Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

zawiasy


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   grzesiek;p

grzesiek;p
  • 10 postów
  • Dołączył: 24-08-2007
  • Skąd: gli;wice

Napisany 25 sierpnia 2007 - 17:39

witam wszystkich . mam luzy ma zawiasach w tylnych drzwiach . co trzeba w takim przypadku zrobic? moze sa jakies reperaturki albo zestawy naprawcze??pozdrawiam

#2 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 sierpnia 2007 - 18:32

Jeśli masz luz na tym ograniczniku który jest przy drzwiach i przy otwieraniu ci stuka, to poprostu wymienia się plastykowa tulejkę, która kosztuje kilka zł w ASO.
A zmienia się to w taki sposób, że wyciagasz ten bolczyk następnie wyjmujesz tulejke plastykową, wkładasz drugą i ponownie wciskasz bolec.

#3 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 25 sierpnia 2007 - 20:03

Jeśli masz luz na tym ograniczniku który jest przy drzwiach i przy otwieraniu ci stuka, to poprostu wymienia się plastykowa tulejkę, która kosztuje kilka zł w ASO.
A zmienia się to w taki sposób, że wyciagasz ten bolczyk następnie wyjmujesz tulejke plastykową, wkładasz drugą i ponownie wciskasz bolec.



Dziadzia on pisze o tylnych drzwiach wiec tam nie ma tego plastiku. Kup metnolawy trzpien do zawiasu. koszt kolo 6 pln w aso.




 


#4 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 sierpnia 2007 - 20:28

Jeśli masz luz na tym ograniczniku który jest przy drzwiach i przy otwieraniu ci stuka, to poprostu wymienia się plastykowa tulejkę, która kosztuje kilka zł w ASO.
A zmienia się to w taki sposób, że wyciagasz ten bolczyk następnie wyjmujesz tulejke plastykową, wkładasz drugą i ponownie wciskasz bolec.



Dziadzia on pisze o tylnych drzwiach wiec tam nie ma tego plastiku. Kup metnolawy trzpien do zawiasu. koszt kolo 6 pln w aso.

Oj przepraszam nie zwrociłem uwagi o które drzwi chodziło.
Masz Beast rację. :pad: :pad:

Ale w razie czego będzie już wiedział co zrobic z przednimi zawiasami jak by mu tez trzaskały. :mrgreen:

#5 OFFLINE   grzesiek;p

grzesiek;p
  • 10 postów
  • Dołączył: 24-08-2007
  • Skąd: gli;wice

Napisany 25 sierpnia 2007 - 20:40

a jak ten trzpien nie bedzie wyrobiony tylko te zawiasy ?ale bardzo wielkie dzieki za informacje :yes_yes: . myslalem ze to wieksze koszta.pozdrawiam

#6 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 25 sierpnia 2007 - 20:49

a jak ten trzpien nie bedzie wyrobiony tylko te zawiasy ?ale bardzo wielkie dzieki za informacje :yes_yes: . myslalem ze to wieksze koszta.pozdrawiam

\


zazwyczaj wyrabia sie trzpien. a jak zawiasy to troche napawac, podszlifowac i beda jak nowe ;)