Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Podziękowania Zlotowe


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
41 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 czerwca 2009 - 10:03

Chciałbym złożyć wielkie dzięki Organizatorom za to że Zlot odbył się pomimo wielu niedogności jakie wynikły podczas jego organizacji, naprawdę trzeba włożyć ogrom pracy i wysiłku by zorganizować taką imprezę, jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI

podziękowania róznież dla współlokatorów domku 21 :) za miłe nocki (bez podtekstów) przy piwku i innych %

dla Beast'a który prześwietlił mi Omę i poprawił kilka rzeczy, dzięki

dla Marifa, za piwko, którego i tak nie byłem już w stanie wypić :D:D

dla maximusa2121 i jego toważyszki (sorki zapomniałem Imienia :oops:), Kesiaczka z mężem za środową i czwartkową imprezkę :)

i dla Boomira*, który natchnął mnie żeby dokonywać wielu porawek w sprzęcie audio, co się opłaciło :) na tym nie koniec :)


dzięki dla wszystkich przybyłych za super weekend

* - to nie jest wazeliniarstwo, łapówki też nie było :p:p:p:p

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#2 OFFLINE   Boomir

Boomir

    Wyborowa Fighter

  • 248 postów
  • Dołączył: 30-05-2006
  • Skąd: Poznań

Napisany 15 czerwca 2009 - 13:07

Ja również dziękuję wszystkim za wspaniałą imprezę.

Dziękuję też za podziękowania, doceniam to.
(

i dla Boomira*, który natchnął mnie żeby dokonywać wielu porawek w sprzęcie audio, co się opłaciło

)
Dzięki Hampsterowi za pomoc w imprezie, dzięki Nicoli za pomoc (tradycyjnie przy CarAudio),
i
dzięki pozostałym za niezliczoną ilość piwa...
Boomir, Omega Caravan X20XEV
Food&Fire Manager

#3 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 czerwca 2009 - 16:34

Ja to chciałem w szczególności bardzo podziękować Beast-owi, za to że mnie na parkingu w czasie świrunków nie rozjechał :D

#4 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 15 czerwca 2009 - 17:56

Beast-owi, za to że mnie na parkingu w czasie świrunków nie rozjechał

ciesz się ze ma dobry refleks i złapał w końcu te fajerke bo widać było że jeździ bez trzymanki...

#5 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 czerwca 2009 - 18:06

Ja również dziękuje za ZLOT, był to mój pierwszy ZlOT i napewno NIEOSTATNI, pomimo pogody i mojej choroby to gdybym wiedział ze 2 raz będzie tak samo to napewno bym jechał.

Tu dzięki dla państwa Klossów za pilotowanie na trasie i że pojechali z nami w piąteczek a nie tak jak chcieli w czwartek;)

Dzięx dla Boomira - przez którego teraz muszę zrobić jednak cały sprzęt audio - fakturę przedstawie na kolejnym zlocie i dzielimy ją na pół :D

Podziękowania dla najlepszych współlokatorów zlotowych to jest: Magdy, Explosiva,Grzegorza i Masła i tych virtualnych tj. Państwa Drabc, którzy się chyba wystraszyli domku 29 :smiech2:

Noi dla tego Sitasa bez S co ponoć nasłał na mnie tych od car audio ;)

#6 OFFLINE   chomiczek

chomiczek

    Administrator

  • 15 postów
  • Dołączył: 22-06-2015
  • Skąd: Wadowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 czerwca 2009 - 18:20

Państwa Drabc, którzy się chyba wystraszyli domku 29

Drabcu dał radę, ale akurat tak się złożyło, że nie było dźwigu w pobliżu, a nie dało rady inaczej Pani Drabcowej tam zapakować.. ;)..

P.S. Będę Teściem Drabcowego syna.. czekam, aż przyjedzie oficjalnie z flaszką :D

#7 OFFLINE   Drabcu

Drabcu
  • 227 postów
  • Dołączył: 30-09-2007
  • Skąd: W Tychach

Napisany 15 czerwca 2009 - 18:49

Podziękowania dla najlepszych współlokatorów zlotowych to jest: Magdy, Explosiva,Grzegorza i Masła i tych virtualnych tj. Państwa Drabc, którzy się chyba wystraszyli domku 29


Dzięki mbobik, ale to było wymuszone tak ja napisał Chomiczek brakiem cięzkiego sprzętu. No i wcale się nie wystraszyliśmy, przecież ciągle tam wpadaliśmy (po wazelinkę).:smiech::smiech::smiech:




A co do flaszki Chomiczek to ja gruszkówki już nie piję, tym razem to ja wybiorę co pijemy :D



Dzieki Wszystkim za zlota jak dla mnie w 100% udanego no i do następnego:piwo2:

#8 OFFLINE   chomiczek

chomiczek

    Administrator

  • 15 postów
  • Dołączył: 22-06-2015
  • Skąd: Wadowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 czerwca 2009 - 18:52

ale to było wymuszone tak ja napisał Chomiczek brakiem cięzkiego sprzętu

żeby potem nie było, że OSZUKUJE to w pierwszej kolejności spowodowane było to tym, że nie posiadaliście niańki na terenie domku.. ;)

A co do flaszki Chomiczek to ja gruszkówki już nie piję

no właśnie jakieś plotki mnie doszły, że wam z moją drugą żoną nie siadła.. :smiech: :smiech:

spoko.. dostosuje się, ale żeby było dużo.. ;0

#9 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 czerwca 2009 - 19:08

to ja gruszkówki już nie piję, tym razem to ja wybiorę co pijemy

a to była moja wina, za co po raz kolejny przepraszam Cię Drabcu :)

