Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Głośniki Bose bez wzmacniacza


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   kaskader83

kaskader83

    Przygoda z Omegą twała 11 lat...

  • 898 postów
  • Dołączył: 22-03-2007
  • Skąd: Opole
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 stycznia 2016 - 22:10

Chodzi mi po głowie mały mod CA. Chciałbym zmienić radio na takie obsługujące protokół A2DP. W sumie to skusilbym się na sony MEX M4100 BT lub MEX M5100 BT no chyba, że ktoś ma doświadczenie z innym sprzętem.
Na przeszkodzie stoi Bose.
Pomysł mam taki, by w kostce przy wzmacniaczu pomostkować przewody z wejścia na wyjście i mamy szybko temat wzmacniacza pominięty. Tylko pozostaje pytanie jak będą grały same głośniki tylko na radiu
(Radio rzekomo ma bardzo rozbudowany procesor dźwięku i można podobno "wyciągnąć" z niego ładne brzmienie - tak twierdzą sprzedawcy).
Czy ma to sens? Czy lepiej zostawić tak jak jest i ewentualnie próbować rozkminić wzmacniacz Bose i spróbować zrobić mu mały tuning... i dalej bawić się z kasetą...


I ty możesz zostać Klubowiczem.
Jak?? => Tak!!

#2 OFFLINE   rafik88

rafik88
  • 276 postów
  • Dołączył: 22-08-2014
  • Skąd: Gorzów Wielkopolski
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 DTI 16v Y22DTH

Napisany 09 stycznia 2016 - 10:35

Pomysł mam taki, by w kostce przy wzmacniaczu pomostkować przewody z wejścia na wyjście i mamy szybko temat wzmacniacza pominięty. Tylko pozostaje pytanie jak będą grały same głośniki tylko na radiu

też tak chcę zrobić ale myślałem że tylko sub jest pod wzmakiem a reszta głośników nie, bo znalazłem fajny wzmacniacz pod same głośniki i chciałem go podłączyć między radio a kostki od głośników