Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Opel Omega 3.2 V6 wady i zalety


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
21 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   ojcow.pl

ojcow.pl
  • 8 postów
  • Dołączył: 09-08-2007
  • Skąd: Kraków

Napisany 09 sierpnia 2007 - 18:31

Witam wszystkich!

Jestem nowicjuszem na forum... moja historia z omegą zaczeła się 3 lata temu kiedy to moją dzisiaj staruszkę kupiłem jako pierwszy samochód w życiu.

I sie nie zawiodłem... normalnie się zakochałem :wink:

A sprawa z jaką się zwracam do wszystkich jest taka...

Nosi mnie i szukam od 3 tygodni wszedzie gdzie sie da Opla Omege 3.2 V6
I co najgorsze z tego wszystkiego nie ma takiego samochodu u mnie w okolicy (małopolska).
Raz wybrałem się do Wrocławia i normalnie porażka... wracałem :censored: jak nie wiem...

I szukam dalej...

Czy może mi ktoś kogoś polecić, jaką osobę która sprowadza takie omegi albo firmę... której można zaufać i która ma godne polecenia samochodziki - no bo ja jestem zdecydowany kupić a raczej zdesperowany :wink: a jak mam jechać gdzieś na drugi koniec Polski to juz do "pewniaka" i wracać nowa omegą...

Jest taka fajna oferta omegi która mi sie strasznie podoba:
http://moto.gratka.p...16853f966fb&s=1

Co sądzicie o niej?
Czy ktoś zna tą osobę która ją sprzedaję?
Bo mam nawet ochotę pojechać tam (cała noc w pociągu) ale nie wiem czy warto!

I tak ogólnie... Jeśli chodzi o wady i zalety Opla Omegi 3.2 V6 ... to jakie mogą być??

Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na wasze opinie!
Omesia...mój pierwszy samochód :)
i odrazu nie istnieją dla mnie inne!

#2 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 09 sierpnia 2007 - 18:39

Jeżeli się nie myle to to jest ten sam gościu i jest ze Świnoujścia
jeżeli tak to tu masz temat o jednej z omeg którą miał do sprzedaży i namiary na kolegów z tego regionu którze ją oglądali
http://forum.omegakl...er=asc&start=45

#3 OFFLINE   ojcow.pl

ojcow.pl
  • 8 postów
  • Dołączył: 09-08-2007
  • Skąd: Kraków

Napisany 09 sierpnia 2007 - 18:42

Dokładnie! Ze świnoujścia...

Dzieki!

A jak by ktos miał może jakieś info czego się wystrzegoać, na co zwrócić uwgę to będę wdzięczny za informacje i porady!
Omesia...mój pierwszy samochód :)
i odrazu nie istnieją dla mnie inne!

#4 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 09 sierpnia 2007 - 19:44

Dokładnie! Ze świnoujścia...

Dzieki!

A jak by ktos miał może jakieś info czego się wystrzegoać, na co zwrócić uwgę to będę wdzięczny za informacje i porady!


poszukaj było tyle razy na forum o tym "porady przed zakupem" czy cos wtym stylu
najlepiej skontaktuj się ze Smigolem on oglądał te omki

#5 OFFLINE   wolf

wolf
  • 972 postów
  • Dołączył: 27-07-2006
  • Skąd: cieszyn/skoczów

Napisany 10 sierpnia 2007 - 06:03

I tak ogólnie... Jeśli chodzi o wady i zalety Opla Omegi 3.2 V6 ... to jakie mogą być??

jak dla mnie dwie podstawowe rzeczy
zaleta-brak egr
wady-4 sondy lambda
można się też kłócić czy brak linki gazu jest zaletą czy wadą...dla mnie to drugie

#6 OFFLINE   660R

660R
  • 552 postów
  • Dołączył: 03-03-2007
  • Skąd: Warszawa/Częstochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 10 sierpnia 2007 - 07:17

Jeśli chodzi o tego gościa co mi się wydaje, który chyba ma na imię Robert to moge go polecić na podstawie tego, ze kumpel kupowa u niego omege jakoś na zeszłą jesień. Wszystko było w porządku, nie miał zadnych komplikacji.

