Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

zmiana na BMW


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
262 odpowiedzi na ten temat

#61 OFFLINE   mariush

mariush

    Było mineło...

  • 648 postów
  • Dołączył: 23-03-2009
  • Skąd: Pruszcz Gdański
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 18 września 2012 - 14:48

Panie Prezesie rozhustaliśta co niektórym "omegomaniakom" gula nieźle :lol:


To i wiele innych rzeczy :prezesy: umiom najlepiej :yes: :lol:

#62 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 18 września 2012 - 16:27

Panie Prezesie rozhustaliśta co niektórym "omegomaniakom" gula nieźle :lol:


a przecież wszyscy tu są obiektywnii :lol:


To i wiele innych rzeczy :prezesy: umiom najlepiej :yes: :lol:


:tak: bo kto jak nie my :oonie:

#63 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 18 września 2012 - 16:29

To i wiele innych rzeczy :prezesy: umiom najlepiej

Coś o tym wiem :lol:

#64 OFFLINE   sylwek0709

sylwek0709
  • 495 postów
  • Dołączył: 29-02-2012
  • Skąd: będzino k/koszalin
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 18 września 2012 - 20:24

cena wysoko przesadzona. IC ktory bez znizek jest drogim skelpem podaje, ze amory do tego auta zwykle Sachs'a to 1828zl przod, oraz tyl 1664zl. Sportowe odpowiednio 2105zl oraz 1856zl. Takze bez rabatu mamy zwykle komplet 3492 a sportowe 3961. Rabat tam mam miedzy 10 a 40% wiec przujmujac srednia na 20% to mamy niecale 2800 i 3200...wiec gdzie tu do 6k....


i tu masz racje kolego ,wcale nie są aż tak drogie amorki ,jak 6000tys zł ,do najnowszej x5 tyle komplet w aso kosztuje ,wiem bo klient sie dowiadywał ,chciał se po 80tys km zmienic na nowe

#65 Guest_DaroX25XE_*

Guest_DaroX25XE_*
  • Dołączył: 01-01-1970

Napisany 18 września 2012 - 20:55

Zeszliście na temat kosztów wymiany zawieszenia w serii 7. Ale co z tego?:)
Jak prezesa stać jest na to to jak mu coś padnie to sobie wymieni:D ale dlaczego zaraz miałoby coś się zepsuć, znajdzie dobry jakiś egzemplarz i luzik. Samochody BMW są wykonane dobrze, ludzie jeżdżą i się cieszą.
E38 jest kozak maszyna:P 750 szczególnie...

#66 OFFLINE   Fascynat

Fascynat

    Omega - Świadomy Wybór.

  • 334 postów
  • Dołączył: 12-08-2010

Napisany 19 września 2012 - 01:21

Krzyż na droge.. :ksiadz:

Wszystkich uwielbiających BMW ... Żegnam ozięble z okruchem pogardy...

A tfu , fu ... BMW
:czerwona:

#67 OFFLINE   Szopen

Szopen

    Zagazować cały świat !

  • 451 postów
  • Dołączył: 28-02-2007
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 19 września 2012 - 02:15

koledzy z forum, co sądzicie


Pierwsze e38 jak coś z 7. Może w140 s600 ?
Jak dla mnie e65 czy też e60 to największe paskudztwa ze stajni bmw ale to tylko moje subiektywne zdanie ... ale to ma się podobać przyszłemu właścicielowi :)

pozdr

#68 OFFLINE   mrogal

mrogal

    ex PREZES SyBy

  • 1 419 postów
  • Dołączył: 31-03-2009
  • Skąd: Pasłęk
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 19 września 2012 - 07:39

Żegnam ozięble z okruchem pogardy...

:bye2:
i dziękuję za wyczerpującą i pomocną tematycznie wypowiedź :ok:

Może w140 s600 ?


lubię jak ktoś na forum odpowiada nie na temat:D


to może z innej beczki:
jak idziecie do sklepu po wódke ale zamiast tego wciskają wam wino??
jak chcecie kupić kiełbase a wciskają wam pasztet drobiowy??

wino i wódka sponiewiera, jak to msh gada:tak: ale czy to to samo??
kiełbasą i pasztetem się najecie :up: ale czy tak samo smakuje ??

