Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Szukam pracy legnica/lubin


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   mjwmierzwiak

mjwmierzwiak
  • 134 postów
  • Dołączył: 31-05-2012
  • Skąd: Lubsko
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6i C26NE

Napisany 05 września 2012 - 14:15

Witam wszystkich. W związku z przeprowadzką i podjęciem dalszych studiów na Politechnice Wrocławskiej poszukuje pracy w miejscowościach Legnica, Lubin lub w okolicach. Praca może byc każda, doświadczenie mam w sprzedaży jak i w pracy w fabryce. Gdyby ktoś miał jakieś info można pisać tu można na pw można na kom 726056769. Sam też szukam ale wiecie jak to jest, nie mieszkam tam i nie wiem jak to tam wyglada a w internecie mało kto wystawia konkretne ogłoszenia.

Pozdrawiam Mateusz M. :)

#2 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 05 września 2012 - 15:26

http://forum.omegakl...ead.php?t=75984

#3 OFFLINE   Noon

Noon

    król w kólestwie cieni

  • 146 postów
  • Dołączył: 24-07-2010
  • Skąd: na krancu swiata

Napisany 06 września 2012 - 16:59

W Legnicy mamy strefę ekonomiczną i kilka agencji pracy tymczasowej tam na początek znajdziesz coś na pewno, a później będziesz szukał dalej...bardzo wiele jest ofert na przedstawiciel handlowych ale rzadko kiedy jest to ten dobry rodzaj przedstawicielstwa ale próbować można. W Legnicyjest też odział KGHM - Zanam - Legmet i właśnie ja tutaj pracuję... W Lubinie jest Epicentrum KGHMu z dobrymi studiami jest szansa...

Napisz co studiujesz to może coś się znajdzie

#4 OFFLINE   mjwmierzwiak

mjwmierzwiak
  • 134 postów
  • Dołączył: 31-05-2012
  • Skąd: Lubsko
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6i C26NE

Napisany 08 września 2012 - 10:37

górnictwo i geologie :)


W Legnicy mamy strefę ekonomiczną i kilka agencji pracy tymczasowej tam na początek znajdziesz coś na pewno, a później będziesz szukał dalej...bardzo wiele jest ofert na przedstawiciel handlowych ale rzadko kiedy jest to ten dobry rodzaj przedstawicielstwa ale próbować można. W Legnicyjest też odział KGHM - Zanam - Legmet i właśnie ja tutaj pracuję... W Lubinie jest Epicentrum KGHMu z dobrymi studiami jest szansa...

Napisz co studiujesz to może coś się znajdzie