#7 OFFLINE   redone

redone
  • 7 postów
  • Dołączył: 03-08-2007
  • Skąd: Chełm

Napisany 11 sierpnia 2007 - 15:49

witam
nie Robert a Kamil... ja kupiłem już u niego 2 Omegę, praktycznie identyczną jak ta czarna w ogłoszeniu. Powiem tak, może nie uwierzycie, ale ja kupując swoją nawet jej nie widziałem, oczywiście oprócz całej masy zdjęć i wielu rozmów telefonicznych - nie chciało mi sie turlać 800 km do Swinoujcia. Bryka przyjechała dla mnie na lawecie i jestem jak najbrdziej zadowolony. Poza tym chyba nikt inny nie sprowadza takich egzemplarzy jak Kamil. Czyli generalnie polecam.

Pozdrawiam

redone
redone

powered by:
Opel Omega 3.2V6

#8 OFFLINE   660R

660R
  • 552 postów
  • Dołączył: 03-03-2007
  • Skąd: Warszawa/Częstochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 11 sierpnia 2007 - 23:25

faktycznie Kamil... zgadza się teraz mi się przypomniało.. :)

#9 OFFLINE   ojcow.pl

ojcow.pl
  • 8 postów
  • Dołączył: 09-08-2007
  • Skąd: Kraków

Napisany 12 sierpnia 2007 - 11:50

No własnie! Ja też mam 800 km z Krakówka...
No ale bez widzenia samochodu... to ciężko tak zaufać komuś kogo tak naprawdę się nie zna...

Dzieki za info... Będę musiał chyba jednak sie przejechać... normalnie 12 godz. pociągiem... :hmmm: ale bedzie chyba warto...

Pozdrawiam!
Omesia...mój pierwszy samochód :)
i odrazu nie istnieją dla mnie inne!

#10 OFFLINE   chomiczek

chomiczek

    Administrator

  • 15 postów
  • Dołączył: 22-06-2015
  • Skąd: Wadowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 12 sierpnia 2007 - 15:18

ale bedzie chyba warto...

a nie lepiej poprosić kogoś z klubowiczy, żeby podjechał.. oblookał i jechać jak dostaniesz info, że auto ok?

#11 OFFLINE   ojcow.pl

ojcow.pl
  • 8 postów
  • Dołączył: 09-08-2007
  • Skąd: Kraków

Napisany 12 sierpnia 2007 - 19:52

a nie lepiej poprosić kogoś z klubowiczy, żeby podjechał.. oblookał i jechać jak dostaniesz info, że auto ok?


Było by super!
Czy jest ktoś kto pomoże?
Omesia...mój pierwszy samochód :)
i odrazu nie istnieją dla mnie inne!

#12 OFFLINE   pablo29

pablo29
  • 16 postów
  • Dołączył: 15-06-2007
  • Skąd: swiebodzin

Napisany 12 sierpnia 2007 - 21:00

auto podane w linku chyba juz jest sprzedane , bynajmniej na allegro już nie ma tej aukcji
jezeli chodzi chodzi o tego sprzedajacego to trzeba więcej robić niż gadać bo jego auta sprzedają się dość szybko :lol:

#13 OFFLINE   niusek

niusek
  • 61 postów
  • Dołączył: 18-09-2006
  • Skąd: Bydgoszcz

Napisany 12 sierpnia 2007 - 22:31

A możecie dać jakieś namiary na tego p. Kamila ?

#14 OFFLINE   chomiczek

chomiczek

    Administrator

  • 15 postów
  • Dołączył: 22-06-2015
  • Skąd: Wadowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 13 sierpnia 2007 - 07:03

A możecie dać jakieś namiary na tego p. Kamila ?

Kolego kilka postów wyżej redone pisze, że kupił u niego już 2ga Omegę.. może w takim razie wyślesz do niego PW z pytaniem o nr tel?

#15 OFFLINE   niusek

niusek
  • 61 postów
  • Dołączył: 18-09-2006
  • Skąd: Bydgoszcz

Napisany 13 sierpnia 2007 - 07:28

Kolego kilka postów wyżej redone pisze, że kupił u niego już 2ga Omegę.. może w takim razie wyślesz do niego PW z pytaniem o nr tel?

Oj już dobrze 'chomiczek'. Wczoraj było późno :wink:
Dzisiaj zastosowałem się do Twojego zalecenia :smile:

#16 OFFLINE   chomiczek

chomiczek

    Administrator

  • 15 postów
  • Dołączył: 22-06-2015
  • Skąd: Wadowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 13 sierpnia 2007 - 07:29

Dzisiaj zastosowałem się do Twojego zalecenia

to nie było polecenie, ale sugestia..
dobra dość OT, bo posty nie na temat polecą do kosza.

#17 OFFLINE   ojcow.pl

ojcow.pl
  • 8 postów
  • Dołączył: 09-08-2007
  • Skąd: Kraków

Napisany 13 sierpnia 2007 - 16:55

Drodzy koledzy!