:smiech:

#69 OFFLINE   Coolisz

Coolisz
  • 286 postów
  • Dołączył: 01-11-2010
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 2.0i 8v C20NE

Napisany 19 września 2012 - 07:46

Dla mnie akurat ta siódemka to trochę przerost formy nad treścią, co z tego że silnik mocny jak autem nie będzie jak poszaleć, no chyba że na prostej;)
Dysponując taką kwotą, szukałbym M5 w budzie E39... Na wakacje z rodzinną w zupełności wystarczy, a jak przyjdzie ochota to... wszyscy wiedzą co;) Takim 7`er-m nie przystoi latać bokiem;)

#70 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 19 września 2012 - 08:07

ubię jak ktoś na forum odpowiada nie na temat


to może z innej beczki:
jak idziecie do sklepu po wódke ale zamiast tego wciskają wam wino
jak chcecie kupić kiełbase a wciskają wam pasztet drobiowy


no to ja mam dobrą propozycję :hura::hura:

niech se mr kupi Omege 3.2 :yes: :smiech: ;)

Mr, dla mnie osobiście BMW i Merc skończyły się na samym początku lat 90.
Przecież już jesteś zdecydowany na to auto i nic Cię nie powstrzyma więc kupuj i jeździj szczęśliwie, marzenia trzeba realizować :yes: Zdajesz sobie sprawę ze sporo większych kosztów eksploatacji, także jesteś świadomy wyboru ;)

#71 OFFLINE   Beny

Beny

    x30ben

  • 4 042 postów
  • Dołączył: 28-12-2006
  • Skąd: Malbork - GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 19 września 2012 - 09:09

oooo oooo ooouu :D

dla mnie osobiście BMW i Merc skończyły się na samym początku lat 90.


A10 dobrze gada...


to może z innej beczki:

ale :dziadek: od nas nie kupuje :p

:dziadek: niech sobie kupi co mu się podoba...
:dziadek: oni przecie się nie znajo :D
Jak :dziadek: będzie szczęśliwy to i Ben się będzie cieszył jak :dziadek: przyjedzie :tak: :brawo:

Jak się spsuje to pomożem :dziadek: owi jak możem...

Niektórzy nie lubią klusek nie którzy bmw a jeszcze inny świata poza tico nie widzi :D

I z szacunku do naszego :dziadek: bym prosił aby żadne posty krytykujące jego przyszłą wybrankę się nie pojawiały :D
Dodany obrazek

ZWYKŁY KLUBOWICZ

#72 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 19 września 2012 - 09:31

Mr, dla mnie osobiście BMW i Merc skończyły się na samym początku lat 90.


Wiesz co Adam nie wytrzymałem już, krew mnie zalewa jak czytam Twoje posty, że BMW i Merc się skonczyły, pytam ja sie Ciebie a kiedy powiesz, że Omega skończyła się??
Powiedz mi czy miałeś kiedyś MB np W211 e500, czy miałeś może CL500?? Czy miałeś może CLK 230kompressor, a może miałeś W210 AMG? A może, C 33AMG miałeś??
A może miałeś BMW 540? A może miałeś M5, a może 330Ci?? a nie pewnie miałeś 740i, albo 530d??
Powiedz mi proszę który model miałeś a którym tylko czytałeś czy słyszałeś?? Wiadomo powszechnie, że Merc ma słabe blachy, ale za to jakie ma serce, moje CLK z 98r ma 254000km, i w 2010r po raz pierwszy wymieniłem w nim amorki bo były orginalne, silnik nigdy mnie nie zawiódł i jeździ do tej pory bezawaryjnie, a jedynie trzeba go eksploatować. Dalej idąc moje 540 z 2001r co mu dolega - no oprócz świecącego się kiedyś chceck engine :lol:. Uświadomie Cie Adaś, te auto jest bezawaryjne, silnik chodzi jak ta lala, ma 286KM V8 i potrafi spalić przy normalnej jeździe 14,5l LPG. Kiedy trzeba mam czym wyprzedzić, możesz wierzyć czy nie, ale to jest BARDZO dynamiczne auto.
Bardzo chętnie tak jak mr pisze, wysłucham komentarzy ludzi obiektywnych a nie zaślepionych i zamkniętych tylko na jeden wspaniały pojazd "Omega" -szanuje pasje, szanuje miłość do auta, ale nie lubie braku obiektywizmu i pustych komentów w stylu" dla mnie auto skończyło się".

