Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

sprężarka nie wyłącza się


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Guest_nicoz0_*

Guest_nicoz0_*
  • Dołączył: 01-01-1970

Napisany 05 września 2016 - 11:14

Rok:1996
Silnik:x20xev

Otóż dopadło mnie. Po wielu próbach okazało sie, że sprężarka będąc w auto, nie wyłącza sie, gdy trzeba grzać. Pięknie chłodzi, ustawia temerature, jeśli chodzi o chłodzenie, przykład: Ustawiamy 24, auto nagrzane, najpierw napieprza na full, potem coraz słabiej i ciszej, az w autku jest 24. Problem, w tym, że gdy chce rano zagrzać auto, albo nie kreci w ogóle wentylator, albo leci zimne. Dopiero gdy zapodam ECO, wieje błogie ciepełko. Zakładam, ze tak być nie powinno. Co może być tego przyczynom? Aaaaa, żadnych błędów klima nie pokazuje, nie ma kresek. Klima była wielokrotnie kalibrowana.
Pozdrawiam.



#2 OFFLINE   se61

se61
  • 994 postów
  • Dołączył: 02-09-2010
  • Skąd: Skwierzyna
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 05 września 2016 - 17:59

Moja sprężarka będąc w auto też nie wyłącza sie:) Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

#3 Guest_nicoz0_*

Guest_nicoz0_*
  • Dołączył: 01-01-1970

Napisany 05 września 2016 - 19:48

Zauważyłem dziś po 3 godzinnej jeździe, że nie grzeje na niczym innym tylko na HI i tylko w trybie ECO, nawet na 27 leci zimne, klimatyzowane powietrze, na zewnątrz 18 stopni, w samochodzie też coś kolo tego a ona chłodzi. co lepsze da się wyczuć "nutke" ciepłego. nawet po nastawie na ECO. Czy winnym, będzie czujnik temperatury wewnętrznej ?? A gdyby on był uszkodzony, czy przy chłodzeniu klima nie waliła by cały czas zimnym i czy nie zwalniałaby obrotów wentylatora?? Dodam, że czujnik temp. zewnętrznej pokazuje dobrze.


Edytowany przez nicoz0, 05 września 2016 - 19:50.