Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Wygłuszenie Omci B FL


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Mastif

Mastif
  • 51 postów
  • Dołączył: 16-04-2015
  • Skąd: Wrocław
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 08 grudnia 2015 - 15:48

Hej wiem ze dużo było już tematów o wygłuszeniu Omegi. Nie wiem jak to wytłumaczyć ale słychać spod drzwi straszny szum nawet jak jadę 40 km/h. Znalazłem usterkę i podejrzewam że to boczek pod schowkiem co jest, nie dochodzi do uszczelki i robi się tam taka szpara. Moje pytanie jest takie czy wykręcić ten boczek i włożyć go z powrotem żeby dolegał do uszczelki czy przykleić go czymś do uszczelki? Nie wiem jak było fabrycznie. Gdzieś na forum napisane jest o jakiś foliach na bokach drzwi ale nie wiem o co chodzi dokładnie z tym... Drugie pytanie to czy za tylnymi siedzeniami w oryginale była jakaś "wkładka"? Bo ja od razu mam dziurę i butlę z gazem, myślałem żeby jakoś to zakryć nie wiem gąbką jakąś czy czymś. Poradźcie coś dzięki..





#2 OFFLINE   ktmgraba

ktmgraba

    black gangsta omega!

  • 938 postów
  • Dołączył: 29-03-2012
  • Skąd: Włodzimierzów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 09 grudnia 2015 - 17:52

za tylnym oparciem jest dziura nic tam orginalnie nie bylo :D nie wiem po co chcesz tam gabke wsadzac? jak chcesz to skladasz podlokietnik i masz dziure na narty a jak nie to skladasz fotele i masz duza dziure :D



#3 OFFLINE   Mastif

Mastif
  • 51 postów
  • Dołączył: 16-04-2015
  • Skąd: Wrocław
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 09 grudnia 2015 - 23:22

Na narty to jednak chyba nie bo butla 80l :p, Chodzi mi o to żeby było ciszej trochę, jeździłem już wieloma autami i w tych lepszych i gorszych. Wiem że może to być spowodowane oponami, ale nie przy 40 km/h.. Przynajmniej tak mi się wydaje. Dlatego zapytałem czy jakbym wygłuszył bagażnik za siedzeniami to czy coś by to dało?


Edytowany przez Mastif, 09 grudnia 2015 - 23:24.


#4 OFFLINE   ktmgraba

ktmgraba

    black gangsta omega!

  • 938 postów
  • Dołączył: 29-03-2012
  • Skąd: Włodzimierzów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 09 grudnia 2015 - 23:39

Jezeli juz chceez sie tak baeic to myślę ze lepszy efekt tzn ciszej bedzie jak wygluszysz pod siedziskiem. Jezdzilem pare dni bez siedziska bo bylo u tapicera to bylo bardzo glosno