Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

pytanko o kata


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   tomek82

tomek82
  • 21 postów
  • Dołączył: 15-08-2007
  • Skąd: siemianowice śl

Napisany 26 grudnia 2007 - 19:05

witam ponownie mam pytanko bo ja to swiezy jestem moja omcia cierpi mam uszkodzony katalizator jak jest zimna to az dzwoni ale zrobila sie takim mulem ze to awaria ale czy to przez kata czy to on jest winny czy jest cos jeszcze naco mam zwrucic uwage filtry powymienialem pompe paliwa bo podobno z innej fury przewody swiece

#2 OFFLINE   bogumil.s

bogumil.s

    made in france

  • 4 238 postów
  • Dołączył: 26-03-2007
  • Skąd: Rzeszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 27 grudnia 2007 - 07:49

jeśli jest mułem to pewnie kat

ale czy sprawdziłeś błędy choćby tak http://forum.omegakl...


może to Cię zainteresuje http://forum.omegakl...read.php?t=8082

#3 OFFLINE   tomek82

tomek82
  • 21 postów
  • Dołączył: 15-08-2007
  • Skąd: siemianowice śl

Napisany 28 grudnia 2007 - 19:51

witam i dziekuje za odpowiedz sprawdzalem bledy i wynik tego- podgrzewacz sondy + zwarcie plusa sondy czy tojest tego powodem

#4 OFFLINE   kczech

kczech
  • 3 552 postów
  • Dołączył: 05-12-2006
  • Skąd: Przeworsk
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 28 grudnia 2007 - 22:17

jesli katalizator jest padniety to sa bledy sondy ale nie podgrzewania - prawdopodobnie sonda padla i zaczyna pravcowac jak juz jest naprawde goracy wydech (silnik) - poniewaz nie dziala grzanie sondy. Aby to potwierdzic trzeba zmierzyc napiecie na przewodzie sygnalowym sondy - pomiar robic rano na zimnym silniku i mierzyc czas po jakim sonda zacznie dzialac. Na forum bylo juz wiele razy jak zmierzyc sygnal sondy.
CZĘŚCI AKCESORIA WARSZTAT - www.somad.pl
[B]