 15 kwietnia 2012 - 15:30

a specjalne stawanie i parkowanie auta na dwóch miejscach, no to wybaczcie, ale nie skomentuje tego...:masakra:


Właśnie skomentowałeś... :hihi:

#168 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 kwietnia 2012 - 15:35

Sławko rób szybko zdjęcie.

#169 OFFLINE   matula

matula
  • 413 postów
  • Dołączył: 02-08-2011
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 15 kwietnia 2012 - 15:44

Właśnie skomentowałeś...

1-0 dla Ciebie :D

#170 OFFLINE   slawko76

slawko76

    NIECH ŻYJE BAL!!!!!!!!!!!

  • 406 postów
  • Dołączył: 16-06-2009
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 2.6i C26NE

Napisany 15 kwietnia 2012 - 15:47

Sławko rób szybko zdjęcie.

Jak spotkam, nie omieszkam tego uczynić. :diabel:

#171 OFFLINE   maciek22 zd-wola

maciek22 zd-wola
  • 131 postów
  • Dołączył: 30-04-2009
  • Skąd: Marzenin k/Łasku

Napisany 15 kwietnia 2012 - 19:10

Ta ankieta to tak na zlosc ??? Czy brak zajecia :pokoj:

#172 OFFLINE   Szopen

Szopen

    Zagazować cały świat !

  • 451 postów
  • Dołączył: 28-02-2007
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 15 kwietnia 2012 - 20:23

a spójrzcie na problem z innej strony jak postawicie na jednym miejscu do obok stanie jakiś kaleka i albo uderzy drzwiami albo przy wyjeżdżaniu zachaczy, jak staniesz na dwóch miejscach to możesz dostać naklejkę. Trzeba przekalkulować co tańsze


Zaparkować ciutkę dalej, tam gdzie mniej ludzi się pcha .... ale to za daleko. Nie daj Boże kierownik jeszcze schudnie :p

Jak widzę takiego inteligenta parkującego na dwóch miejscach i jestem pojazdem, na którym mi nie zależy (i się tam wciśnie) to zajmuje miejsce obok niego (znaczy się, blokuję jego dostęp do drzwi :) ) :hihi:

#173 OFFLINE   cruel

cruel

    nawet gdy będę kroczył...

  • 214 postów
  • Dołączył: 19-06-2010
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Y22XE

Napisany 16 kwietnia 2012 - 09:49

A mnie wkurza okrutnie parkowanie na miejscach parkingowych przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych:
Od razu odpowiadam- ten klubowicz nie miał nigdzie widoczych uprawnień do zajęcia tego miejsca.


Dodany obrazek
Dodany obrazek


Z racji tego iż jest to moje auto :) to odniosę się do tego mojego parkowania :)

Bardziej od ludzi którzy parkują w miejscu dla niepełnosprawnych denerwują mnie ludzie, którzy jak widać nie mają pojęcia o tym co piszą. Więc takie moje małe sprostowanie: auto parkowałem tam
przez 3 lata, zawsze na zmianę z bratem, gdyż nie jest to miejsce dla osób niepełnosprawnych, miejsca dla takich osób są dwa obok, oznaczone tabliczkami jak widać. Tak więc czasem kolego zwróć uwagę tym którym powinieneś, a nie tym którzy według Ciebie parkują nie tu gdzie trzeba. Nie parkuję na miejscach dla inwalidów, nie parkowałem i parkować nie będę. Chciałeś kogoś ośmieszyć i ośmieszyłeś sam siebie. Pozdrawiam.

Doczytałem wszystkie komentarze, więc jeszcze się odniosę. Pracowałem tam więc moje auto stało tam przez 12h dziennie, stawianie go w normalnym rzędzie skutkowało tym że mam poobijane całe auto. Dlaczego przejechałem kawałek dalej na pole wyłączone z ruchu, a no właśnie z tego powodu, że nie raz chciało się tam zmieścić jakieś auto, które było parkowane na moim zderzaku, w ten sposób skracałem ten plac i nikt tam nie stawał. Jest to normalne miejsce parkingowe, obok którego są dwa miejsca dla osób niepełnosprawnych (tak jest według planów C.H), które widziałem, by się upewnić, ponieważ tak jak mówiłem nie staje na miejscach dla niepełnosprawnych, nawet na chwilkę. Więc jedno co sobie mogę zarzucić to tylko to że przejeżdżałem troszkę dalej na pole wyłączone z ruchu, za co wszystkich którzy nie mogli tam zaparkować auta serdecznie przepraszam :)
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Czas jest wartościowszy od pieniędzy. Możesz dostać więcej pieniędzy, ale nie możesz dostać więcej czasu.

#174 OFFLINE   slawko76

slawko76

    NIECH ŻYJE BAL!!!!!!!!!!!

  • 406 postów
  • Dołączył: 16-06-2009
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 2.6i C26NE

Napisany 16 kwietnia 2012 - 10:45

Nadal jestem przekonany, że to miejsce dla inwalidów. Jak kiedyś tam będę to zwrócę uwagę na to i ewentualnie obfocę. Tylko muszę podjechać po godzinach żeby tam nikt nie stał i nie zasłaniał oznakowania poziomego. :hihi:
Poza tym na logikę! Widział ktoś kiedyś żeby bliżej wejścia CH było zwykle miejsce a dopiero za nim dla inwalidów?!?!?!

Piszesz " zwróć uwagę tym którym powinieneś"
Zwracam i to często, ale niestety chamstwo jeszcze w narodzie nie zginęło i "wiązankę" nieraz dostałem. Jakbyś był przy aucie też bym Ci zwrócił.

