Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Zazdrosc:/


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
20 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Zenus

Zenus
  • 103 postów
  • Dołączył: 04-01-2008
  • Skąd: Elbląg

Napisany 17 lutego 2008 - 12:08

Musze sie wam kurna wyzalic... Ludzie to sa chamscy zalosni i kurna takie obelgi mi wchodza na jezyk ze tu nienapisze eh:/ Po tych ostatnich opadach sniegu zachcialo mi sie przejechac a zeby sie przejechac musialem odsniezyc auto, a wiec odsniezam odsniezam a tu :censored: patrze na calej przedniej szybie czarna plama powachalem i to byl olej z silnika :censored: odsniezylem dalej a tu wszedzie na calej masce na dachu olej co za szmata musiala mi oblac samochod olejem :/ A dzien wczesniej bylem w myjni i jakis :censored: :censored: chyba z zazdrosci kur:/ Czysty wandalizm jakbym wiedzial kto to bym za jaja powiesil stracilem ponad pol godziny na scieraniu oleju bo nie dalo sie jechac eh... co sie dzieje z tym swiatem co ludziom to daje? Jakas satysfakcje? Kurna i to nie pierwszy raz tak bo raz ukradli mi rejestracje pozniej kolpaki a jakby nie bylo stawiam samochod na ulicy na ktorej w kolo sa bloki policyjne, wojskowe. i co tu robic? eh musialem to napisac... pozdrawiam.

#2 OFFLINE   lendio

lendio
  • 3 116 postów
  • Dołączył: 02-07-2006
  • Skąd: PODKARPACIE
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 lutego 2008 - 12:47

Zazdrosc albo gowaniarze sie nudzili :censored:

Brudnego starego zloma sie nie czepia a jak cos ladnie wyglada to juz im nie pasi.

Jedyne wyjscie to garaz albo zostawianie auta u kogos za ogrodzeniem jak jest taka mozliwosc.

#3 OFFLINE   Zenus

Zenus
  • 103 postów
  • Dołączył: 04-01-2008
  • Skąd: Elbląg

Napisany 17 lutego 2008 - 12:57

Zalatwilem sobie parking strzezony juz bo tak kurna nie moze byc... ale no kurna co to komu przeszkadza tyyyle tu jest samochodow dzielnica wzglednie bezpieczna w sumie jedna z bezpieczniejszych w elblagu. Mi sie wydaje ze to ktos z bloku na ktorym stawialem samochod bo kolo mojego bloku nie zawsze jest miejsce a tam jest jedyne rozwiazanie zeby gdzies w poblizu. Dziadostwo. Niech sobie po d... olejem poleja scier :censored: zaje :censored: :/ teraz mam polkilometra do parkingu:/ ale chociaz tam mam jako taka pewnosc ze jest bezpieczny

#4 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 17 lutego 2008 - 13:24

trzeba było zgłościć na policje.... znajdą czy nie znajdą zawsze się zainteresują....

podjadą popatrzą.... bedzie widac że sprawa nie została zostawiona bez echa...

może nastęnym razem się zastanowią...

#5 OFFLINE   Zenus

Zenus
  • 103 postów
  • Dołączył: 04-01-2008
  • Skąd: Elbląg

Napisany 17 lutego 2008 - 14:17

tez o tym pomyslalem ale juz po fackie mam nadzieje ze to sie juz nie powtorzy

#6 OFFLINE   GreGoriO

GreGoriO

    carreteras bonitas

  • 346 postów
  • Dołączył: 21-07-2007
  • Skąd: Katowice, Costa del Sol
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 lutego 2008 - 14:35

brak słów na takie działania.

brakuje w Polsce tego co zauważyłem tutaj, mianowicie policja jeździ po osiedlach średnio 3, 4 razy dziennie. jakoś nie brakuje policjantom paliwa,
co mi się bardzo podoba to to, że nie widać ich na autostradach ale jak potrzeba są w 5 minut. za to w mieście widać co chwila, i możesz ich wołac niemal jak taksówke.
a i spytać o drogę czy pomoc.
szkoda, że nie ma tego w Polsce. może by było spokojniej.

wyrazy współczucia :cry: wiem jak to boli.

