Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Paintball - info + zasady


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   tc82

tc82

    3 najkrascie auto 10 zraz

  • 2509 postów
  • Dołączył: 07-06-2009
  • Skąd: Wrocław/EHS
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 19 czerwiec 2014 - 22:59

Zamieszczam info i zasady ze strony organizatora, proszę się zapoznać. Wszelkie pytania w odpowiednim temacie zlotowym.

GDZIE GRAMY ??
Nasze pole znajduje się w Siemianicach k/ Obornik Śląskich, ok. 10km od Pęgowa (ośrodek). Na miejscu budynek gospodarczy z szatnią, lodówka, WC, muzyka. Do dyspozycji miejsce biwakowe z siedziskami i grillem.

JAK GRAMY ??
Gra toczy się na polu o wymiarach 6000m2. W grze biorą udział 2 drużyny. Do wyboru graczy jest zawsze kilka różnych scenariuszy:
- Eliminacja drużyny przeciwnej
- Flagi bazowe
- Flaga centralna
- Medyk
- VIP
- Rozbrajanie bomby
- Wojna napoleońska
Nad punktacją i prawidłowym przebiegiem gry czuwa sędzia.
Gra podzielona jest na tury. Tura kończy się w momencie wyeliminowania wszystkich graczy drużyny przeciwnej, lub doniesienie do swojej bazy flagi przeciwnika. Drużyny co turę zmieniają połowę.
Mecz trwa do momentu wyczerpania kulek. Na zakończenie punkty są podsumowane i cały mecz wygrywa drużyna, która uzbiera więcej punktów.

JAK ZACZĄĆ ??
Na miejscu gracze przebierają się w kombinezony ochronne.

!! WAŻNE !!
Do gry potrzeba jedynie roboczego obuwia (najlepiej za kostkę) i nakrycia głowy (np. czapka, chusta, kaptur). Miejcie to na uwadze pakując się na zlot.

Przed wstępem na pole, prowadzący poprosi uczestników o zapoznanie się z regulaminem. Następnie zostaną omówione zasady bezpieczeństwa, szkolenie z obsługi sprzętu oraz punktacja i zasady gry.

CZY OSOBY NIEPEŁNOLETNIE MOGĄ GRAĆ ??
Tak. W takim przypadku należy przyjść z podpisanym przez opiekuna oświadczeniem, które udostępniamy na życzenie.

CZY TO BOLI ??
Podstawowa zasada, to aby nie strzelać do graczy z odległości mniejszej niż 6 metrów. Kulki są z żelatyny, dlatego po uderzeniu rozpryskują się co rozprasza energię. Uderzenie pierwszą kulką dla niektórych może być nieprzyjemne. Jednak na polu podczas walki, gdy działa adrenalina i emocje uderzenia są odczuwane o wiele słabiej. Jednak generalnie legendy o bólu są raczej nieprawdziwe.

W załączniku pełna oferta i REGULAMIN

"Jestem lordem, jeżdżę Fordem :)"