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#10 OFFLINE   chomiczek

chomiczek

    Administrator

  • 15 postów
  • Dołączył: 22-06-2015
  • Skąd: Wadowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 czerwca 2009 - 19:15

za co po raz kolejny przepraszam Cię Drabcu

Ele przeproś.. i pokaż jej gwiazdę północną ;)

#11 OFFLINE   Kesiaczek

Kesiaczek
  • 567 postów
  • Dołączył: 21-10-2008
  • Skąd: Szczytno/Kielce

Napisany 15 czerwca 2009 - 19:43

My też dziekujemy za wspaniałą zabawe:D:D
Wielkie dzieki dla Gmurawskiego który ocalił moja pompe wspomagania po slalomie:D:D
Dla Beasta za przeswietlenie mojej Omy:D
Dla Sasqa, jego brata(zapomniało mi sie nicka:/) Nexusa i Moni za środowa i czwartkowa imprezke :D:D
Dla Bzqa, Sylwi, Maxiumusa, Agaty i wszystkich z domku 27 :D:D

Oczywiście najwieksze podziekowania dla Organizatorów za starania i organizacje takiej zajefajnej zlotowej imprezki:D:D:D

I wogóle dla wszystkich ze super sie bawili mimo iz nasza świetokrzyska aura nie była nam zbyt zyczliwa.......juz sie nie mozemy doczekać nastepnego Zlociku:D:D

#12 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 czerwca 2009 - 20:00

ele przeproś.. I pokaż jej gwiazdę północną ;)


:):):):):pijany::pijany::pijany:

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#13 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 czerwca 2009 - 21:30

żeby potem nie było, że OSZUKUJE to w pierwszej kolejności spowodowane było to tym, że nie posiadaliście niańki na terenie domku..


Jak nie było nianki, toć jak się mały Drabc obudził to Masło się nim opiekował a że chłopaczek myślał że śni mu sie horror no to to już wina tylko "estetyki" Niańka :D

#14 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 15 czerwca 2009 - 22:06

I wogóle dla wszystkich ze super sie bawili mimo iz nasza świetokrzyska aura nie była nam zbyt zyczliwa.......juz sie nie mozemy doczekać nastepnego Zlociku


teraz wiem dlaczego u nas jak wieje mowia " piz**** jak w kieleckim" ;P




 


#15 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 czerwca 2009 - 22:28

teraz wiem dlaczego u nas jak wieje mowia " piz**** jak w kieleckim" ;P


:smiech::smiech::smiech:

#16 OFFLINE   Nawalony Zając

Nawalony Zając
  • 3 237 postów
  • Dołączył: 01-03-2008
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 15 czerwca 2009 - 23:32

teraz wiem dlaczego u nas jak wieje mowia " piz**** jak w kieleckim"

Ależ ja byłem przekonany, że podejdziecie od razu do tego tematu ze zrozumieniem:D

#17 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 16 czerwca 2009 - 13:29

Ależ ja byłem przekonany, że podejdziecie od razu do tego tematu ze zrozumieniem
__________________

jak nie jak tak... :smiech:
dlaczegobzykmaporysowanopadlinezatepogode....
:pad:
:pad:
:wink:

#18 OFFLINE   Gabii

Gabii
  • 17 postów
  • Dołączył: 01-10-2007
  • Skąd: Wadowice

Napisany 16 czerwca 2009 - 16:45

no wiec ja też dziekuje wszystkim szczególnie tym z domku 21 za świetna zabawe choć musiałam sie obyć bez alkoholu..:D ale przynajmniej wszystko pamietam..:p co poniektórym sie współmałżonkowie pomylili :D ale uznajmy ze to wina % i wybaczam..niektórzy pokazali troche za duzo.. :p niestety..ale to też puszcze w zapomnienie dla dobra swojej psychiki..mimo deszczu zabawa była niezła wiec czekam na następny zlot..

#19 OFFLINE   BzQ

BzQ

    Duszna KIA

  • 1 184 postów
  • Dołączył: 19-07-2006
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 16 czerwca 2009 - 18:24

To ja jeszcze raz dziękuje wszystkim którzy przyjechali i się dobrze bawili (tym co się źle bawili też, żeby nie było ;) ), składowi domku 27, mojej Sylwii że cierpliwie znosiła moje znikanie ;) i przywiozła z Kielc na kolanach ponad 9 kilowe ciacho które wszyscy potem szamali :D

Tank Yu very muh za wykręconą imprezę :)

Beast ty się módl żeby pogoda dopisała jak do Was będziemy jechać, bo jak nie to ja już zadbam żeby w tym powiedzonku zmieniono miasto :p :p

#20 OFFLINE   explosiv9

explosiv9

    nożownik pomorski

  • 1 643 postów
  • Dołączył: 27-10-2007
  • Skąd: Tczew

Napisany 16 czerwca 2009 - 18:44

My też wielkie senkju dla organizatorów i uczestników tegoż zlotu(szczególnie chciałem podziękować mbobikowi za codzienne scielenie łóżka:D).Jednocześnie chciałem przeprosić Drabców za wystraszenie ich z domku 29:roll:.

P.S. Masło też dziękuje i zapewnia że na następny zlot też przyjedzie:eek:....o zgrozo:p