Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Porady


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
13 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Genas

Genas

    Już nigdy nie kupię Omegi

  • 1 247 postów
  • Dołączył: 18-06-2006
  • Skąd: Göppingen
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 12 września 2007 - 17:52

Mam propozycje.Czy przyklejone porady mozna by umiescic w jednym osobnym dziale?

 


#2 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 12 września 2007 - 20:21

Przyłączam sie do pytania.

#3 OFFLINE   bogumil.s

bogumil.s

    made in france

  • 4 238 postów
  • Dołączył: 26-03-2007
  • Skąd: Rzeszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 13 września 2007 - 09:50

Ja również sie przyłączam - wiem że to masa roboty wysupłać wszystko ale zrobiłby sie porządek -np. coś w stylu ... lub ... - tam tylko niektóre porady może czytac zwykły user a całość klubowicz

#4 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 13 września 2007 - 10:15

Ja również sie przyłączam - wiem że to masa roboty wysupłać wszystko ale zrobiłby sie porządek -np. coś w stylu VU(strona główna klubu) lub VKP - tam tylko niektóre porady może czytac zwykły user a całość klubowicz



temat poruszalem kupe czase temu z piterkiem i gaworem. porady mialy byc przerzucone na strone glowna jak bedzie zrobiona.




 


#5 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 13 września 2007 - 17:03

A nie lepiej zrobić to tak jak jest, z tym że wszystkie porady po zamieszczeniu są zamykane i nie można nić pisac w tym dziale. Ja proponuje bardziej na wzór LOB-u.
Skoro na forum poruszamy różne problemy to czemu dotowych porad mamy szukać gdzie indziej.

#6 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 13 września 2007 - 18:35

Temat wielokrotnie poruszany już i dalej nic.
Proponowałem już różne opcje i nic z tego nie wyszło.
Nawet ostatnio proponowałem tak jak pisze Genas, ale nadal nie mozna sie tego doczekać.
Porady-artykuły wstawiane w ten sposób i podwieszane to jednak nie jest najlepszym wyjsciem, bo zrobi sie niedługo 1 strona podwieszanych wątków.
Na dzień dzisiejszy nalepszym wyjsciem byłoby otworzenie nowego podfolderu w dziale Porady " Artykuły-porada" i tam wstawiac wszystkie artykuły co jak i w jaki sposób się naprawia, włącznie z fotkami.

Ps.
Najgorsze w tym wszystkim jest to że jest tutaj dwóch adminów i nadal nic w tym temacie się nie dzieje.

#7 OFFLINE   lendio

lendio
  • 3 116 postów
  • Dołączył: 02-07-2006
  • Skąd: PODKARPACIE
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 15 września 2007 - 17:29

Na dzień dzisiejszy nalepszym wyjsciem byłoby otworzenie nowego podfolderu w dziale Porady " Artykuły-porada" i tam wstawiac wszystkie artykuły co jak i w jaki sposób się naprawia, włącznie z fotkami.

To bardzo dobry pomysl. Latwiej by bylo cos znalesc i nam i nowym uzytkownikom forum. Przyznam, ze sam nieraz mam problem gdzie szukac niektorych rzeczy.

Rowniez folder forum ogolne moim zdaniem nie zdaje egzaminu teraz, kiedy sa juz osobne fora odnosnie, silnikow, zawieszenia, karoseri itd. W tych dzialach sa konkrety a na forum ogolnym jest taka mieszanina wszystkiego co utrudnia szukanie.

Tak samo dzial porady ogolne, w, ktorym jest troche o silnikach elektryce itp. - Wszystko z tego dzialu mozna poprzenosic kategoriami do istniejacych osobnych dzialow na konkretne tematy, Czyli do tych dzialow "kategori" silniki, zawieszenie, elekrtyka itp.

Wtedy wszystko bedzie bardziej czytelne.

#8 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 września 2007 - 20:21

Tak samo dzial porady ogolne, w, ktorym jest troche o silnikach elektryce itp. - Wszystko z tego dzialu mozna poprzenosic kategoriami do istniejacych osobnych dzialow na konkretne tematy, Czyli do tych dzialow "kategori" silniki, zawieszenie, elekrtyka itp.

