Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

United Opels - Łódź - 1-2.08.2015 - stoisko klubowe


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
287 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   Dreed

Dreed

    Ciiiiiiii.....

  • 1 694 postów
  • Dołączył: 15-02-2007
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 14 czerwca 2015 - 09:07

tylko kierowcę załatw, bo z gipsem będzie Ci się ciężko prowadzić :lol:

#22 OFFLINE   ktmgraba

ktmgraba

    black gangsta omega!

  • 938 postów
  • Dołączył: 29-03-2012
  • Skąd: Włodzimierzów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 14 czerwca 2015 - 12:15

Takiej pomocy to ja nie chce:D

#23 OFFLINE   Alley

Alley

    wolny folwark

  • 3 241 postów
  • Dołączył: 20-09-2009
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 14 czerwca 2015 - 12:47

Gdzie zgłoszenia do środka? Adam10, kolec, digi, Rafke, Phantom, ILKU i inni?

#24 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 14 czerwca 2015 - 16:05

Gdzie zgłoszenia do środka? Adam10, kolec, digi, Rafke, Phantom, ILKU i inni?


Ja do środka zgłoszenie wysłałem już 3 tygodnie temu ;)

Czekam na odp ;)

a jak mnie nie przyjmą to wpadnę jako widz, bo na nasze klubowe stanowisko będzie już wtedy za późno się zgłosić

#25 OFFLINE   Phantom

Phantom

    łututututut

  • 1 152 postów
  • Dołączył: 21-10-2008
  • Skąd: Wrocław
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 14 czerwca 2015 - 21:44

ja juz sie lekko pogubilem. mam stac z wami czy sam wewnatrz? zglosilem tylko skitanowi. Co mam jeszcze przez fb wyslac osobne zgloszenie IM z prosba o pozwolenie stania wewnatrz? :D

#26 OFFLINE   Alley

Alley

    wolny folwark

  • 3 241 postów
  • Dołączył: 20-09-2009
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 14 czerwca 2015 - 23:10

Jak otworzyysz maskę to do wewnątrz jak urwie Ci się linka od otwierania maski do na zewnatrz :hihi:

#27 OFFLINE   Phantom

Phantom

    łututututut

  • 1 152 postów
  • Dołączył: 21-10-2008
  • Skąd: Wrocław
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 14 czerwca 2015 - 23:12

namowiles mnie XD wyslalem im zgloszonko :D

#28 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 15 czerwca 2015 - 06:31

Do środka dostają się dwie omegi z całej Polski :)

#29 OFFLINE   Skit

Skit
  • 887 postów
  • Dołączył: 31-10-2010
  • Skąd: Karpin
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 15 czerwca 2015 - 07:12

Mozna wyslac zgloszenie tu i tu. 2 omegi ze zgloszen indywidualnych pójdą do wewnątrz(niekoniecznie od nas z klubu!). My organizujemy stanowisko klubowe na zewnątrz. Mamy 2 opcje-poczekamy na wyniki zgloszen indywidualnych i dopiero oglosimy nasze, albo wybierzemy sobie wstepnie liste nasza i najwyzej bedziemy korygować. Prosze tylko o info kto sie zglosil indywidualnie. No i pytanie czy nie lepiej postac na zewnatrz razem w grupie jako klub, niz samemu w środku :)
Adam - od ciebie czekam na zgloszenie tez na stanowisko klubowe:)

#30 OFFLINE   Casati

Casati
  • 6 postów
  • Dołączył: 17-09-2013
  • Skąd: Poznań

Napisany 15 czerwca 2015 - 20:49

Witam :)

Na chwile obecną zgłosili się: Phantom, Adam10 i Marcinus :p
Wątpię aby wpłynęło jakiekolwiek zgłoszenie z poza klubu :>

Co do samego zlotu dziwi mnie trochę dzielenie na stanie razem i osobno...
Wiem, że jesteście dość zgraną ekipą, jednak teren dość mocno nas ogranicza.
Pierwszą edycje zakładaliśmy jako wstępne spotkanie, może nieco mniejsze, ponieważ mieliśmy wiele głosów zewnątrz jak i z własnej obserwacji widzieliśmy, że scena Opla wręcz domaga się takiego zlotu. Obiekt pozwala na około 80 aut, z czego został ustalony podział 40/40 "nowe"/"stare". Dodatkowo udało się ustalić z właścicielem terenu, aby rozszerzyć strefę do terenu przed obiektem, dzięki czemu jest miejsce na auta klubowe, które doskonale będą się prezentować na wejściu, bowiem każdy będzie musiał tamtędy przejść. Impreza ma na celu zjednoczenie sceny, która jest niestety dość mocno podzielona... Dlatego prosilibyśmy o wyrozumiałość, ponieważ zakładaliśmy, że event będzie miał spore zainteresowanie, ale nie aż takie :) Przyszły rok raczej na 100% będzie to już impreza masowa na otwartym obiekcie i jestem pewny że wtedy dacie czadu już jako Klub :)

Mała propozycja z naszej strony, aby skoro i tak lepiej znacie swoje projekty od nas, to może sami ustalili, które 2 egzemplarze waszym zdaniem są "te najbogatsze" i mają reprezentować model na zlocie. Duża szansa jest na to, że na zlocie będą jeszcze wolne miejsca, jednak nie chcemy przesadzić. Lepiej żeby zostały niż ma dla kogoś ich zabraknąć.