#73 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 19 września 2012 - 09:51

Powiedz mi czy miałeś kiedyś MB np W211 e500, czy miałeś może CL500 Czy miałeś może CLK 230kompressor, a może miałeś W210 AMG? A może, C 33AMG miałeś
A może miałeś BMW 540? A może miałeś M5, a może 330Ci a nie pewnie miałeś 740i, albo 530d


dobrze wiesz że nie miałem, co nie znaczy, że tych aut nie znam :p

ma 286KM V8 i potrafi spalić przy normalnej jeździe 14,5l LPG. Kiedy trzeba mam czym wyprzedzić, możesz wierzyć czy nie, ale to jest BARDZO dynamiczne auto.


a czy ja kiedyś temu zaprzeczyłem?? :o nigdy nie powiedziałem że to auto nie jest dynamiczne, albo na temat spalania... więc o co kaman??

szanuje pasje, szanuje miłość do auta, ale nie lubie braku obiektywizmu i pustych komentów w stylu" dla mnie auto skończyło się".


o to to to. czasami specjalnie Cię podpuszczam tak jak np. ze stanięciem na kresce z żółtkiem bo patrzeć nie mogę jak jesteś ślepo zapatrzony w to BMW które moim zdaniem wcale nie jest tak kosmicznie lepsze od przeciętnego auta innej marki w tej klasie.

" dla mnie auto skończyło się".


bo się skończyły.... Merce gniją na potęge... wszyscy się śmieją z opla, ale te merce w tej chwili gniją tak jak opel w latach 90. Mercedes się cofa w rozwoju, gdzie te "beczki" i inne merce które jeździły 1-1,5mln przebiegu?? Sam plastik, tandeta... Żeby w S-klasie przy przebiegu mniejszym niż ma moja omega trzeszczały plastki w środku :masakra:, przełączniki od elektrycznych szyb się łamią w ręku, wnetrze spasowane na jakieś badziewne zatrzaski :zalamka: od aut za takie $$ już się jednak trochę wymaga, bo jak płacisz tyle to auto ma być porządne - i takie były własnie mercedesy do początku lat 90.

Odwrotnie jest z kolei z AUDI, uważam, że obecnie audi o głowę przewyższa Merca i BMW. Audi kiedyś robiło auta przeciętne, niczym się nie wyrózniające, natomiast teraz robi auta ładne i porządne - jedyne co to cena $$

a mb co do Twojego obiektywizmu.... cały czas piszesz jaka to omega jest badziewna itd uważasz to za obiektywizm?? Bo dla mnie obiektywna opinia jest taka, że Opel dał potężnie d*py z tym że nie doganiał konkurencji, np. Audi, BMW, Mercedes miały w latach 2001-2003 (wtedy jescze była Omega produkowana) skrzynie tip-tronic, napęd na cztery koła, silniki V8 pod maską, a Opel sobie z tym nie poradził... jeszcze większą paranoją było wycofanie Omegi z produkcji zamiast gonić konkurencję. Natomiast uważam, że pod względem wykonania, estetyki, wyglądu Omega nie ustępowała konkurentom. Oczywiście jak porównamy obecnie BMW z np 2002 roku i Omega to wyjdzie to na korzyść BMW - ale przyczyna tego jest taka, że Omega zrobiła się zbyt tania, ludzie zaczęli tam pakować kartofle i wozić na targ, a co za tym idzie zadbanych omeg jest dzisiaj mniej jak 10%, natomiast BMW przez to że trzymało cenę są dzisiaj w lepszym stanie.... i tutaj rolę odegrał tzw prestiż... reszta jest dla mnie na korzyść Omegi - ceny części, koszty utrzymania, nie martwię się że mi auto zniknie spod domu...

EDIT:

moje CLK z 98r ma 254000km, i w 2010r po raz pierwszy wymieniłem w nim amorki bo były orginalne


ja mam 246 i jeszcze nie wymieniałem amorków - więc dla mnie zadna różnica

silnik nigdy mnie nie zawiódł i jeździ do tej pory bezawaryjnie,


no fakt ja jeden raz miałem problem jak rozsypało mi się nowe łożysko w alternatorze, ale zwalam to na jakiś błąd fabryczny łożyska - mogło się przytrafić w każdym aucie

#74 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 19 września 2012 - 10:10

co nie znaczy, że tych aut nie znam


Dla mnie właśnie znaczy, że nie znasz...

o to to to. czasami specjalnie Cię podpuszczam tak jak np. ze stanięciem na kresce z żółtkiem bo patrzeć nie mogę jak jesteś ślepo zapatrzony w to BMW


po 1. nie jestem gówniarzem z piaskownicy, którego da się podpuścić, po 2. Ty ślepo wierzysz w cuda :lol:, po 3. nie jestem ślepo zapatrzony, bo zmieniam auta dość często i jak kupuje kolejne nie mówię, że jest idealne bo póki co takiego nie znalazłem.

w to BMW które moim zdaniem wcale nie jest tak kosmicznie lepsze od przeciętnego auta innej marki w tej klasie.