Wtedy wszystko bedzie bardziej czytelne.

Lendio staramy sie to sukcesywnie przenosić w odpowiednie działy. :wink:

#9 OFFLINE   mkaminski100

mkaminski100

    It's just a fur-wound!

  • 2 896 postów
  • Dołączył: 05-10-2007
  • Skąd: Basingstoke
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 13 lutego 2008 - 13:07

Podpisuje sie obiema rekami i nogami. Krytyka jest dobra jesli obiektywna. Sam porownajcie jak to wyglada na innych portalach a tutaj.

30. Na forum obowiązuje zakaz reklamowania w podpisach, avatarkach, postach, prywatnych wiadomościach, ilustracjach innych stron i for internetowych, za wyjątkiem domowych stron użytkowników.


I porownanie do "Dzialu Porad" na tym forum:
http://forum.omegakl...ewforum.php?f=8 (bezposredni link z glownej strony portalu) Jest 12 porad w jednym miesjcu.
Sam kiedy kupilem Omege zagladalem na to forum najrzadziej, bo nie bylo tu porad. Tak samo pewnie postepuje wiele osob i moze warto sie zastanowic jak to zmienic.
Moj pomysl na zachecenie do dzialania na forum:
1. Jeden dzial porad (moze wraz ze wzrostem ilosci porad podzial na kategorie)
2. Dzialy dostepne tylko dla Klubowiczow
3. Bonusy dla osob aktywnie tworzacych porady (np dostep do dzialu, opis pod nickiem, moze jakies gwiazdki jak ktos lubi)

#10 OFFLINE   lendio

lendio
  • 3 116 postów
  • Dołączył: 02-07-2006
  • Skąd: PODKARPACIE
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 13 lutego 2008 - 13:28

Pasuje przycisna troche osobe, ktora sie tym zajmuje i zrobic wreszcie porzadek.
Kto dokonuje takich zmian teraz??

#11 OFFLINE   bogumil.s

bogumil.s

    made in france

  • 4 238 postów
  • Dołączył: 26-03-2007
  • Skąd: Rzeszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 13 lutego 2008 - 14:38

temat był wielokrotnie był poruszany i porady zostały podwieszone w działach do których sie odnoszą i tak jest dobrze można jedynie w jednym miejscu zebrać odnośniki do nich

Pasuje przycisna troche osobe, ktora sie tym zajmuje i zrobic wreszcie porzadek.
Kto dokonuje takich zmian teraz??

tylko admini

#12 OFFLINE   lendio

lendio
  • 3 116 postów
  • Dołączył: 02-07-2006
  • Skąd: PODKARPACIE
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 13 lutego 2008 - 14:59

temat był wielokrotnie był poruszany i porady zostały podwieszone w działach do których sie odnoszą i tak jest dobrze można jedynie w jednym miejscu zebrać odnośniki do nich

To, ze porady zostaly podwieszone w dzialach do ktorych sie odnosza to nie jest dobre rozwiazanie. Wiekszosc jest zatym, zeby wszystkie porady byly wrzucone do jednego dzialu.

#13 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 13 lutego 2008 - 15:22

Też uważam, że porady powinny być w jednym miejscu. Kwestia dostępu to inna historia.

Jaki to problem przenieść je w jedno miejsce :?:

#14 OFFLINE   mkaminski100

mkaminski100

    It's just a fur-wound!

  • 2 896 postów
  • Dołączył: 05-10-2007
  • Skąd: Basingstoke
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 13 lutego 2008 - 15:27

Nie bede sie bil o zmiane forum, bo nie o to chodzi. Podalem swoje zdanie, jak widac wiecej osob je podziela i widac roznice do innych forow. Czy to przyciaga nowych uzytkownikow czy tylko ludzi zadajacych pytania i konczacych swoja przygode z forum po kilku postach, sami zdecydujcie.
Linki jakie podalem byly juz podawane wielokrotnie na forum i do tej pory nikomu nie przeszkadzaly.