Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

przełożenie silnika Omega B 2.0


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   pawel8barca

pawel8barca
  • 2 postów
  • Dołączył: 17-03-2012

Napisany 06 czerwca 2016 - 20:28

Witam serdecznie. Pisze w nastepującej sprawie. Niestety niedawno spalila mi sie Moja Omega:(( ( ponoc zwarcie instalacji) spłoneło całe wnetrze,,, na szczescie silnik wygląda na nieruszony. W autko włozylem sporo pieniedzy wiec szkoda mi sprzedawać za grosze na złom. Silnik po generalnym remoncie rok temu!! :( nowa instalacja gazu,, I stad moje pytanie Czy opłaca sie poszukać innej budy i przełozyć silnik,,? jakie Mniej wiecej mogą byc to Koszta,,? Moze ktos zna jakiego mechanika we Wrocławiu,,ktory by sie tym zajął,,? z gory dzieki za pomoc,, I  Przy szukaniu nowej budy musze zwrocic uwage na cos szczegolnego,,? dzieki za podpowiedzi pozdrawiam





#2 OFFLINE   robert514

robert514

    bla bla bla

  • 3 190 postów
  • Dołączył: 09-01-2009
  • Skąd: Warszawa Wola
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 czerwca 2016 - 20:31

 Przy szukaniu nowej budy musze zwrocic uwage na cos szczegolnego,,? 

najlepiej jak by miała taki sam silnik jak twój, nie będzie przeróbek instalacji ect



#3 OFFLINE   czesiek

czesiek

    nagadałem się

  • 3 019 postów
  • Dołączył: 23-08-2007
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 11 czerwca 2016 - 22:52

Krótko mówiąc szukaj budy w dobrym stanie blacharskim z rozwalonym silnikiem. Takim jak masz na stanie.



#4 OFFLINE   vandave

vandave
  • 413 postów
  • Dołączył: 30-12-2007
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 22 czerwca 2016 - 06:16

Jak masz zajomego to za 300zł ci silnik przełoży ale w tych czasach ciężko będzie znaleźć budę w dobrym stanie, a co dopiero budę z rozwalonym silnikiem i w dobrym stanie... Omega jest na wymarciu niestety...