Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Znikające wątki?????????????????????????????


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
81 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   QQ

QQ
  • 273 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Skąd: Lublin

Napisany 14 września 2006 - 07:54

Chyba już czas byloby zamknąć ten temat bo nie ma sensu go kontynuowac a zamieszanie dopiero może powstać...........Jestem jak najbardziej za racjami moderatorow.Kropka...........Regulamin jest po to aby go przestrzegac !!


Jestem tego samego zdania bo toczenie piany nic tu nieda. Powstaną tylko jakieś jeszce niepotrzebne sfary.


jesne Panowie najlepiej przycichnać i nic nie robić...

pewnie za to dyplom dostaniecie :!:

#42 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 września 2006 - 08:00

jesne Panowie najlepiej przycichnać i nic nie robić...

pewnie za to dyplom dostaniecie :!:


http://forum.omegakl...p?p=15511#15511


nikt tematów nie będzie zamykał, nik ich nie będzie kasował, bo dyskusja jest ważna:!:
takie tematy jak tem powracają nie tylko u nas, ale też na innych forach mniej więcej raz na kwartał i niestety "tak ma być" :(
nie da się wszystkim dogodzić :|


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#43 Guest_sunnychris_*

Guest_sunnychris_*
  • Dołączył: 01-01-1970

Napisany 14 września 2006 - 08:35

SUNNY..
ja rowniez nie widze problemu w tym abyś przestał stawiac tak sprawy...
dostaleś odrobinke władzy i juz opychas sie jej mozliwosciami nadanymi od admina afkorzz..


co Ty piszesz kolego... jakiej wladzy ?? bo poprawie bledy w poscie, albo go wyedytuje i przeklenstwa wytne... :neutral: Myslisz ze mi to jakas straszna przyjemnosc sprawia ?? Ja mam zycie prywatne, prace, rodzine... i wiele innych waznych spraw a forum traktuje jako zabawe... i chcialbym tu milo spedzac czas i czytac mile rzeczy a nie jakies bezpodstawne oskarzenia. Naprawde cale te zamieszanie do niczego nie prowadzi... no pozatym ze sie klucimy. EXEC wczoraj tez tak mnie widzial jak Ty mniej wiecej... pogadalismy na GG i zrozumial o co chodzi i jest zgoda. Chcesz to poswiece Ci tez czas, ale prosze Cie nie pisz takich rzeczy bo naprawde nie masz racji.

#44 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 września 2006 - 08:46

Prośba :!:

Jeżeli możecie, to skączcie te targi, bo powinniśmy Wszyscy starać się, żeby klub i forum wyglądało jak najlepiej, a nie licytować się kto ile zrobił ....

Role są tak podzielone i już.
Jest admin, odpowiedzialny za forum i pracę moderów
Jest moder, odpowiedzialny za pożądek na forum
Jest klubowicz, który powinien świecić przykładem dla innych userów
i jest zwykły forumowicz, który ma się tu czuć dobrze, ma go nie obchozić kto do kogo ma żal, bo to admini i moderzy są dla niego, a nie on dla nich.

KONIEC :!:


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#45 OFFLINE   Maniurka78

Maniurka78

    Omega Driver

  • 102 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Chocianów

Napisany 14 września 2006 - 08:50

Jednym słowem :ciach bajera :wink:

#46 OFFLINE   niko

niko
  • 383 postów
  • Dołączył: 14-06-2006
  • Skąd: Kraków
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 września 2006 - 09:03

Jednym słowem :ciach bajera :wink:

Bordzo dobrze to ująłeś, Maniurka!
Wiadomo: forum powinno w głównej mierze dotyczyć Opla Omegi (we wszelkich jej przejawach i odmianach).
I po to, moim skromnym zdaniem, mamy adminów, żeby dbali o porządek i klarowność teog forum.
Ja lubię wszelkiego rodzaju przepychanki, bajery itp. i polubiłem BeCe i szkoda mi jego odejścia, ale to forum jest chyba po to, żebyśmy mogli udoskonalać swą wiedzę o Omesiach, a nie o problemach emocjonalnych (czy duchowych) członków tego forum.

PS.
A tak zupełnie na marginesie, to jestem bardzo ciekaw jakie rajty nosi Piteter?!

... o przepraszam Cie bardzo, bo tu pojechałeś mi po rajtach

Może jakieś fotki?

#47 OFFLINE   Hrabia

Hrabia
  • 387 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Toruń
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 września 2006 - 10:15

Powracam ja najwiekszy prowakator tego forum...

No ale kurde co to załatwianie spraw na privie i tam jakies ostrzezenia pfffff

A gdyby nawet to BC prosił o skasowanei jego postów?? Wcale mu sie nie dziwie... tyle zrobił dla tego forum....
Ale nie wy nie skasujecie bo jak byscie skasowali to na tym forum byla by tylko 1/4 informacji... Nie mowie ze nikt z was nic nie wie bo tu bym sklamał... ale taka prawda...

