Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Rozkodowałem po vinie :)


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   yasko

yasko
  • 6 postów
  • Dołączył: 25-11-2014
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 23 kwietnia 2016 - 10:23

Rok:2001
Silnik:2.6

 

Rozkodowałem auto po vinie i mam takie pytanie. 

OGA Pojazd specjalny Opla, Russelsheim

Wyczytałem, że to jakieś dodatkowe wyposażenie (np dla policji czy taxi lub inny gadżet ukryty w wyposażeniu, może ktoś wskaże z tej listy co to może być 

 

Drugie pytanie co może się kryć za wyposażenie 

XL2 Wyposażenie dodatkowe dla Szwajcarii

tu przychodzi mi tylko do głowy podgrzewane dysze spryskiwacze

 

Kody wyposażenia: 2J1 Pokrycie podłogi: standardowe 80I Wykończenie wnętrza: czarne 80X Wykończenie siedzeń: czarne A23 Szyba przednia odbijająca ciepło (atermiczna) A32 Szyby drzwi przednich sterowane elektrycznie A33 Szyby drzwi tylnych sterowane elektrycznie A50 Przednie siedzenia sportowe/komfortowe AJ3 Poduszka powietrzna kierowcy AJ4 Poduszka powietrzna pasażera AM9 Tylna kanapa składana i dzielona w proporcji 60/40 AP0 Poduszka powietrzna boczna lewa AP1 Poduszka powietrzna boczna prawa AP9 Siatka zabezpieczająca oddzielająca część pasażerską od bagażowej AR6 Centralny pas bezpieczeństwa tylnej kanapy 3-punktowy AT1 Zagłówki siedzeń tylnych pełne pokryte skórą AU0 Centralny zamek zdalnie sterowany AV7 Odejmowany ogranicznik ładunku AY6 Zagłówek tylny środkowy pokryty skórą B18 Ornamentacja tapicerki: Aluminum B75 Roleta bagażnika C60 Klimatyzacja sterowana ręcznie C68 Klimatyzacja jednostrefowa automatyczna (climatronic) C87 Lampki do czytania tył C90 Oświetlenie wewnętrzne nad drzwiami przednimi i tylnymi CE4 Spryskiwacze reflektorów wysokociśnieniowe D44 Obudowy lusterek zewnętrznych lakierowane D63 Schowek pod przednim fotelem D64 Osłona przeciwsłoneczna dla pasażera z podświetlanym lusterkiem D74 Osłona przeciwsłoneczna dla kierowcy z podświetlanym lusterkiem FI2 Naklejka ostrzegawcza o foteliku dla dziecka w językach: niemieckim, angielskim, francuskim, duńskim FX3 ESP - układ stabilizacji toru jazdy G80 Blokada mechanizmu różnicowego GM6 Przełożenie przekładni głównej: 4.22 K09 Alternator: 120A K30 Tempomat automatyczny KA1 Podgrzewane siedzenia przednie LY9 Silnik benzynowy 2.6 V6 ML4 Automatyczna skrzynia biegów 4-biegowa 4L-30 E MM1 Wyposażenie dla automatycznej skrzyni biegów N33 Regulowana kolumna kierownicy N89 Felgi aluminiowe 7 1/2J x 17 NC0 Wyposażenie dla krajów Unii Europejskiej NF2 Emisja spalin z katalizatorem trójdrożnym, wariant 3 NP5 Koło kierownicy pokryte skórą NV7 Wspomaganie układu kierowniczego ze zmiennym stosunkiem wspomagania OGA Pojazd specjalny Opla, Russelsheim QUE Opony 235/45 R17-94 w T6K Wykończenie wnętrza: winylowe T96 Przednie światła przeciwmgielne T97 Reflektory ksenonowe TN7 Akumulator: 66Ah U07 Klakson: fanfara U97 Głośniki: 7 sztuk UA6 Autoalarm UD7 Czujniki parkowania: tył UF6 Podświetlane nawiewy powietrza UR7 Radio NCDC 2015 UV5 Wyświetlacz wielofunkcyjny (MID), wariant 3 UV9 Wyświetlacz nawigacyjny kolorowy (CID) V22 Osłona chłodnicy z chromowaną listwa W1Y Przyciski sterowania radiem na kierownicy W4E Wyposażenie dodatkowe dla telefonu samochodowego W6R Wykończenie siedzeń: skóra W7P Konwersja modelu Sport W8Y Pakiet audio: Hi-Fi W9M Dodatkowa wiązka przewodów dla sytemu OnStar, nawigacji oraz telefonu XJ2 Zawieszenie sportowe obniżone XL2 Wyposażenie dodatkowe dla Szwajcarii Z1B Podgrzewane dysze przednich spryskiwaczy Z1F Prędkościomierz w km/h Z3E Emblemat: Sport