Siedze sobie w tym Krakówku i od miesiąca szukam i szukam mojej wymarzonej OMENI...
I nic nie mogę znaleźć blisko siebie... ani w małopolsce nic nie ma, ani na śląsku, świętokrzyskiem i podkarpaciu... normalna pustynia dla Omeg!!! Tylko gdzieś na granicy zachodniej jest na co popatrzeć... Oczywiście rzecz jasna jak słońce że tam do Niemiec blisko... ale jak mam sie wyrwać z roboty by tam jechać i oglądnąć co by się chciało... normalnie zejdzie cały dzień albo dwa!!! :sad:

Czy ktoś może mi podać lub zna kogoś tutaj w Krakowie kto zajmuje sie sprowadzaniem/sprzedażą Omeg tak by można było spokojnie wyjść po pracy, spotkać sie zobaczyć... i zdecydować...

Raz byłem już we Wrocku i normalnie porażka... dzień cały rozwalony... teraz kołatam się czy jechać do Świnoujścia czy nie... przecież to w dwie strony ja w dziób strzelił 1600km!!! :mad:

Ratujcie...
Omesia...mój pierwszy samochód :)
i odrazu nie istnieją dla mnie inne!

#18 OFFLINE   niusek

niusek
  • 61 postów
  • Dołączył: 18-09-2006
  • Skąd: Bydgoszcz

Napisany 13 sierpnia 2007 - 18:14

...
Siedze sobie w tym Krakówku i od miesiąca szukam i szukam mojej wymarzonej OMENI...
I nic nie mogę znaleźć blisko siebie... ani w małopolsce nic nie ma, ani na śląsku, ...

z ciekawości zapytam czy oglądałeś te, które wymieniłem w tym wątku ?
http://forum.omegakl...read.php?t=6629

#19 OFFLINE   ojcow.pl

ojcow.pl
  • 8 postów
  • Dołączył: 09-08-2007
  • Skąd: Kraków

Napisany 13 sierpnia 2007 - 20:37

No jasne!
Oglądałem wszystkie...
Tutaj http://www.opel.mari...ody_uzywane.php była taka fajna...
Omega blisko 90000 przejechane z 2001 (choć powiem że coś mało) srebrna, sedanik, prawie prawie full wypasik (bez podgrzewanych foteli)... ale fajna.

Choć to srebro to mi coś nie leży... może znaczków od gołebi i reszty spółki czy tam muszek nie widać tak dobrze jak na czarnym...ale czarne to czarne :wink: no ale już jej nie ma.

Ale oglądałem wszystkie... i wiesz jak to jest niby samochód ten sam.. ale musi coś miec... :zdziwnienie:

Kurcze znalazłem to coś... w Świnoujściu... jutro sie zdecyduję... ale kusi jak :censored: ! :razz:

Ach coś czuje ze sie przejade :grin:

Pozdrawiam!
Omesia...mój pierwszy samochód :)
i odrazu nie istnieją dla mnie inne!

#20 OFFLINE   awokadodelta

awokadodelta
  • 2 postów
  • Dołączył: 09-08-2007
  • Skąd: krakow

Napisany 14 sierpnia 2007 - 18:45

Drodzy koledzy!

Siedze sobie w tym Krakówku i od miesiąca szukam i szukam mojej wymarzonej OMENI...
I nic nie mogę znaleźć blisko siebie... ani w małopolsce nic nie ma, ani na śląsku, świętokrzyskiem i podkarpaciu... normalna pustynia dla Omeg!!! Tylko gdzieś na granicy zachodniej jest na co popatrzeć... Oczywiście rzecz jasna jak słońce że tam do Niemiec blisko... ale jak mam sie wyrwać z roboty by tam jechać i oglądnąć co by się chciało... normalnie zejdzie cały dzień albo dwa!!! :sad:

Czy ktoś może mi podać lub zna kogoś tutaj w Krakowie kto zajmuje sie sprowadzaniem/sprzedażą Omeg tak by można było spokojnie wyjść po pracy, spotkać sie zobaczyć... i zdecydować...

Raz byłem już we Wrocku i normalnie porażka... dzień cały rozwalony... teraz kołatam się czy jechać do Świnoujścia czy nie... przecież to w dwie strony ja w dziób strzelił 1600km!!! :mad:

Ratujcie...

mam do sprzedania omesie 2.5v6 24v cd automat przebieg 140000 km rok 94 stan dobry jestem z krakowa nr tel 693777704 nara aha cena 12,600 pln
awokadodelta