A podział na gorszych i lepszych jest !! ... połowa ludzi boi sie odezwac ale mnie to wali....

Jak BC napisał ze nie chce byc na forum to odrazu do jego prosby sie przychylyliscie....

A powiedzcie mi jak wyrazic uczucia, emocje, wyraz twarzy na forum ?? Przecierz jego te slowo od ktorego sie zaczeło było w ""

Poprostu znalezlisice sposob zeby go sie pozbyc

#48 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 września 2006 - 10:43

A powiedzcie mi jak wyrazic uczucia, emocje, wyraz twarzy na forum ?? Przecierz jego te slowo od ktorego sie zaczeło było w ""


z uporem maniaka drążysz jedno słowo, które niby Twoim zdaniem postanowiło o odejsciu Bc. To tylko świadczy jak bardzo nic nie wiesz, albo jak bardzo nie masz argumentów na swoje wyimaginowane teorie.

ps. a gdzie mamy dawac ostrzezenia jak nie w rozmowie na PW z samym zainteresownym?

#49 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 września 2006 - 14:14

Kochani pozwólcie że ja się wypowiem bo dopiero zacząłem czytać ten temat.

@Hrabia i inni którzy nie mogą zrozumieć sytuacji

Mi osobiście będzie brakowało BC na forum . Lecz z drugiej strony trochę przesadzał (starzy bywalcy może się do niego przyzwyczaili)
Ale nowi mogą mieć z tym problem.

Zapytam się was w PROST co byście powiedzieli jako nowi forumowicze jak ktoś by was nazwał oszustem pajacem czymkolwiek ZASTANAWIALIŚCIĘ SIĘ ? Bo ja nawet że znam(z forum) BC bym sobie na to nie pozwolił i Zapewne bym go zmasakrował na forum (bo porywczy jestem hi hi)

Nie możemy tworzyć sytuacji że ktoś umyślnie czy nieumyślnie kogoś obrażą (nawet jak niechcący to Przeprośmy)

Bc okazał się strasznie niegrzeczny (tak delikatnie) w szczególności inie podobało mi się jak odezwał się do @City który mu tylko naj normalniej zwrócił uwagę.

BC poczuł urażoną dumę i tyle ale nie pomyślał że po jego wypowiedziach czasem ktoś inny też może poczuć się urażony ...... I WTYM PROBLEM i tyle

 


#50 OFFLINE   Firefox

Firefox
  • 138 postów
  • Dołączył: 06-08-2006
  • Skąd: Warszawa

Napisany 14 września 2006 - 14:39

Moze i ja sie wypowiem na ten temat jako nowa osoba na forum, ze wzgledu na to, moze dla adminow moja wypowiedz bedzie miala znaczenie.

Otoz nie mialem w zasadzie stycznosci z BC oprocz jednego malo istotnego tematu ktorego bylem autorem (automat czy manual), glownie dzieki jego wypowiedziom zdecydowalem sie na zakup 2.5 a nie 2.0 co jest chyba lepszym wyborem i wiekszosc sie ze mna zgodzi. Mialem przyjemnosc przeczytac mysle ze wiekszosc jego wypowiedzi, fakt nie ktore sa nie mile ale akurat ja nie zwracalem na to uwagi. Kazdy czlowiek jest inny i ma swoj swiat, dla mnie liczy sie wiedza a nie kultura na forum (to moje prywatne zdanie). Z mojego punktu widzenia, wazne jest aby zostaly posty BC, sa tematu rozwiazane z ktorzych mozna sie uczyc. Co do byc czy nie byc na forum BC, jesli tak jak Admini mowia, chcial na wlasne zyczenie to nie ma co robic problemu, chyba nie na tym rzecz polega aby kogos trzymac na sile, chce to okey, nie chce tez okey, znajda sie inny, ktorzy wykaza sie rownie rozlegla wiesza co BC. Jego decyzja.

BC bedzie chcial wrocic to mysle, ze mozna mu na to wydac zgode.

Mowi sie, ze prawda w oczy kole, jesli BC mowi cos nie milego tzn ze albo sam taki jest albo ma racje, powtarzam, trzeba sie skupic na wiedzy na forum a nie na to czy ktos odszedl czy nie :wink:

Okey tyle mialem swoimi skromnymi literkami do powiedzenia, mam nadzieje, ze sie nikomu nie narazilem :mrgreen:
2.5 V6 CD automat 170 KM
Before omesia, now firefox

#51 OFFLINE   Robo

Robo

    Zbanowany

  • 427 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 14 września 2006 - 15:00

Masz Omege, chcesz przystąpić - wypełnij formularz, wpłac skladke bądz klubowiczem.
Bedziesz miał wszelkie uprawnienia klubowiczy.