I na koniec. Moim zamiarem nie było ośmieszanie Ciebie, ani innych parkujących w ten sposób, bo to jest smutne, a nie śmieszne. Sam też jakoś nie czuję ośmieszony!!!!

#175 OFFLINE   cruel

cruel

    nawet gdy będę kroczył...

  • 214 postów
  • Dołączył: 19-06-2010
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Y22XE

Napisany 16 kwietnia 2012 - 11:13

Nadal jestem przekonany, że to miejsce dla inwalidów. Jak kiedyś tam będę to zwrócę uwagę na to i ewentualnie obfocę. Tylko muszę podjechać po godzinach żeby tam nikt nie stał i nie zasłaniał oznakowania poziomego. :hihi:
Poza tym na logikę! Widział ktoś kiedyś żeby bliżej wejścia CH było zwykle miejsce a dopiero za nim dla inwalidów?!?!?!

Piszesz " zwróć uwagę tym którym powinieneś"
Zwracam i to często, ale niestety chamstwo jeszcze w narodzie nie zginęło i "wiązankę" nieraz dostałem. Jakbyś był przy aucie też bym Ci zwrócił.

I na koniec. Moim zamiarem nie było ośmieszanie Ciebie, ani innych parkujących w ten sposób, bo to jest smutne, a nie śmieszne. Sam też jakoś nie czuję ośmieszony!!!!



Trzy lata tam parkuje, zdjęcia jak chcesz to sam Ci zrobię :), nie ma problemu jestem tam kilka razy w tygodniu, zdjęć planu z C.H nie dostaniesz po nie pozwalają zrobić mi ich zdjęć. Tam są 4 miejsca dla inwalidów, dwa obok mojego auta i dwa po przeciwnej stronie, tak jest na całym parkingu, wszędzie po 4 miejsca dla inwalidów i wcale nie są to miejsca najbliżej wejścia, niedawno przy drugim wejściu robili nowe miejsca dla inwalidów i faktycznie one są najbliżej wejścia. Chciałem Ci tylko powiedzieć, że zanim zwrócisz komuś uwagę, upewnij się na 100% że masz rację. Nie mam kolego nic do Ciebie, jeśli nawet będziesz miał ochotę to możemy się tam razem umówić, jeśli ja się mylę to zwrócę honor i przeproszę.

Teraz może objaśnię, to miejsce parkingowe jest normalnej szerokości, miejsca dla inwalidów są szersze, to gdzie ja stoję jest od tego słupka z nakazem jazdy w lewo, do lini której już prawie nie widać, gdyż została namalowana na kratce odpływowej, która się ciągnie przez parking i co widać na zdjęciu.
Ponieważ mnie nie znasz musisz mi uwierzyć na słowo, nigdy nie parkował bym auta na miejscu nie przeznaczonym dla mnie, a tym bardziej nie na 12h przez 3 lata.
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Czas jest wartościowszy od pieniędzy. Możesz dostać więcej pieniędzy, ale nie możesz dostać więcej czasu.

#176 OFFLINE   Przybek

Przybek

    Diesel Power :P

  • 5 740 postów
  • Dołączył: 08-11-2008
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 16 kwietnia 2012 - 11:35

Nadal jestem przekonany, że to miejsce dla inwalidów

Nie jest. Pod Pasazem kazde miejsce dla niepelnosprawnych jest oznakowane na lini rozdzielajacej miejsca takim slupkiem jak na wolnym miejscu na prawo od omy.

#177 OFFLINE   irzyk

irzyk

    Jestem Kubuś

  • 1 060 postów
  • Dołączył: 02-09-2008
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 16 kwietnia 2012 - 11:59

Nadal jestem przekonany, że to miejsce dla inwalidów.

A ten dalej swoje :masakra:

#178 OFFLINE   slawko76

slawko76

    NIECH ŻYJE BAL!!!!!!!!!!!

  • 406 postów
  • Dołączył: 16-06-2009
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 2.6i C26NE

Napisany 16 kwietnia 2012 - 12:19

A ten dalej swoje :masakra:


Twoja wypowiedź wniosła dużo do tematu. Zacytowałeś początek mojej wypowiedzi.... Przeczytaj do końca, bo wtrącasz się tylko żeby się wtrącić.:masakra:

#179 OFFLINE   smokebite

smokebite

    Omega Garage

  • 1 750 postów
  • Dołączył: 18-08-2011
  • Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 16 kwietnia 2012 - 12:23

mi też się wydaje, że omega nie stoi na miejscu inwalidy - miejsce takowe jest przed znakiem. Być może skoda stoi na takim miejscu - nie wiem co jest z 2 strony na tabliczce...

Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno


" Nie możesz być pewien swej racji, jeśli o argumentach swoich oponentów nie będziesz wiedział więcej od nich samych "

Auto Serwis Kraków
Opel Saab
515 018 365

#180 OFFLINE   cruel

cruel

    nawet gdy będę kroczył...

  • 214 postów
  • Dołączył: 19-06-2010
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Y22XE

Napisany 16 kwietnia 2012 - 12:26

mi też się wydaje, że omega nie stoi na miejscu inwalidy - miejsce takowe jest przed znakiem. Być może skoda stoi na takim miejscu - nie wiem co jest z 2 strony na tabliczce...


Skoda stoi na takim miejscu, jak i to coś (chyba berlingo) na poznańskich tablicach.

[IMG][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/3343/parkingz.jpg[/IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Tak poglądowo, na czerwono są zaznaczone słupki, na których jest napisane, że to miejsce dla inwalidów.

Pomijając już fakt naprawdę złego oznakowania. W przyszłym roku będą odmalowywać linie.
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Czas jest wartościowszy od pieniędzy. Możesz dostać więcej pieniędzy, ale nie możesz dostać więcej czasu.