#7 OFFLINE   Łobuz

Łobuz
  • 686 postów
  • Dołączył: 10-11-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 lutego 2008 - 14:41

To jest "Ułańska fantazja" gówniarzy, którzy nie maja, co robić!!! Sam kiedyś byłem świadkiem kukając przez okno jak kilka pijanych osób szło koło mojego bloku i tak dla draki jeden dekiel przebiegł po zaparkowanym samochodzie, wskoczył na maskę przez dach i po klapie kufra zszedł no tak mnie wku.... :censored:, że nie wytrzymałem. Niewiele myśląc wskoczyłem w butki i za nimi. A ponieważ byli wcięci i szli do sklepu po jeszcze to nie miałem problemu z dogonieniem ich. Takie kopy dostał ten gnojek, że nie wiedział gdzie ma uciekać a koledzy rozpierzchli się od razu. Mam nadzieję, że następnym razem się zastanowi zanim wskoczy komuś na auto!!!!!
Pozdrawiam!!! CHAMSTWO TRZEBA TĘPIĆ I JUŻ !!!!! :wink:

#8 OFFLINE   Zenus

Zenus
  • 103 postów
  • Dołączył: 04-01-2008
  • Skąd: Elbląg

Napisany 17 lutego 2008 - 15:20

Łobuz tak samo bym postapil gdybym to zauwazyl widzial kto to... Niejezdzilem zaledwie jeden dzien bo ciagle sniezyca byla nastepnego dnia kur :censored: taka niespodzianka :mad: :evil: Jakbym wiedzial to bym zaje :censored: eh :/ dobrze ze myjnia jest nieopodal.
GreGoriO ale w polsce jest wrecz przeciwnie jak piszesz... policja jest tam gdzie jej nie potrzeba. Lapia ludzi ktorzy np swiatel nie maja zapalonych albo Bogu winnych ludzi sciagajacych muzyke z internetu. Rozumiem przestepstwo gospodarcze ale w polsce sa wieksze przestepstwa... niech najpierw zajma sie ta patologia na ulicach. Jakis czas temu moze niespelna rok temu zabili kolesia tzn rzekomo utopil sie w rzeczce (glebokosc rzeczki moze do piet a moze troche wiecej) mial slady pobicia zadrapan... przybyl prokurator z panami wladzami i co? Powiedzieli ze nie bedzie sledztwa bo nie bylo udzialu osob trzecich. W polsce rzadzi ksiadz i złodziej. Układy i układziki a patologia sie szerzy. Ja coraz mniej jestem patriota. Jak tak sie dzieje kurna juz w mlodym wieku zycie daje mi po d*pie i nie chodzi tu o jakies prywatne sprawy tylko urzednicze i wlasnie takie wystepy :/ Ale póki rządzą złodzieje w naszym kraju skorumpowani politycy dalej sie bedzie tak dzialo... Ostatnio jakis 70 letni dziadek pobil taksowkarza bo nie chcial zaplacic za taryfe. heh ot sie dzieje 12nastoletkowie zaczynaja krasc heh a dorosli takich sie boja :bad:

#9 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 17 lutego 2008 - 15:45

Układy i układziki a patologia sie szerzy.

niestety ale sam to bolesnie odczuwam.....

Ja coraz mniej jestem patriota


toże jakies patologie starszne tułąja się po świecie to mnie nie zniechęca...

cza mieć do debilstwa anielksą cierpliwość...

Takie kopy dostał ten gnojek, że nie wiedział gdzie ma uciekać a koledzy rozpierzchli się od razu.


tego to juz nie rozumiem.... robiło się za młodu różne numery....
ale żeby takie cóś??
patologia...

#10 OFFLINE   Zenus

Zenus
  • 103 postów
  • Dołączył: 04-01-2008
  • Skąd: Elbląg

Napisany 17 lutego 2008 - 21:51

ej Koledzy a moze by tak po prostu z ciekawosci znow postawic tam samochod na kilka nocy i jakas kamerke zeby zobaczyc ta morde i przylapac kogos na goracym uczynku? Co o tym sadzicie? albo po prostu jakis aparat cyfrowy z czujnikiem ruchu albo zeby robil zdjecia co np 2 sekundy?

#11 OFFLINE   swid11

swid11
  • 214 postów
  • Dołączył: 13-02-2007
  • Skąd: P-ń
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 17 lutego 2008 - 21:53

moze by tak po prostu z ciekawosci znow postawic tam samochod na kilka nocy


Tylko kto da swoje auto :?: :p

po prostu jakis aparat cyfrowy z czujnikiem ruchu albo zeby robil zdjecia co np 2 sekundy?



no tak to rano niebędzie szyby w aucie i aparatu ;)

#12 OFFLINE   Zenus

Zenus
  • 103 postów
  • Dołączył: 04-01-2008
  • Skąd: Elbląg

Napisany 17 lutego 2008 - 22:38

no ja dam kurna poswiece kolejne 5zl na umycie i stracony czas aby dorwa :censored: . A aparat czy kamere jakos sprytnie ukryc.