Bardzo ogólnie teraz napisałeś, nie wiem do którego auta się odnosisz z tego segmentu?
Porównujesz BMW do? Omegi 3.2 czy nawet do żołtka?sorry :laugh:, porównujesz je do Audi A6 - nie S6, bo moje BMW jest serią a nie M5, a może do W211 4,3??, Albo do passata W8?
Ciężki temat bo modeli dużo....

ale te merce w tej chwili gniją tak jak opel w latach 90. Mercedes się cofa w rozwoju, gdzie te "beczki" i inne merce które jeździły 1-1,5mln przebiegu Sam plastik, tandeta... Żeby w S-klasie przy przebiegu mniejszym niż ma moja omega trzeszczały plastki w środku , przełączniki od elektrycznych szyb się łamią w ręku, wnetrze spasowane na jakieś badziewne zatrzaski od aut za takie $$ już się jednak trochę wymaga, bo jak płacisz tyle to auto ma być porządne - i takie były własnie mercedesy do początku lat 90.


Co Ty teraz za bzdury opowiadasz?? :o Chyba nie wiesz o czym mówisz, składa się tak, że mój kuzyn ma S500 z 99r i poza tym, że blachy słabe reszta jest igła, nie ma tandetnych plastików, wszystko jest mocne i solidne, a może chodzi Ci o skórzane obicie kokpitu w takich MB?? :hmmm: fakt tandeta... Strasznie teraz przesadziłeś, jeżeli chcesz mogę przyjechac do Ciebie nawet moim CLKa i przewioze CIe abyś mógł stwierdzić czy jest tandetne, czy mam połamane przełączniki albo coś skrzypi :laugh:
Dodam też, że mój wujek jeździ do wesel w211 z 2006r w kolorze białej perły i jakoś nie widzę na nim rdzy, ani pomarańczowych znaków na karoserii :masakra:

Odwrotnie jest z kolei z AUDI, uważam, że obecnie audi o głowę przewyższa Merca i BMW.

Tu skolei kolejny dowód na to, że nie wiesz co piszesz. Widziałeś może A6 np z 2003r? widziałeś jak wyglądają plastiki w tych autach? np od klimy, np włącznik świateł? Chyba NIE, bo gdybyś widział to byś takich bzdur nie pisał.

a mb co do Twojego obiektywizmu.... cały czas piszesz jaka to omega jest badziewna itd uważasz to za obiektywizm


I znów KŁAMIESZ - Wypraszam sobie, to jest oszczerstwo, gdzie ja coś takiego napisałem??

że Omega zrobiła się zbyt tania, ludzie zaczęli tam pakować kartofle i wozić na targ, a co za tym idzie zadbanych omeg jest dzisiaj mniej jak 10%, natomiast BMW przez to że trzymało cenę są dzisiaj w lepszym stanie.... i tutaj rolę odegrał tzw prestiż... reszta jest dla mnie na korzyść Omegi - ceny części, koszty utrzymania, nie martwię się że mi auto zniknie spod domu...


:masakra: Co Ty gada :o
Sorry ale w mojej Omedze nikt kartofli nie woził i na pole nie jeźdźiło :nie: Nie widziałem nigdzie oznak takich czynów :laugh:

#75 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 19 września 2012 - 10:28

I znów KŁAMIESZ - Wypraszam sobie, to jest oszczerstwo, gdzie ja coś takiego napisałem


posłuchaj, jak jesteś taki wspaniały to zachowuj się jak na "dorosłego" przystało i nie pisz mi że kłamie. Rzucanie oszczerstw na innych wychodzi Ci doskonale, ale nie pozwolę sobie, żeby ktoś mnie obrażał... albo rozmawiasz na argumenty, albo puszczasz brzydkie bąki.


