Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Padl Lpg


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Booster1987

Booster1987
  • 50 postów
  • Dołączył: 30-05-2013
  • Skąd: Szczecinek
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Y22XE

Napisany 05 listopada 2015 - 16:24

Padl tak po prostu ale przy cewce zauważyłem kabel wolny z bezpiecznikiem 1A. Moze sie gdzieś odpiol ale nie moge dosc gdzie :/


No i wyszło druciarstwo gaziarza który zakładał kiedyś instalacje. Kabel powinien być podłączony pod jeden z kabli przed wtyczką cewki, ale był tylko odizolowany i przyłożony (zamiast przylutowany) ,to była tylko kwestia czasu żeby się odpiął i dziwie sie ze dopiero teraz bo nie raz cewka była odłączana, a że nie mam dziś czasu to zostawiłem to i jutro rano będę to lutował.

Załączone pliki


Edytowany przez Booster1987, 05 listopada 2015 - 15:51.




#2 OFFLINE   smokebite

smokebite

    Omega Garage

  • 1 750 postów
  • Dołączył: 18-08-2011
  • Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 05 listopada 2015 - 16:46

Gazownik partacz. Popatrz każde wpięcie bo pewnie nie tylko tam jest taka technologia zastosowana

Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno


" Nie możesz być pewien swej racji, jeśli o argumentach swoich oponentów nie będziesz wiedział więcej od nich samych "

Auto Serwis Kraków
Opel Saab
515 018 365

#3 OFFLINE   Booster1987

Booster1987
  • 50 postów
  • Dołączył: 30-05-2013
  • Skąd: Szczecinek
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Y22XE

Napisany 05 listopada 2015 - 19:22

No juz raz Mi gaz padł. Okazało sie zwarcie gdzieś na przewodzie zasilającym i wywalało bezpiecznik. Czy jutro szukania ciąg dalszy