Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

zasilanie wtryskiwaczy benzyny


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   deyvalf

deyvalf
  • 2 postów
  • Dołączył: 22-11-2013
  • Skąd: Sypniewo

Napisany 01 września 2014 - 01:34

Witam mam problem!:masakra:
Wrzuciłem do mojej oski instalację lpg która byla zamontowana na jednopunkcie :)
i teraz mam pytanie jak odciac wtryski? :confused:Można zmostkowac te przewody z czterech wtryskiwaczy w których jest stały impuls, a potem rozdzielić na dwa przewody tak żeby w chwili przelączenia na lpg rozlanczało wszystkie wtryskiwacze?
odłanczałem zasilanie pompy, ale i tak samoistnie zaciagala benzyne pracujac na lpg..:(

#2 OFFLINE   wars1977

wars1977

    WarsSztat Jagiełły (specjalizacja silniki V6) Opel Tech2 , MDI

  • 1 896 postów
  • Dołączył: 05-05-2009
  • Skąd: Poznań
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 01 września 2014 - 07:15

Witam mam problem!:masakra:
Wrzuciłem do mojej oski instalację lpg która byla zamontowana na jednopunkcie :)
i teraz mam pytanie jak odciac wtryski? :confused:Można zmostkowac te przewody z czterech wtryskiwaczy w których jest stały impuls, a potem rozdzielić na dwa przewody tak żeby w chwili przelączenia na lpg rozlanczało wszystkie wtryskiwacze?
odłanczałem zasilanie pompy, ale i tak samoistnie zaciagala benzyne pracujac na lpg..:(


Wtryskiwacze są sterowane masą. Przez przekaźnik musisz puścić zasilanie wtrysków (jeden przewód). I gwoli ścisłości będziesz potrzebował emulator bo komputer wywali check'a