Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Naklejka umweltzone


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   kaskader83

kaskader83

    Przygoda z Omegą twała 11 lat...

  • 898 postów
  • Dołączył: 22-03-2007
  • Skąd: Opole
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 lipca 2015 - 09:50

Trochę zaspałem sprawę, ale za tydzień wyjeżdżam do DE i będę się poruszał po miastach gdzie naklejka jest wymagana. Czy wiecie może czy jest gdzieś w PL możliwość kupna tej naklejki nie przepłacając za nią?? Normalnie zielona kosztuje 5EUR, a na allegro ceny zaczynają się od 50zł, Dekra chce aż 89zł. Jest możliwość kupna tego gdzieś taniej czy zostanie mi szukanie po drodze w DE najbliższego dealera bądź stacji TUV??


I ty możesz zostać Klubowiczem.
Jak?? => Tak!!

#2 OFFLINE   kaskader83

kaskader83

    Przygoda z Omegą twała 11 lat...

  • 898 postów
  • Dołączył: 22-03-2007
  • Skąd: Opole
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 18 lipca 2015 - 08:34

Dzięki za info, choć nie jadę w ten kierunek. Do DE będę wyjeżdżał od Waidhaus. Poszukam tam, chyba, że jeszcze pojawi się jakaś alternatywa...
I ty możesz zostać Klubowiczem.
Jak?? => Tak!!

#3 OFFLINE   krewwwki

krewwwki
  • 16 postów
  • Dołączył: 03-06-2015
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 DTI 24V Y25DT

Napisany 03 sierpnia 2015 - 08:14

Mi ciotka kupowała za 10e na jakiejś stacji paliw ale to w Berlinie

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka



#4 OFFLINE   kaskader83

kaskader83

    Przygoda z Omegą twała 11 lat...

  • 898 postów
  • Dołączył: 22-03-2007
  • Skąd: Opole
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 05 sierpnia 2015 - 10:51

Sprawa już załatwiona. Plakietka zakupiona w punkcie TUV SuD za 5E. Bez problemów. Pani spojrzała na dowód i wydała plakietkę.
Najlepszy numer był u dealera Opla w Vohenstrauss - myślałem, że kupię po drodze przy autostradzie. Pani zrobiła wielkie oczy i powiedziała, że plakietki może sprzedać tylko na niemieckie dokumenty, w przypadku polskich dokumentów najpierw muszę przejść cały TUV, a potem dopiero dostanę...... Jako, że pani po angielsku zbytnio nie potrafiła rozmawiać, a nasz niemiecki natomiast nie jest na tyle dobry by dochodzić dlaczego, olaliśmy dealera i pojechaliśmy bezpośrednio do punktu TUV, a tam? poszło od razu :)
I ty możesz zostać Klubowiczem.
Jak?? => Tak!!