Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Vectra Unlimited zaprasza na spot w Szczecinie


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
26 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   bajor

bajor
  • 8 postów
  • Dołączył: 07-01-2008
  • Skąd: Szczecin

Napisany 13 stycznia 2008 - 22:40

Korzystaja z okazji, przepraszam kolege, z ktorym sie klucilem i obrazalem jego diesla ;-)


Obrażałeś jakiegoś diesla?? Hmm.. Gdzie ja wtedy byłem??

Heh - nie no spoko - prawdę mówiąc prawie się obraziłem i miałem już odjeżdżać ale jak na końcu przyznałeś mi rację, że diesle są lepsze - to mnie urzekło i postanowiłem zostać do końca :peace:

:driver:


sorry sorry sorry, dyskusje nam przerwal ten co Vectra nagle podjechal i sie spytal czy to spot jakis, a po drugie to ja tylko przyznac moge, ze diesel od benzyny jest lepszy bo mniej spala, poza tym zadnych jego zalet niedostrzegam hahaha. :p ale dobra starczy tego, bo ten temat jest poprostu nie do wyczeprania :p :boks:

#22 OFFLINE   omegarules

omegarules
  • 712 postów
  • Dołączył: 07-02-2007
  • Skąd: Aleksandrów Kujawski

Napisany 13 stycznia 2008 - 23:43

Heheeh - wiem wiem.. Tak to już jest :) Żaden posiadacz benzyny nie ukłoni się w stronę diesla i na odwrót - ale tak to już jest :)

A więc.. Dzięki za spocik - jestem za tym, żeby w przyszłości starać się gromadzić razem - w kupie raźniej :)

Kilka fotek ze spota..

Dodany obrazek

Wszyscy razem :)

Dodany obrazek

Po pewnym czasie dało się zauważyć tajemniczą światłość skierowaną w kolegów z forum OKP - to znak :)

Dodany obrazek
Dodany obrazek

Autka na spocie..

Dodany obrazek

Najładniejszym autem spota jednogłośnie została okrzyknięta jasno-niebieska piękność.. :)

Dodany obrazek

Kolega Roozga tak się oczarował Vectrą koleżanki z VU, że prawie doszło do zamiany aut..

Dodany obrazek

Zimny łokieć w Viki - wersja "Long" :)

Dodany obrazek

"Daj posmakować paliwa a powiem Ci gdzie tankowałeś" - Przemo jest niesamowity - powiedział nawet godzinę tankowania :o


To tyle i do następnego razu :D

#23 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 13 stycznia 2008 - 23:58

az miło poczytac taka relację i opisy pod fotami... :ok:

najbardziej mi się podabała akja z zimny łokciem.... :hehe:

P.S.

"Daj posmakować paliwa a powiem Ci gdzie tankowałeś" - Przemo jest niesamowity - powiedział nawet godzinę tankowania


u nas nie da rady.... leja wszystko co się da.... :evil:

pozdro

:)

#24 OFFLINE   G.A.D.T.I.

G.A.D.T.I.
  • 936 postów
  • Dołączył: 07-10-2007
  • Skąd: ZGR-ZS-ZPY(PL)-M(D)
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 stycznia 2008 - 09:40

Ja też się dołącze do podziękowań za spota.
Również jestem za ty żeby łączyć spoty,
Skoro nie można zorganizować jednego dużego OKP lub VU.
A tak to zawsze będzie nas więcej.bajor napisał/a:

A co do kłótni co jest lepsze:diesel czy benzyna.
To nie ma się o co kłócić,przecież to jest oczywiste.







 


#25 OFFLINE   Grażka

Grażka
  • 1 postów
  • Dołączył: 14-01-2008
  • Skąd: Szczecin

Napisany 14 stycznia 2008 - 18:44

Witam!
Dziękuję za spotkanie - wg mnie było naprawdę świetnie.
Rzeczywiście takie łączone spoty omegowo-vectrowe mają o wiele lepszą frekwencję, no i wesoło jest!!!
A już nie można odmówić poczucia humoru właścicielowi jasnoniebieskiej piękności... :)
Chyba się zagadałam, bo przeoczyłam moment, w którym została okrzyknięta :razz: najpiękniejszym autem spotu. :razz:
Przecieź WSZYSCY wiedzą, że najpiękniejsza piękność, to zielona VA :wink: :yes_yes:

Pozdrawiam.
Skoro już wyglądasz jak człowiek, postaraj się nim być...

#26 OFFLINE   bajor

bajor
  • 8 postów
  • Dołączył: 07-01-2008
  • Skąd: Szczecin

Napisany 15 stycznia 2008 - 14:23

A ja mam jedno zazalenie do tego cfaniaka, ktory pomylil joya od regulacji lusterek z opuszczaniem szyb, bo dzisiaj dopiero udalo mi sie lusterko ustawic tak jak byc powinno hahaha :p

#27 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 15 stycznia 2008 - 14:34

A ja mam jedno zazalenie do tego cfaniaka, ktory pomylil joya od regulacji lusterek z opuszczaniem szyb, bo dzisiaj dopiero udalo mi sie lusterko ustawic tak jak byc powinno hahaha :p


Widzisz bajor, jak się ciągle C jeździ i wsiądzie się do naszych archaicznych wydań pojazdów opla to się człowiek miota jak koń na światłach ;)