Jakie auta będą się znajdować na zlocie powoli wrzucamy na fanpage na facebooku i na wydarzenie, więc każdy może sam ocenić poziom :> Myślę że między Astrami G / F których jest chyba najwięcej dobrze byłoby zaznaczyć inny ważny model na scenie :p
Po za tym po za Oplem GT, Diplomatem V8. Rekordem A, Kadetem C, Ascony B powinny zagościć także inne ciekawe modele, których wszystkich nie zdradzimy :)

Na przyszłość jesteśmy bardzo otwarci na wszelką krytykę, propozycje dlatego nie bójcie się mówić / pisać do nas wprost o tym. Na prawdę mamy okazje stworzyć coś grubego i odpowiedniego dla sceny :) A wiem że w tym temacie posiadacie spore, wieloletnie doświadczenie.

Casati
Street Elite

#31 OFFLINE   misiek12

misiek12

    Omka BFL :)

  • 588 postów
  • Dołączył: 11-01-2012
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 15 czerwca 2015 - 20:59

Nie wiem jak wy ale ja myślę ze to my jako klub powinniśmy wybrać tak jak mowi Casati kto bedzie nas pojedynczo reprezentowal bo fakt sami najlepiej wiemy kto ile pracy włożyl w omege.


 

 


#32 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 15 czerwca 2015 - 21:02

Witam


siema :D

Dlatego prosilibyśmy o wyrozumiałość, ponieważ zakładaliśmy, że event będzie miał spore zainteresowanie, ale nie aż takie


widać, że zainteresowanie jest spore więc myślę, że za rok wyjdzie z tego gruba impreza :)

Mała propozycja z naszej strony, aby skoro i tak lepiej znacie swoje projekty od nas, to może sami ustalili, które 2 egzemplarze waszym zdaniem są "te najbogatsze" i mają reprezentować model na zlocie.


nie jestem do końca przekonany czy to dobry pomysł :D

Jakie auta będą się znajdować na zlocie powoli wrzucamy na fanpage na facebooku i na wydarzenie


śledzę na bieżąco :)

Po za tym po za Oplem GT, Diplomatem V8. Rekordem A, Kadetem C, Ascony B powinny zagościć także inne ciekawe modele, których wszystkich nie zdradzimy


Jak dobrze pójdzie to może za rok pojawi się Rekord E ;)

Na przyszłość jesteśmy bardzo otwarci na wszelką krytykę, propozycje dlatego nie bójcie się mówić / pisać do nas wprost o tym. Na prawdę mamy okazje stworzyć coś grubego i odpowiedniego dla sceny A wiem że w tym temacie posiadacie spore, wieloletnie doświadczenie.


spoko, służymy pomocą :) i mam nadzieję, że co roku będziemy się widywać na takich eventach :)

#33 OFFLINE   spawek

spawek

    Jest moc jest zabawa

  • 1 014 postów
  • Dołączył: 08-03-2014
  • Skąd: Tomaszów Maz.
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 15 czerwca 2015 - 21:03

Dokładnie, my powinniśmy jako klub wybrać. skoro zgłosili się Adam Marcinus i Phantom to według mnie Phantom na bank do środka bo ma wywalony w kosmos silnik. Między Marcinusem i Adamem trudny wybór. Każdy wie ile włożyli pracy w auta ale wizualnie chyba wygrywa Marcinus:dziura:
Najszybsza omega na mokrym na XIX zlocie
Najczystsza omega od XIX zlotu

#34 OFFLINE   British

British

    Ignorantia legis non excusat

  • 3 622 postów
  • Dołączył: 20-08-2006
  • Skąd: Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 czerwca 2015 - 21:03

a według mnie to ekipa Street Elite powinna wybrać po przejrzeniu zgłoszeń auta dla nich najciekawsze. zgłoszenie na pewno będzie zawierać opis modyfikacji jak i będą najbardziej obiektywnie oceniać napływające zgłoszenia indywidualne.

Kiss French. Wear Italian. Drive German.


Spalanie szkodnika
icon1.png


#35 OFFLINE   Phantom

Phantom

    łututututut

  • 1 152 postów
  • Dołączył: 21-10-2008
  • Skąd: Wrocław
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 15 czerwca 2015 - 21:10

mnie to wszystko jedno co jakie kryteria i kto bedzie wybieral :) zabawa przedewszystkim :D

#36 OFFLINE   Skit

Skit
  • 887 postów
  • Dołączył: 31-10-2010
  • Skąd: Karpin
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 16 czerwca 2015 - 12:04

Zarząd wybierze 9 aut, z nich Casati czy ktoś z organizatorów wybierze 2 szt. do środka. Reszta poleci na zewnątrz na stoisko klubowe.

