Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

UWAGA na tanie koła pasowe!! od agata_jurek z allegro


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
24 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   jejek

jejek

    MV6 w dieslu ! :)

  • 280 postów
  • Dołączył: 01-02-2009
  • Skąd: opolskie

Napisany 24 lutego 2013 - 23:11

Jak i opisy na allegro. Ja wyznaje zasade ze jestem za biedny na kupowanie tanich rzeczy. Ale popatrzcie na aukcje sprzedaje się głównie tani Shit. A koło markowego pewnie nawet na półce to nie leżało


części samochodowe zawsze staram sie kupować renomowanych firm itp., nie miałem z nimi jeszcze żadnych dziwnych niespodzianek... koło pasowe zmyliło moją czujność albo zafascynowałem sie zachodnim producentem wysokiej jakości:D a to jest po prostu śmieć, moje stare 12 letnie koło pasowe miało zaledwie kilka mikro pęknięć i zmieniłem je tylko profilaktycznie dla świętego spokoju. Jakbym go nie zmienił pewnie cały czas śmigał bym na nim.
Odnośnie oszczędności nie zapłaciłem za koło 100zł tylko 325zł, dla porównania kupiłem teraz orginał corteco za 380zł. Chodzi o to że jakość tego złomu nie jest w żadnym stopniu adekwatna do ceny

#22 OFFLINE   krycho515

krycho515
  • 46 postów
  • Dołączył: 20-11-2009
  • Skąd: Wschowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 25 lutego 2013 - 21:16

Odnośnie oszczędności nie zapłaciłem za koło 100zł tylko 325zł, dla porównania kupiłem teraz orginał corteco za 380zł. Chodzi o to że jakość tego złomu nie jest w żadnym stopniu adekwatna do ceny


I tym oto akcentem proponował bym zakończyć temat :)

#23 OFFLINE   machony79

machony79

    przygoda z Omegą trwała 8.5 roku

  • 4 668 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Katowice
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 lutego 2013 - 15:19

CORTECO na pierwszy montaż??
Trochę handluję częściami i u mnie Corteco to raczej niższa półka.

#24 OFFLINE   jejek

jejek

    MV6 w dieslu ! :)

  • 280 postów
  • Dołączył: 01-02-2009
  • Skąd: opolskie

Napisany 26 lutego 2013 - 18:39

CORTECO na pierwszy montaż??
Trochę handluję częściami i u mnie Corteco to raczej niższa półka.


przewertowałem troche forów i podobno do silników z grupy vag 2.5tdi szły corteco, takie właśnie kupiłem. wziąłem z 2 letnią gwarancją, jak 3 raz będe zmieniał koło to kupuje znów opla :D

machony79 , jakie polecasz firmy z doświadczenia ? warto będzie wiedzieć na przyszłość

#25 OFFLINE   gocha

gocha

    Zbanowany

  • 233 postów
  • Dołączył: 14-02-2012
  • Skąd: Rudawa city

Napisany 26 lutego 2013 - 21:56

podobnie teściu zakupił w sklepie nowe-najtańsze koło pasowe do c5 2.2hdi.pasek na wolnych skacze jak oszalały-wizualnie koło nie ma żadnych bić,nowy pasek,drugi napinacz i dalej :pupa:.w sobote montaż orginalnego koła pasowego.(stare koło spowodowało prawie pożar osłon rozrządu-(zerwało metalowe zabezpieczenia i kręciło się wokół gumy,która zaczeła się jarać)):dziura:

dzisiaj koło wymienione na orginał (używane 50 pln+własna robota) i pasek,napinacz "stoją" w miejscu,"0"drgań.