Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

zabudowa bagaznika


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   kundzik

kundzik
  • 5 postów
  • Dołączył: 10-06-2006
  • Skąd: Czestochowa

Napisany 11 czerwca 2006 - 16:23

witam jak ktos ma fotki omegi B sedan która ma zabudowe bagaznika to prosil bym o wklejenie
poniewaz chce kupic Omege w sedanie i chce wlozyc troche sprzetu ale niemam pojecia jak to mozna w miare fajnie zrobic tak zeby mialo rece i nogi
w kuferku maja sie znalesc dwa wzmacniacze ,woofer Vibe black air i kondensator

i jeszcze moze mi ktos powie czy w pólce mozna zrobic dziury jak jest roleta czy niebardzo??
a jak nie to czy da sie zrobic pod podlokietnikiem na 2szt Bas reflex
z góry Dzieki PoZdRo


ojjj bedzie Omega B 2.5 V6 :)

#2 OFFLINE   GARY

GARY
  • 472 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Wrocław/Sulmierzyce

Napisany 22 czerwca 2006 - 20:23

poswiec pol bagaznika na stala zabudowe pod bass reflex, ze 2x Herz/Infinity/JBL tak po 12 - 15" :mrgreen:
co do dziur to nie mam rolety wiec nie wiem jak to wtedy jest, ale w polce sa zaslepki pod glosniki
ja mialem kiedys w omedze ale nie stala zabudowe, mialem tylko jednego JBL GT4 12 w skrzyni specjalnie robionej pod ten glosnik i to juz fajnie gralo, wielu bylo cwaniakow co myslalo ze ich boshmany i inne kure... lepiej zagraja :mrgreen:
musialem jednak wyjac bo pod blokiem stawialem auto jakis czas i bylo wielkie zainteresowanie dresow :mad:
jak chcesz to moge Ci podeslac fotki tak z ostatnich paru lat z zawodow car audio, instalacje glownie z dBdrag roznych aut - zawsze cos dopasujesz do omegi - ale nie wczesniej niz w Poniedzialek

#3 OFFLINE   kundzik

kundzik
  • 5 postów
  • Dołączył: 10-06-2006
  • Skąd: Czestochowa

Napisany 26 czerwca 2006 - 13:17

Czesc GARY dzieki za wypowiedz i jak mozesz to podeslij mi te fotki a moze nasz jakiegos linka do tego moze byc na GG :mrgreen:
Pozdrawiam
ojjj bedzie Omega B 2.5 V6 :)

#4 OFFLINE   GARY

GARY
  • 472 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Wrocław/Sulmierzyce

Napisany 28 czerwca 2006 - 20:58

troche problemów z netem, ale już troche fotek poszło
możesz też przeglądnąć te stronki:

http://www.extremecaraudio.pl/
http://www.pasca.org.pl/

znajdziesz tam też dużo zdjeć i odnośników do różnych stron o tej tematyce, nie wiem czy tam się omega jakaś znajdzie, ale może coś bedzie co Ci będzie odpowiadać