I zanim rozkręcicie kolejną aferę weźcie proszę pod uwagę że:

zabawa przedewszystkim


bo się tu znowu jakieś przepychanki zaczynają....

#37 OFFLINE   British

British

    Ignorantia legis non excusat

  • 3 622 postów
  • Dołączył: 20-08-2006
  • Skąd: Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 16 czerwca 2015 - 20:44

Zarząd wybierze 9 aut, z nich Casati czy ktoś z organizatorów wybierze 2 szt. do środka. Reszta poleci na zewnątrz na stoisko klubowe.


ale przecież zgłoszenie na wejście do środka idzie poza torami Klubu to dlaczego Zarząd ma wysyłać do organizatorów zgłoszenia?? Niech ktoś z zewnątrz (czyt. organizator imprezy) oceni to co kto zrobił przy aucie i zadecyduje czy brać go na wystawienie się do środka czy też nie po otrzymaniu od właściciela zgłoszenia. Według mnie w to akurat Zarząd nie powinien się mieszać bo auta w środku nie idą jako reprezentacja Klubu a jako pokazówka i chluba właściciela.

Kiss French. Wear Italian. Drive German.


Spalanie szkodnika
icon1.png


#38 OFFLINE   kolec.pjb

kolec.pjb

    pierwsza szóstka okp

  • 294 postów
  • Dołączył: 25-04-2009
  • Skąd: NKE / GD
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 16 czerwca 2015 - 23:42

najlepsze imprezy są pod chmurką.....:D


 


#39 OFFLINE   Ulter

Ulter

    FIOLETOWA LADY loading...

  • 1 935 postów
  • Dołączył: 31-07-2012
  • Skąd: Łask/Zelów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 17 czerwca 2015 - 04:46

Zostaliśmy zaproszeni do wystawienia stoiska klubowego na imprezie United Opels w Łodzi organizowanej przez Street Elite w dniach 1-2.08.2015 r. Jest to fajna okazja do pokazania się jako klub i zaprezentowania swoich aut szerszemu gronu fascynatów Opla.

Impreza odbędzie się w ośrodku Odyseja w Rzgowei k/Łodzi

http://www.odyseja.org.pl/

Zgłoszenia indywidualne do wystawienia się wewnątrz można wysyłac tu:

https://www.facebook...52603241563558/

Do wystawienia się na stoisku klubowym na zewnątrz zgłoszenia na mój adres mailowy. Liczę na Wasze zaangażowanie!

m.nerling@pixelset.pl

Jako że będziemy dysponować 7 miejscami zarząd zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia selekcji.

Tak czy siak organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do odwiedzenia imprezy. Zapowiadają się naprawdę GRUBE PROJEKTY więc NAPRAWDĘ warto.

Jeśli będą chętni na nocleg to mogę zorganizować jakiejs miejscówki do spania i zrobimy sobie w sobotę wieczorem przedsmak XX zlotu :)

Zgłoszenia przyjmujemy do 21 czerwca. Wyniki w okolicach 23.06

Jeszcze na zachętę filmik promujący imprezę:


Tu chyba jest wszystko jasno opisane ...
proszę się zapoznać i postąpić według wytycznych .


O wynikach zgłoszeń poinformujemy .
CZASEM NIEWIDOCZNY ALE ZAWSZE OBECNY.. :D
782-214-578
884-777-999
Dodany obrazek

#40 OFFLINE   Skit

Skit
  • 887 postów
  • Dołączył: 31-10-2010
  • Skąd: Karpin
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 26 czerwca 2015 - 13:25

Podsumowując:

Dostalismy 10 zgłoszeń od Klubowiczy

Adam10
British
digi
Kafarful
kolec.pjb
ktmgraba
Matias
Marcinus
misiek12
phantom

Poza klubem zgłosił się również domin

Finalnie wywalczyłem że wystawimy wszystkich zgłoszonych. Street Elite wybierze 2-3 projekty spośród zgłoszonych do wystawienia do środka(po za tymi którzy zdeklarowali że do środka nie chcą).

Cała impreza zacznie sie o godzinie 10.00-11.00. Zakonczenie przewudywane jst w godzniach wieczornych, po ktorym nastąpi czas na integracje

Tak jak wspominałem istnieje możliwość załatwienia noclegu w niedalekim hotelu(ok 2 km od imprezy):

Hotel Wir w Rzgowie

http://www.wir.nocle...pl/galeria.html

Pokoje:

1os - 85PLN
2os- 110 PLN
3 os - 155PLN
4 os - 180PLN
5os - 200PLN

Śniadanie 13 zł/os

Doba hotelowa od 14.00 w sobotę do 12.00 w niedziele.

Rezerwacje musimy złożyć do 30.06(wtorek), więc do tej pory proszę o informacje czy są chętni na taką imprezę. Listę założę w osobnym temacie.

Oczywiście zapraszamy wszystkich chętnych, nie tylko wystawiających się. Osoby spoza listy również mogą się wpisywać na nocleg!

Edytowany przez Skit, 26 czerwca 2015 - 13:26.