gdzie ja coś takiego napisałem


wiele razy chociażby na sb... w postach też gdzieś się przewijało

Co Ty gada


taka prawda, popatrz jakie parchy teraz jeżdża

Tu skolei kolejny dowód na to, że nie wiesz co piszesz. Widziałeś może A6 np z 2003r? widziałeś jak wyglądają plastiki w tych autach? np od klimy, np włącznik świateł? Chyba NIE, bo gdybyś widział to byś takich bzdur nie pisał.


jeżeli dla Ciebie "obecnie" to jest 2003 rok czyli 9 lat temu to dobry jesteś :smiech:

Co Ty teraz za bzdury opowiadasz Chyba nie wiesz o czym mówisz, składa się tak, że mój kuzyn ma S500 z 99r i poza tym, że blachy słabe reszta jest igła, nie ma tandetnych plastików, wszystko jest mocne i solidne, a może chodzi Ci o skórzane obicie kokpitu w takich MB fakt tandeta... Strasznie teraz przesadziłeś, jeżeli chcesz mogę przyjechac do Ciebie nawet moim CLKa i przewioze CIe abyś mógł stwierdzić czy jest tandetne, czy mam połamane przełączniki albo coś skrzypi


miałem okazje przejechać się S klasą z 98 roku i tandeta straszna. Auto od nowości w jednych rękach więc przebieg 210 tyś był prawdziwy - plastki grały na każdej dziurce, przełączniki łatwo się rysują (to akurat jest też w omedze) - jak dla mnie za taką kasę to straszna tandeta

po 1. nie jestem gówniarzem z piaskownicy, którego da się podpuścić


no widzisz... a jednak :D

poza tym nie traktuj innych jak gówniarzy

Bardzo ogólnie teraz napisałeś, nie wiem do którego auta się odnosisz z tego segmentu?
Porównujesz BMW do? Omegi 3.2 czy nawet do żołtka?sorry , porównujesz je do Audi A6 - nie S6, bo moje BMW jest serią a nie M5, a może do W211 4,3, Albo do passata W8?


pisze o porównaniu seryjnych aut... porownywanie S6 do BMW 5 jest głupstwem...

2. Ty ślepo wierzysz w cuda


przykład?? bo na razie rzucasz kolejne oszczerstwo

#76 OFFLINE   mrogal

mrogal

    ex PREZES SyBy

  • 1 419 postów
  • Dołączył: 31-03-2009
  • Skąd: Pasłęk
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 19 września 2012 - 10:38

no teraz to mi tu mieszacie :zdziwnienie:
chcecie żebym ja :bredzisz:
siad na :pupa: jeden i drugi i chwalić moje marzenia a nie mędrkować co kto widział :oonie:
bo napisze do :admin: i mnie zamknie mój temat --> :zamykam:

#77 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 19 września 2012 - 10:41

Dyskusja się zaognia, to może ja powiem coś co się na pewno większości nie spodoba:D

Prawda jest taka, że jeździmy Omegami bo nas na inne auta "droższe, lepsze" po prostu nie stać i żadne zaklinanie rzeczywistości, że Omega jest pępkiem świata motoryzacyjnego oraz, że można spać spokojnie jak Omega stoi pod domem tego nie zastąpi. Założyłbym się, że jak by była możliwość bezpieniężnej zmiany samochodu na inny, 99% użytkowników nie chciałoby mieć następnej Omegi. Przegrałaby ona z np. z BMW M5, Audi S6 RS, Mercedesami AMG i wieloma innymi seryjnymi samochodami z wyższej i niższej półki.

Gadanie, że Omega ma duszę jest niczym innym jak poprawianiem sobie nastroju i nie spowoduje, że Omega nabierze prestiżu. Na Forach Tico też tak mówią - bo co mają mówić ?? Że już większego dziadostwa niż ich samochód to na świecie nie ma ?? Ja to osobiście jestem bardzo :censored: że na dzisiaj muszę jeździć Omegą, pomimo tego, że w porównaniu do niektórych użytkowników prawie wcale mi się nie psuje i oprócz rdzy to nie mam jej nic do zarzucenia - oprócz tego, że jest teraz tym czym jest.

Porównywanie tej siódemki do Omegi jest dla mnie jakiś wielkim nieporozumieniem, bo ani technicznie, ani "prestiżowo" tego się porównać nie da. A gadanie, że kiedyś samochody produkowali na lata, to prawda - tylko połowiczna. Na zachodzie do tej pory jeździli po 3 lata i następne auto brali, więc po co komu auta, które po 1,5 mln kilometrów robią ?? Chyba, że dla nas i innych kolesi z bloku wschodniego i północnej Afryki :lol:

Mrogal wciągaj tą siódemkę i się nie pytaj :ok:

#78 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 19 września 2012 - 10:48

żeby ktoś mnie obrażał... albo rozmawiasz na argumenty, albo puszczasz brzydkie bąki.