#13 OFFLINE   Twaróg

Twaróg
  • 378 postów
  • Dołączył: 15-10-2006
  • Skąd: Kobyłka
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 19 lutego 2008 - 15:53

Powystrzelać takich a moim zdaniem to główny powód tego to zazdrosć że masz lepszy ładniejszy czy tam droższy samochód a tak według nich nie może być :bad:

Ale spójżmy na to z innej strony dobre zabezpieczenie antykorozyjne jak coś w oleju to nie zardzewieje :wink:
pozdrawiam

#14 OFFLINE   Zenus

Zenus
  • 103 postów
  • Dołączył: 04-01-2008
  • Skąd: Elbląg

Napisany 19 lutego 2008 - 16:11

Mi tez sie wydaje ze to zazdrosc. Ze mam te niespelna 20 lat i mam taki samochod to sie pewnie niespodobalo. zaluje tylko ze nie zglosilem tego na policje... I denerwuja mnie takie slowa "Ja w Twoim wieku nie mialem samochodu musialem zarabiac na zycie" albo "Ja w Twoim wieku to zaczynalem od malucha" bleh Powiedzcie czemu dorosli czy tam ludzie starsi zawsze sie tlumacza typu "ja w twoim wieku..." albo "w moich czasach..." to ma byc tesknota za tamtymi czasami czy leczenie swoich bledow na nas?

#15 OFFLINE   bogumil.s

bogumil.s

    made in france

  • 4 238 postów
  • Dołączył: 26-03-2007
  • Skąd: Rzeszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 19 lutego 2008 - 16:44

Powiedzcie czemu dorosli czy tam ludzie starsi zawsze sie tlumacza typu "ja w twoim wieku..." albo "w moich czasach..."

bo nam w Twoim wieku też tak mówiono :mrgreen:


a poważnie to ja słyszałem to samo jak kupiłem beczkę :mrgreen:

#16 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 19 lutego 2008 - 17:40

Powiedzcie czemu dorosli czy tam ludzie starsi zawsze sie tlumacza typu "ja w twoim wieku..." albo "w moich czasach..." to ma byc tesknota za tamtymi czasami czy leczenie swoich bledow na nas?

Mnie tam nikt tak nie gadał :mrgreen:

Ja za to Norbertowi cały czas gadam "Gdzie skóra ?, gdzie obniżenie ?, Co tak cienko, MV6 i co, koniec już ?, Dawaj, dawaj chłopie do przodu ?"

Sie chłopak stresuje, ale wytrzymuje ciśnienie :lol: :smiech:

#17 OFFLINE   Zenus

Zenus
  • 103 postów
  • Dołączył: 04-01-2008
  • Skąd: Elbląg

Napisany 19 lutego 2008 - 17:48

hehe no to nie jestem sam :piwo:

#18 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 19 lutego 2008 - 20:43

Mnie tam nikt tak nie gadał


bo ty jestes stary piernik i sam tak gadasz..........

:razz:

:smiech:

:peace:

:pad:

#19 OFFLINE   Zenus

Zenus
  • 103 postów
  • Dołączył: 04-01-2008
  • Skąd: Elbląg

Napisany 19 lutego 2008 - 22:19

Ja za to Norbertowi cały czas gadam "Gdzie skóra ?, gdzie obniżenie ?, Co tak cienko, MV6 i co, koniec już ?, Dawaj, dawaj chłopie do przodu ?"

ale to nie to samo ;]

Kurna macie tez ten problem ptasiej zazdrosci? Gdzie nie zaparkuje tam mi kurna ptak a to nasra na szybe albo na maske. Nawet jak samochod stoi daleko od drzewa :bad: Kurna raz to zrobil taka duza ale na szczescie nie na Omcie heh a moze WY sie pochwalicie jak tam macie problemi z ptasimi odchodami? Jak nie ktos obleje samochod olejem to ptak mi ob...teguje szybe tj dzis i jeszcze zamarzla heh normalnie ten ptak ktory to zrobil to artysta :lol:

#20 OFFLINE   G.A.D.T.I.

G.A.D.T.I.
  • 936 postów
  • Dołączył: 07-10-2007
  • Skąd: ZGR-ZS-ZPY(PL)-M(D)
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 20 lutego 2008 - 19:11

Gdzie nie zaparkuje tam mi kurna ptak a to nasra na szybe albo na maske.

Kurna raz to zrobil taka duza

Dobrze,że krowy nie latają,bo co 2-dzień aut do blacharza by szło.