Będe lepszy :cool: będę miał dostęp do niewidzialnych postów :twisted: już raz byłęm w takim klubie co byli lepsi i gorsi i wisi mi to w których jestem ale podział mi sie nie podoba :???: albo forum jest dla wszystkich albo LOB (pisac mogą niektórzy ale czytać wszyscy)

Bałagan na forum nie służy nikomu i daje nam złą wizytówkę.


Z tym akurat zgadzam sie w 100 % więc może ukrócicie spamowanie gdzie sie tylko da :?: :twisted:

Po za tym forum jest fajnie i mi sie podoba :wink: a co do znikniecia BC to wiem z doświadczenia że on lubi znikać :lol:
konto usunięte

#52 OFFLINE   QQ

QQ
  • 273 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Skąd: Lublin

Napisany 14 września 2006 - 15:21

hcial na wlasne zyczenie to nie ma co robic


pozwolę sobie zauważyć że BC wyraźnie napisał że chce odejść z klubu bądź forum ale tylko wtedy kiedy razem z nim znikną jego posty. W innym wypadku nie było mowy o odchodzeniu. Jednak GAWOR wykonał samosąd podczas rozmowy PRV bez podania uzasadnienia działając WBREW regulaminowi. A tutaj zapanowała powszechna wersja - że BC sam się o to prosił co jest BZDÓRĄ! Nadmieniam że LORD CRAVEN nadal nie otrzymał odpowiedzi na swoje pytanie!!

I proszę w końcu zrozumieć że to nie 3 osoby moderujące tworzą klub a wszyscy, i wszyscy mają prawo tak samo decydować a nie sam kolega GAWOR, który popełnił błąd bo skrzętnie chowa rozmowe gadu z BC przed oczami innych. Kopia rozmowy z gaworem mogę udostępnić zainteresowanym osobom na gadu. Może wtedy sprawa wyjdzie z mgły bo jak do tej pory to rozprowadza się wygodną wersje ustaloną przez adminów.

#53 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 września 2006 - 15:28

@Robo trochę chyba przesadzasz .Ja jestem klubwiczem i nie bardzo widzę jakiegoś specjalnego wyróżnienia z tego powodu.(no chyba że mam niebieskiego nicka)

A to ze mam wgląd do ukrytych postów klubowych no bez przesady tam nic wielkiego nie ma oprócz spraw klubowych naszych namiarów itp.

To znów bez przesady ja nie widzę podziału na forum i na zloty i spoty chyba też nikt nikogo nie wygania

Kochani nie róbmy złej atmosfery na forum.........


@QQ

TERAZ to ja już zwariowałem co tu się dzieje Kolega BC chyba naprawdę oszalał albo zachowuje się jak skarcone dziecko

BC jak to czytasz to pytam się masz Jaja czy będziesz zachowywał się jak dzieciak. Chcesz opuścić forum twoja sprawa.

Ale jak sobie wyobrażasz skasowania koło 1000 postów z forum stworzenie totalnego bałaganu przez twoją dume.... Stary weź się w garść i nie rób popeliny

Co za bzdura no Chryste Panie ufff masakra

 


#54 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 września 2006 - 16:14

...I proszę w końcu zrozumieć że to nie 3 osoby moderujące tworzą klub a wszyscy, i wszyscy mają prawo tak samo decydować...


Widzę, że moje starania i pruba osobistego wyjaśnienia całej sytuacji nic nie dała, a szkoda :(

Nadal otwarta jest sprawa moderowania forum. Zawsze możesz zgłosić Swój akces na tę posadę. http://forum.omegakl...hread.php?t=831


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#55 OFFLINE   Robo

Robo

    Zbanowany

  • 427 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 14 września 2006 - 18:35

Zrobie najrozsądniej z tych co mają jakieś zastrzeżenia ... zamilkne :razz:
konto usunięte

#56 OFFLINE   Gradz

Gradz
  • 714 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Siedlce/ Warszawa

Napisany 14 września 2006 - 19:34

Ze sie wtrace , z całym szacunkiem do decyzji podjetych przez modów. 2 ost BC dostał za to ze ktos napisał ze ma Irmsher Omega MV6, on napisałe w " ze to "oszust" bo nie ma irmigo a Omege MV6 z elementami od Irmiego- i miał racje. Wytłumaczył dlaczego napsiałe " oszust". Moim zdaniem reakcja była zbyt ostra

Tu niby Irsher sami osądzcie http://forum.omegakl...er=asc&start=75

#57 OFFLINE   marcin

marcin
  • 345 postów
  • Dołączył: 22-08-2006
  • Skąd: z Bazin :)