Jak narazie to Ty puściłeś oszczerstwa bo:

wiele razy chociażby na sb... w postach też gdzieś się przewijało

Proszę o dowody, chętnie przeczytam co ja pisałem!!

jeżeli dla Ciebie "obecnie" to jest 2003 rok czyli 9 lat temu to dobry jesteś


A to my porównujemy teraz nowe auta? Bo myślałem że z wieku Omegi czy też szukanego egzemplarza 7' dla mr?? :lol:

miałem okazje przejechać się S klasą z 98 roku i tandeta straszna. Auto od nowości w jednych rękach więc przebieg 210 tyś był prawdziwy - plastki grały na każdej dziurce, przełączniki łatwo się rysują (to akurat jest też w omedze) - jak dla mnie za taką kasę to straszna tandeta


Aż monitor zaplułem, a może przebieg był 2.100.000?? Sorry takie bajki to możesz dziecią wciskać, ale każdy kto jechał S z lat 98-2005 to doskonalewie jak te auto wygląda.

porownywanie S6 do BMW 5 jest głupstwem...


Podaje Ci tylko przykłady...

bo na razie rzucasz kolejne oszczerstwo


Oszczerstwem jest napisanie, że ktoś wierzy w cuda?? sorry


Dyskusja się zaognia, to może ja powiem coś co się na pewno większości nie spodoba:D

Prawda jest taka, że jeździmy Omegami bo nas na inne auta "droższe, lepsze" po prostu nie stać i żadne zaklinanie rzeczywistości, że Omega jest pępkiem świata motoryzacyjnego oraz, że można spać spokojnie jak Omega stoi pod domem tego nie zastąpi. Założyłbym się, że jak by była możliwość bezpieniężnej zmiany samochodu na inny, 99% użytkowników nie chciałoby mieć następnej Omegi. Przegrałaby ona z np. z BMW M5, Audi S6 RS, Mercedesami AMG i wieloma innymi seryjnymi samochodami z wyższej i niższej półki.

Gadanie, że Omega ma duszę jest niczym innym jak poprawianiem sobie nastroju i nie spowoduje, że Omega nabierze prestiżu. Na Forach Tico też tak mówią - bo co mają mówić ?? Że już większego dziadostwa niż ich samochód to na świecie nie ma ?? Ja to osobiście jestem bardzo :censored: że na dzisiaj muszę jeździć Omegą, pomimo tego, że w porównaniu do niektórych użytkowników prawie wcale mi się psuje i oprócz rdzy to nie mam jej nic do zarzucenia - oprócz tego, że jest teraz tym czym jest.

Porównywanie tej siódemki do Omegi jest dla mnie jakiś wielkim nieporozumieniem, bo ani technicznie, ani "prestiżowo" tego się porównać nie da. A gadanie, że kiedyś samochody produkowali na lata, to prawda - tylko połowiczna. Na zachodzie do tej pory jeździli po 3 lata i następne auto brali, więc po co komu auta, które po 1,5 mln kilometrów robią ?? Chyba, że dla nas i innych kolesi z bloku wschodniego i północnej Afryki :lol:

Mrogal wciągaj tą siódemkę i się nie pytaj :ok:


Wszystko i na temat :brawo: bolesne i prawdziwe

#79 OFFLINE   Immo

Immo
  • 1 057 postów
  • Dołączył: 25-08-2006
  • Skąd: Wrocław
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 19 września 2012 - 10:58

Dyskusja się zaognia, to może ja powiem coś co się na pewno większości nie spodoba (...)

... a tymczasem przed chwilą, gdzieś z mazowieckiego, zostały wystrzelone pociski balistyczne w kierunku Zgorzelca ;) :dziura:

#80 OFFLINE   Beny

Beny

    x30ben

  • 4 042 postów
  • Dołączył: 28-12-2006
  • Skąd: Malbork - GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 19 września 2012 - 10:59

:laugh:

Możecie kontynuować na PW??
bo nie chce mi się tego czytać... już myślałem, że :dziadek: jakom fajną furę znaleźli...

:dziadek: zrób tu porządek albo mów co mam robić :D
Dodany obrazek

ZWYKŁY KLUBOWICZ