Napisany 14 września 2006 - 19:48

Każdy kto trochę poczytał forum czytał posty BC. Widział jak jego krnąbrność i cięty język był tolerowany na forum. Z tego co widzę były wysyłane do niego ostrzeżenia itp. Uważam, że należało robić to publicznie-przesunąć (a nie usunąć) posta i podac powód, tak żeby inni czytając ,zobaczyli co jest tolerowane na forum a co nie.
Dopiero po napisaniu 1000 postów (w tym naprawde bardzo wartościowych) dziękuje się komuś za obecność na forum.
Reasumując: należało podjąć tę decyzję dużo wcześniej i skutecznie przypomnieć koledze warunki korzystania z forum. Nie było by wtedy tego wątku i niepotrzebnej zadymy. To tak jakby zacząć wychowywać dziecko w wieku 15 lat-wiadomo co zrobi: ucieknie z domu obrażając się na rodziców.

#58 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 września 2006 - 19:52

[quote name='"cita"'][quote]
To ze ma wiedze, nie znaczy, ze jest Panem Świata i moze wszytsko, a forum doskonale sobie poradzim, bez trolla jakim bym Bc - najmądrzejszy w każdej dziedzinie, czy to aut, fotografii, czy chocby durnych naklejek na tylną klape.
[/quote]

I zaczynaja sie wycieczki osobiste bo BC nie moze sie juz bronic. Jaki troll?


[quote name='piotr027']Robo, co masz na myśli?Ja jakoś nie czuję sie ani lepszy ani gorszy..............jak tak bardzo lezy ci to na sercu to wplać 20zł i masz problem z głowy...........[/quote]

O dokladnie wlasnie tu jest podzial na lepszych i gorszych. Nie mozna strony i forum umiescic na darmowym serwerze?


[quote name='QQ'] Nadmieniam że LORD CRAVEN nadal nie otrzymał odpowiedzi na swoje pytanie!!
[/quote]

I nie otrzymam nie ma sie co łudzic. Tylko tego sie czepilem :wink:

Wystarczy zacytowac jedno zdanie: "LOB to LOB, nie ma to tamto" i doskonale oddaje to co sie tu dzieje.

A co sie dzieje z gaworem? Posypal glowe popiołem, ubral wor pokutny i na kolanch na Jasna Gore zasuwa? Nie bardzo w to wierze? Wywolanie awantury i znikanie. Stara sztuczka

#59 OFFLINE   pmnet

pmnet
  • 99 postów
  • Dołączył: 16-07-2006
  • Skąd: Kielce

Napisany 14 września 2006 - 20:13

[quote name='"lord_craven"'][quote name='cita'][quote]
To ze ma wiedze, nie znaczy, ze jest Panem Świata i moze wszytsko, a forum doskonale sobie poradzim, bez trolla jakim bym Bc - najmądrzejszy w każdej dziedzinie, czy to aut, fotografii, czy chocby durnych naklejek na tylną klape.
[/quote]

I zaczynaja sie wycieczki osobiste bo BC nie moze sie juz bronic. Jaki troll?


[quote name='piotr027']Robo, co masz na myśli?Ja jakoś nie czuję sie ani lepszy ani gorszy..............jak tak bardzo lezy ci to na sercu to wplać 20zł i masz problem z głowy...........[/quote]

O dokladnie wlasnie tu jest podzial na lepszych i gorszych. Nie mozna strony i forum umiescic na darmowym serwerze?


[quote name='QQ'] Nadmieniam że LORD CRAVEN nadal nie otrzymał odpowiedzi na swoje pytanie!!
[/quote]

I nie otrzymam nie ma sie co łudzic. Tylko tego sie czepilem :wink:

Wystarczy zacytowac jedno zdanie: "LOB to LOB, nie ma to tamto" i doskonale oddaje to co sie tu dzieje.

A co sie dzieje z gaworem? Posypal glowe popiołem, ubral wor pokutny i na kolanch na Jasna Gore zasuwa? Nie bardzo w to wierze? Wywolanie awantury i znikanie. Stara sztuczka[/quote]

Kolego a może Gawor nie chce się wdawać w dyskusję. I ma rację bo niema już o czym stało się i koniec.
Żyj tak każdego dnia jakby miał być Twoim ostatnim...

#60 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 września 2006 - 20:14

Błagam Panowie Jak o czymś nie wiecie to nie wypowiadajcie się bo naprawdę zaczyna to być mało zabawne.

@lord_craven

Skąd ty możesz wiedzieć na co są wydawane pieniądze Klubowe ? serwer jak do tej pory utrzymuje Piterek (chyba ze się coś zmieniło) a składka 20 zł jest dopiero od września do tej pory była 10 zł i może góra 40 klubowiczy jak łatwo policzyć majątek straszny he he

@marcin

kolega BC jak mi wiadomo dostawał wiele ostrzeżeń wcześniej i było o tym pisane wiec po co o tym międlić w koło